Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ne znas kako se zavrsilo. Bankovic je potpalio radnu zajednicu da sazove skupstinu na koju je Bankovic pozvao pokojnog Savića i ekipu koja je sa utokama došla na istu. Toncev je oteran iz kluba u trenutku kada je ekipu doveo do 1/4 finala kupa, Goci Stoiljkovic bio sportski direktor, a tehnicki sin Zorana Filipovica . Sledece godine Bankovic napusta klub i mi ispadamo u trecu ligu.

Gocija je jos na pocetku gurnuo u marketing kao i sve nepodobne koji je na kraju i ugasio. 

Obecao je ulazak u Super ligu ili odlazi kao i sponzora iz Nemacke. Naravno epilog se zna.

Prodao Vladu Djordjevica i rekao da je zaradio cetristo puta vise nego sto je ulozio u klub. To je bilo u novinama i to sam procitao ne verujem da je neki portal jer tada ih nije mnogo bilo. Takodje bih voleo da saznam sta se desilo u tom periodu sa golmanom Stefanovicem jer je i on ubrzo otisao iz kluba a ne znam da je nesto doslo u klub pa me zanima da li je prodat ili sta?

Na kraju nije hteo da ode kako je obecao. Za ovo ne znam sa Bankovicem i pistoljima. Znam da ni ovaj nije cvecka. Sad da li je Bankovic spasio klub ili mu je jos vise nastetio ja to ne znam i to je ulazak u neku drugu pricu.

Znam samo da vidim kada neko nema obraz jer ako si nesto rekao stani iza toga. Dmitrovic je pokazao kakav je covek i ja mu skidam kapu na tome. Trebali su da ga zadrze u klubu ako je hteo da ostane.

 

Link to comment
8 minutes ago, W.F.C. said:

Razlika je u tome sto neki prate klub jer navijaju za njega a neki jer na tome grade karijeru. Duvajte ga

ima jos...  neki zele da dobace do blizanaca... :D

Link to comment
22 minutes ago, Dali_man said:

Dikele nervoza. Ovo je demokratska tema svako ima pravo da iznese svoje misljenje.

I ne zaboravite na Skupštinu u subotu.....mesto se zna, još da utanačimo vreme.  Opet ste svalili na mene organizaciju....:sleep:

Link to comment
1 minute ago, Legenda said:

I ne zaboravite na Skupštinu u subotu.....mesto se zna, još da utanačimo vreme.  Opet ste svalili na mene organizaciju....:sleep:

Kuj placa taj organizuje :tongue:

Link to comment

Ljudi u subotu igra KMF Radnički. Na noge nam dolazi drugoplasirani Leskovac. Utakmica sezone koja odlučuje ko ulazi u visi rang. Klub smo pokrenuli nas nekoliko, sa ciljem da u Nišu u doneseno titulu prvaka u srednjem roku, a zatim da krenemo i na Evropu. Napravljen je projekat omladinske škole, budžet obezbeđen, i škola uskoro startuje. Trener nam je bio na usavrasavanju u Barseloni, a ove sezone nam sedi na klupi praške Slavije.Ekipu vode pomocnici po njegovom programu. Prosek ekipe je jedva preko 18 godina, sve zlatna deca. Prošle sezone smo bili najefikasnina i ubedljivo najmlađa ekipa u svim rangovima, i završili ubedljivo prvi.

Prošetajte se do Mike Antić, eto taman da se upoznamo.

Link to comment
44 minutes ago, Legenda said:

I ne zaboravite na Skupštinu u subotu.....mesto se zna, još da utanačimo vreme.  Opet ste svalili na mene organizaciju....:sleep:

Фотографија корисника Balkan Sport

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...