Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

1 hour ago, Legenda said:

 

 

 

 

I sad....ja ne znam šta da mislim, kome da verujem. Najbolje je da dignem ruke od svega....bar za neko vreme. Hoće neko stranicu da preuzme ? Javite se na pp..

 

Pozz drugari .....

mene bi me baš pasovalo upravo tija 13k tvojih pratilaca. Evo ja privatam ponudu i obećavam da vise nikad nista neće pročitaju od Radnicki već samo od najave polazaka za letishte 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, Real sa Nišave said:

Dobar dan i pozdrav svima. Autora ovog posta, koji duze vreme ovde pise protiv sadasnje bulumente u klubu, a za koga mislim da je jedan od ljudi koji je bio u omladinskoj školi, pozivam da lepo sedne samnom i imenom i prezimenom iznese svoje optuzbe, tvrdnje, dokaze pa da izbacimo sve u javnost. 

Drugo, ovaj bezobrazluk iznad odmah cu da demantujem. Boban nije ponudio ostavku, vec mu je zahvaljeno na saradnji. Ponudjena ostavka je priča za javnost. U rad mu se nije niko mešao, niti mu je neko diktirao sastav.

Boban je jednostavno bio tanak i jos uvek nespreman za ovo sto se uhvatio, sto ne skida odgovornost  sa Ivice zbog sklanjanja Đumija i postavljanja Dmitrovića. Boban, je, izmwđu ostalog, izgubio autoritet među igračima i nedisciplina je bila evidentna. 

Za izbor trenera je bio u opticaju Krunic koji je trazio 5 soma platu, pa je otpao, neki Milanović sa Islanda i na kraju Recko.

Kapiten je najebo jer ekipa nije htela trening posle dva slobodna dana, a on nije prstom mrdnuo. To je sve kilminiralo juče kad je saopsten spisak za Ohrid na kome nije bilo Slavise, Simuna i kalitena, pa su igrači odbili da krenu.

Da je neko od vas koji ovde prosipaju razne teorije zavere, razocaravaju se u zivot i klub, odustaju od dolaska na stadion.., bio na jedan trening kod Bobana, pa onda juce kod Recka stekao bi mnogo jasniju sliku dokle je stigla bahatost pijedinih igraca i koliko Aca kao kapiten nema, ama bas nikakav, autoritet kod istih.

Dakle, juce su igraci probali da uticu ko ce da igra i kada ce da se trenira. Cela ujdurma je propracena ulicarskim ponasanjem i recnikom pojedinih zvezdica.

Tek kada je ovaj Recko zapretio da ce odvesti omladince i sa njima zavrsiti prvenstvo, igraci su resili da krenu za Ohrid. Umesto u dva, otislo se u šest.

Da li opravdavam skidanje trake Acku, ne ooravdavam, ali sam se juce uverio da Acko nije nikakav lider, i nema nikakav autoritet, niti je mrdnuo prstom juce da spreči cirkus i sramotu u reziji igrača.

Sve vas koji ste ovde pozivam da samnom priauatvijete treninzima, provedete neki sat uz teren, porazgovarate sa ljudima koji su tu svaki dan uz ekipu, a onda cete steći i jasniju sliku kakav problem postoji u svlacionici.

Sto se tice uprave, ona vuse mnoge poteze koje ne odobravam, pogotovo promašaja sa trenerima, ali je cinjenica da je ovo prvi put da nas ne trti ko kad hoće i gde stigne od sudija pa do saveza, a sa druge strane sada smo mi u ulozi lupanja samara i glumljenja serifa. Vama ako je draže da nas sudije i ostali jebu kad god stignu, vaše je pravo. Meni je posle tri decenija praćenja Radničkog preko glave izivljavanja nad nama od strane Kurti i Murti.

Cinjenica je takodje da je dug smanjen na 700 hiljada, a bio je u jednim trenutku preko 2,5 miliona. To kako je skinut me ne interesuje jer ja ovde ne navijam za Acu, Cakija, Maradonu, Gagija Ajkulu vec za Radnicki.

To što svima smeta bugarin, a ne smeta im Terzić i Vucelic govori da je Bugarin konacno pronadjen izgovor da se mrzi Radnicki.

Pozivam jos jednom Gradinu da bude čovek, a ne licemer i da izadje iz senke i da iza svojih optuzbi stoji imenom i prezimenom.

Sto se tice Recka, nek vreme kaze od cega je satkan, al me je juce kupio. Prvo jer se na treningu radili sklekovi po kazni, a Rados Bulatovic, koji je tradicionalno poznat po klacenju jajca na treninzima, dobrano oznojio dres, a drugo jer je jasno rekao umisljenim zvezdama da njemi ne mogu da se prodaju selske fore i da ce da igra onaj za koga misli da treba.

 

 

i dalje verujes da je to diskutant muskoga roda !?

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Muskarac koji se na fejsu krije iza zenskog profila.

To je u redu, jednoznacno nam ukazuje gde da ciljamo

Link to comment
49 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

mene bi me baš pasovalo upravo tija 13k tvojih pratilaca. Evo ja privatam ponudu i obećavam da vise nikad nista neće pročitaju od Radnicki već samo od najave polazaka za letishte 

 

Pn2cGPV.jpg

Link to comment
Dobar dan i pozdrav svima. Autora ovog posta, koji duze vreme ovde pise protiv sadasnje bulumente u klubu, a za koga mislim da je jedan od ljudi koji je bio u omladinskoj školi, pozivam da lepo sedne samnom i imenom i prezimenom iznese svoje optuzbe, tvrdnje, dokaze pa da izbacimo sve u javnost. 
Drugo, ovaj bezobrazluk iznad odmah cu da demantujem. Boban nije ponudio ostavku, vec mu je zahvaljeno na saradnji. Ponudjena ostavka je priča za javnost. U rad mu se nije niko mešao, niti mu je neko diktirao sastav.
Boban je jednostavno bio tanak i jos uvek nespreman za ovo sto se uhvatio, sto ne skida odgovornost  sa Ivice zbog sklanjanja Đumija i postavljanja Dmitrovića. Boban, je, izmwđu ostalog, izgubio autoritet među igračima i nedisciplina je bila evidentna. 
Za izbor trenera je bio u opticaju Krunic koji je trazio 5 soma platu, pa je otpao, neki Milanović sa Islanda i na kraju Recko.
Kapiten je najebo jer ekipa nije htela trening posle dva slobodna dana, a on nije prstom mrdnuo. To je sve kilminiralo juče kad je saopsten spisak za Ohrid na kome nije bilo Slavise, Simuna i kalitena, pa su igrači odbili da krenu.
Da je neko od vas koji ovde prosipaju razne teorije zavere, razocaravaju se u zivot i klub, odustaju od dolaska na stadion.., bio na jedan trening kod Bobana, pa onda juce kod Recka stekao bi mnogo jasniju sliku dokle je stigla bahatost pijedinih igraca i koliko Aca kao kapiten nema, ama bas nikakav, autoritet kod istih.
Dakle, juce su igraci probali da uticu ko ce da igra i kada ce da se trenira. Cela ujdurma je propracena ulicarskim ponasanjem i recnikom pojedinih zvezdica.
Tek kada je ovaj Recko zapretio da ce odvesti omladince i sa njima zavrsiti prvenstvo, igraci su resili da krenu za Ohrid. Umesto u dva, otislo se u šest.
Da li opravdavam skidanje trake Acku, ne ooravdavam, ali sam se juce uverio da Acko nije nikakav lider, i nema nikakav autoritet, niti je mrdnuo prstom juce da spreči cirkus i sramotu u reziji igrača.
Sve vas koji ste ovde pozivam da samnom priauatvijete treninzima, provedete neki sat uz teren, porazgovarate sa ljudima koji su tu svaki dan uz ekipu, a onda cete steći i jasniju sliku kakav problem postoji u svlacionici.
Sto se tice uprave, ona vuse mnoge poteze koje ne odobravam, pogotovo promašaja sa trenerima, ali je cinjenica da je ovo prvi put da nas ne trti ko kad hoće i gde stigne od sudija pa do saveza, a sa druge strane sada smo mi u ulozi lupanja samara i glumljenja serifa. Vama ako je draže da nas sudije i ostali jebu kad god stignu, vaše je pravo. Meni je posle tri decenija praćenja Radničkog preko glave izivljavanja nad nama od strane Kurti i Murti.
Cinjenica je takodje da je dug smanjen na 700 hiljada, a bio je u jednim trenutku preko 2,5 miliona. To kako je skinut me ne interesuje jer ja ovde ne navijam za Acu, Cakija, Maradonu, Gagija Ajkulu vec za Radnicki.
To što svima smeta bugarin, a ne smeta im Terzić i Vucelic govori da je Bugarin konacno pronadjen izgovor da se mrzi Radnicki.
Pozivam jos jednom Gradinu da bude čovek, a ne licemer i da izadje iz senke i da iza svojih optuzbi stoji imenom i prezimenom.
Sto se tice Recka, nek vreme kaze od cega je satkan, al me je juce kupio. Prvo jer se na treningu radili sklekovi po kazni, a Rados Bulatovic, koji je tradicionalno poznat po klacenju jajca na treninzima, dobrano oznojio dres, a drugo jer je jasno rekao umisljenim zvezdama da njemi ne mogu da se prodaju selske fore i da ce da igra onaj za koga misli da treba.
 
 
Slažem se apsolutno s tobom. Napravljena je velika greška što Djumi nije ostao. On je imao znanje i autoritet, a Bobana mi žao jel nije loša osoba ali ae videlo da mu je hvalilo mnogo iskustva. Za onog Jevića Boban je trenerčina.Videlo se od početka polusezone da imamo više sreće nego pameti...
Kažem...baš mi žao što Djumi nije ostao jel smo igrali odličan fudbal, ali se nadam i da s Reckom bude dobar.ako igramo kao sto je igrao Dinamo...biće više nego zadovoljni svi.


Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Ne begaj Legendo kad je najteže.
 

Ne mislim uopšte da je naš Radnički u nekom teškom položaju. Naprotiv....

Mene druge dileme muče....a to ćemo staviti po strani.

 

Link to comment

У оваквим ситуацијама ја сам увек на страни тренера (ма колико се он мени не свиђа). Мора да се зна ред, не могу играчи да одлучују када ће бити тренинг, ко ће да игра и томе слично... Ако резултати буду лоши први ће тренер да лети (што је нама јасно из приложеног) а играчи и даље остају. 

 

Ако је све ово тачно, ја не могу никако да нађем оправдање за Ацу ма колико он свима био симпатичан. Ако ћемо искрено, играчки је тренутно већи проблем што су "у каналу" Симуновић и Славиша него Аца.

Link to comment
27 minutes ago, Legenda said:

Ne mislim uopšte da je naš Radnički u nekom teškom položaju. Naprotiv....

Mene druge dileme muče....a to ćemo staviti po strani.

 

Čast i postenje trazite u nekoj drugoj zemlji ili kada ovde se promene pravila igre. Indetitet smo izgubili onog trenutka kada je Bulatovic sa SNSom uzeo klub i namako 2 miliona duga, tako da moralne dileme zaboravite. Ovo sad je igranje po pravilima igre koja su nametnuta, samo sto mi sad drzimo govnjivu motku. 

Dok neko od nas ne postane milioner pa uzme klub i vodi ga iz ljubavi, gledacemo Dinastuju. Na kraju krajeva, po svemu sudeći ovi ce zavrse stadion. Eto, meni je čaša zbog togapolupuna, dok mnogi smatraju da je poluprazna. 

Smanjenje duga, stadion, drzavni sponzori, Evropa, karanje beograđana sa jedne strane, sa druge strane diletanti u upravi pa birajte... Sta god izaberete ne širite defetizam. 

Link to comment
2 hours ago, Real sa Nišave said:

Dobar dan i pozdrav svima. Autora ovog posta, koji duze vreme ovde pise protiv sadasnje bulumente u klubu, a za koga mislim da je jedan od ljudi koji je bio u omladinskoj školi, pozivam da lepo sedne samnom i imenom i prezimenom iznese svoje optuzbe, tvrdnje, dokaze pa da izbacimo sve u javnost. 

Drugo, ovaj bezobrazluk iznad odmah cu da demantujem. Boban nije ponudio ostavku, vec mu je zahvaljeno na saradnji. Ponudjena ostavka je priča za javnost. U rad mu se nije niko mešao, niti mu je neko diktirao sastav.

Boban je jednostavno bio tanak i jos uvek nespreman za ovo sto se uhvatio, sto ne skida odgovornost  sa Ivice zbog sklanjanja Đumija i postavljanja Dmitrovića. Boban, je, izmwđu ostalog, izgubio autoritet među igračima i nedisciplina je bila evidentna. 

Za izbor trenera je bio u opticaju Krunic koji je trazio 5 soma platu, pa je otpao, neki Milanović sa Islanda i na kraju Recko.

Kapiten je najebo jer ekipa nije htela trening posle dva slobodna dana, a on nije prstom mrdnuo. To je sve kilminiralo juče kad je saopsten spisak za Ohrid na kome nije bilo Slavise, Simuna i kalitena, pa su igrači odbili da krenu.

Da je neko od vas koji ovde prosipaju razne teorije zavere, razocaravaju se u zivot i klub, odustaju od dolaska na stadion.., bio na jedan trening kod Bobana, pa onda juce kod Recka stekao bi mnogo jasniju sliku dokle je stigla bahatost pijedinih igraca i koliko Aca kao kapiten nema, ama bas nikakav, autoritet kod istih.

Dakle, juce su igraci probali da uticu ko ce da igra i kada ce da se trenira. Cela ujdurma je propracena ulicarskim ponasanjem i recnikom pojedinih zvezdica.

Tek kada je ovaj Recko zapretio da ce odvesti omladince i sa njima zavrsiti prvenstvo, igraci su resili da krenu za Ohrid. Umesto u dva, otislo se u šest.

Da li opravdavam skidanje trake Acku, ne ooravdavam, ali sam se juce uverio da Acko nije nikakav lider, i nema nikakav autoritet, niti je mrdnuo prstom juce da spreči cirkus i sramotu u reziji igrača.

Sve vas koji ste ovde pozivam da samnom priauatvijete treninzima, provedete neki sat uz teren, porazgovarate sa ljudima koji su tu svaki dan uz ekipu, a onda cete steći i jasniju sliku kakav problem postoji u svlacionici.

Sto se tice uprave, ona vuse mnoge poteze koje ne odobravam, pogotovo promašaja sa trenerima, ali je cinjenica da je ovo prvi put da nas ne trti ko kad hoće i gde stigne od sudija pa do saveza, a sa druge strane sada smo mi u ulozi lupanja samara i glumljenja serifa. Vama ako je draže da nas sudije i ostali jebu kad god stignu, vaše je pravo. Meni je posle tri decenija praćenja Radničkog preko glave izivljavanja nad nama od strane Kurti i Murti.

Cinjenica je takodje da je dug smanjen na 700 hiljada, a bio je u jednim trenutku preko 2,5 miliona. To kako je skinut me ne interesuje jer ja ovde ne navijam za Acu, Cakija, Maradonu, Gagija Ajkulu vec za Radnicki.

To što svima smeta bugarin, a ne smeta im Terzić i Vucelic govori da je Bugarin konacno pronadjen izgovor da se mrzi Radnicki.

Pozivam jos jednom Gradinu da bude čovek, a ne licemer i da izadje iz senke i da iza svojih optuzbi stoji imenom i prezimenom.

Sto se tice Recka, nek vreme kaze od cega je satkan, al me je juce kupio. Prvo jer se na treningu radili sklekovi po kazni, a Rados Bulatovic, koji je tradicionalno poznat po klacenju jajca na treninzima, dobrano oznojio dres, a drugo jer je jasno rekao umisljenim zvezdama da njemi ne mogu da se prodaju selske fore i da ce da igra onaj za koga misli da treba.

 

 

Cuj ovog Reala, nasli izgovor da mrzimo Radnicki. Ako posle svega ti ovako prosudjujes, pitanje je da li su ti i drugi tekstovi i tvrdnje merodavni?

To sto je neko pukao pa se ponasa nerezonski je posledica nesposobnosti uprave. Isti ti se nisu tako ponasali kada nisu imali sta da jedu pa imam ogroman razlog da verujem da se sada i ako imaju mnogo bolje uslove, nesto desava sto je ocigledno gore nego li glad. Na kraju nisu svima samo pare bitne.

Moji tekstovi su uvek pisani u interesu kluba. Verujem i velika vecina forumasa da su iskreni navijaci. Ti Reale kao, izgleda, veci navijac od mene, koji hoce da jeb... da ga ne bi jeb..., ako sam te dobro razumeo i ko izgleda uziva u pobedi uz dva sumnjivo dosudjena penala isto kao i u pobedama kada nas je vodio Rastavac, treba da shvatis da ja nemam nikakve slicnosti sa navijacima blizanaca. Uvek ce da bude neki Terza i Vucela ali sam do sada zahvaljivao Bogu sto ne vode moj klub. Za mene je fudbal "vise od igre", i ja sam uvek navijao za Davida. Trenutno njega ne vidim u mom klubu. Vidim samo sramotu koja tebi izgleda ne smeta jer sad mi jeb..., vidim jos jednog nedokazanog trenera sumnjivog morala koji je tebe odusevio, vidim nezadovoljne igrace koji su otisli na Ohrid jer u principu druge im nema, a gde ce da pobegnu na leto videcemo.

Vidim jos i kladionicu, pricu da je smanjen dug, daj Boze, buducu prodaju igraca koji ce dobiti na vrednosti uz pomoc vec osvojenog mesta za Evropu...

Ne vidim kako ce ovo da se zavrsi a znam kako se sve zavrsilo prosli put tokom prvog mandata.

Ja pisem iz srca sta osecam, a ne osecam skoro nikakvu radost kad pobedimo. Glava bi mozda i htela ali srce ne da.

Ako ipak treba da dam podrsku i ako sam corav pa pogresno vidim mozda treba Reale da se jos jednom preispitam?

Link to comment

Pogresno si me shvatio ovo za mrznju. I naravno da nije upuceno vama, vec navijacima Blizanaca. Kao sto sam rekao u prethodnom postu, kome je do etike, principa i morala ce se načeka boljih vremena. I potpuno te razumem i postujem tvoj stav.

Link to comment
27 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

 

Ne vidim kako ce ovo da se zavrsi a znam kako se sve zavrsilo prosli put tokom prvog mandata.

 

Ne znas kako se zavrsilo. Bankovic je potpalio radnu zajednicu da sazove skupstinu na koju je Bankovic pozvao pokojnog Savića i ekipu koja je sa utokama došla na istu. Toncev je oteran iz kluba u trenutku kada je ekipu doveo do 1/4 finala kupa, Goci Stoiljkovic bio sportski direktor, a tehnicki sin Zorana Filipovica . Sledece godine Bankovic napusta klub i mi ispadamo u trecu ligu.

Link to comment
2 minutes ago, Real sa Nišave said:

Pogresno si me shvatio ovo za mrznju. I naravno da nije upuceno vama, vec navijacima Blizanaca. Kao sto sam rekao u prethodnom postu, kome je do etike, principa i morala ce se načeka boljih vremena. I potpuno te razumem i postujem tvoj stav.

Hvala sto postujes moj stav ali te ne razumem. Tebi nije do etike, principa i morala? Ti si novinar ?

Ja na stvari gledam ovako. Mnogi su napravili da ovaj nas zivot dotakne ponor. Odsustvo gore pomenutih stvari svakog dana prosiruju isti. I ne postoji uzdrzana strana. Ili postujes etiku, principe i moral ili ih ne postujes! Za vreme Drugog svetskog rata pojedinci su cekali da dodju bolja vremena ali i hteli da budu pametni a ne ko neke budale koje se nisu mirile sa okupacijom, to su bili petokolonasi. Ispostaavilo se kasnije da su bili gori nego Nemci.

Ja ne mogu mnogo da ucinim ali na svakom koraku zelim da delujem u skladu sa moralnim nacelima. To je moja borba. Problem je sto je mnogo ovih sto cekaju bolja vremena pa ce tada nekim magicnim stapom da postanu moralni. Ali ne ide to tako Petokolonasi su se pakovali i bezali u Nemacku a nisu ostali u Srbiju. Dakle ako nekom kazes ti si moralan i ja to postujem sta to uopste znaci?

Zamisli da svi osudimo pojavu ovakvih stvari u vezi kluba, televizije, politicara... Oni verovatno ne bi promenili cud ali bi morali da promene ponasanje i da se prilagode. Postepeno vremenom dodju i bolji ljudi. 

Kada me pitaju kad ce da bude bolje ja uvek kazem nece jos. Treba jos da nas biju, ponizavaju, kaznjavaju pa kad protekne dosta vode Nisavom i Dunavom mozda se uz pomoc batina i opametimo. Mene manje boli Toncev od upravo ovakvih stavova. Sto je vise ovakvih stavova utoliko se moja borba manje vidi. Nisam ja neki cistunac naravno, razlika je samo i jedino u tome da li se boris protiv loseg i u tebi i oko tebe ili ne.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...