Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ako ce igraci da biraju koji im se trener svidja onda do ....  Ako se dobro secam tako je bilo i kad je Milanovic doso....igracima se mnogo dopao ,a rezultati nista.

Igraci su tu da igraju fudbal i daju sve od sebe na terenu ,a ne da razmisljaju ko je trener i sta se prica o njemu. Ne ulazim u to kakav je trener i covek Recko jel ne poznajem coveka sem iz stampe...a ona se pokazala kao vrlo "pouzdana".Gledao sam nekolko utakmica Dinama i bilo je vise nego dobar fudbal.E sta ce biti kod nas ko bi to znao...vreme ce kasti sve...kaj ne!

Edited by Boki Nis
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja samo ne razumem sta je falilo i sta jos uvek fali Djumiju? Sta je to lose zbog cega covek ne moze da vodi klub i sta to ovi drugi imaju pa imaju prednost?

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ja samo ne razumem sta je falilo i sta jos uvek fali Djumiju? Sta je to lose zbog cega covek ne moze da vodi klub i sta to ovi drugi imaju pa imaju prednost?

Ne fali mu ništa ni znanja ni pameti al ima svoje ja i to je smetalo precedniku. E kad je Bobi nakon poraza shvatio da je pogresio sto je tim sastavljao neko drugi  , podneo je ostavku kao moralni čin.Sa Spartakom kad je bila utakmica Recko precednik se smeskaju na 0-2, gradonačelnik pobeze  iz loze prvi a police man oci skrivaše iza sunčanin naočara .

2+2+2=6

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Ne fali mu ništa ni znanja ni pameti al ima svoje ja i to je smetalo precedniku. E kad je Bobi nakon poraza shvatio da je pogresio sto je tim sastavljao neko drugi  , podneo je ostavku kao moralni čin.Sa Spartakom kad je bila utakmica Recko precednik se smeskaju na 0-2, gradonačelnik pobeze  iz loze prvi a police man oci skrivaše iza sunčanin naočara .

2+2+2=6

 

Može i Gagi Ajkula da bude trener....ništa se neće promeniti.

Svi su znali gde dolaze, tako da im je svima kasno za moralisanje.

Jedino pretpostavljam da Pakult nije znao.

Radnički je promenio 5 trenera, i trenutno je na 3. mestu.

To mnogo govori o domaćem takmičenju, o Radničkom kao klubu.

Ni jedan trener ove sezone nije imao svoje ja, tako da se ne zanosite mnogo.

Da su pojedini imali, ne bi uopšte dolazili, a onda nakon svega se ne bi trudili da ostanu u klubu. Da su imali svoje ja ne bi potpisivali ugovore gde mogu biti šutnuti bez naknade. Bilo je bitno da se uglavi guzica, tako im se i vratilo.

 

Tončev obećao Evropu, dobro mu ide. Čovek zna posao. Njegov je klub, možda da radi šta hoće. Valjda je ta Evropa cilj sve vreme, pa cenim da ne treba zameriti Tončevu ništa.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Entrenador said:

 

Može i Gagi Ajkula da bude trener....ništa se neće promeniti.

Svi su znali gde dolaze, tako da im je svima kasno za moralisanje.

Jedino pretpostavljam da Pakult nije znao.

Radnički je promenio 5 trenera, i trenutno je na 3. mestu.

To mnogo govori o domaćem takmičenju, o Radničkom kao klubu.

Ni jedan trener ove sezone nije imao svoje ja, tako da se ne zanosite mnogo.

Da su pojedini imali, ne bi uopšte dolazili, a onda nakon svega se ne bi trudili da ostanu u klubu. Da su imali svoje ja ne bi potpisivali ugovore gde mogu biti šutnuti bez naknade. Bilo je bitno da se uglavi guzica, tako im se i vratilo.

 

Tončev obećao Evropu, dobro mu ide. Čovek zna posao. Njegov je klub, možda da radi šta hoće. Valjda je ta Evropa cilj sve vreme, pa cenim da ne treba zameriti Tončevu ništa.

 

 

+ 1

Otprilike o tome pricam svo vreme. Toncev nije uzrok nicega vec posledica jednog nakaradnog sistema, i ta nakaradnost se ogleda svugde od Vranja i Surdulice do reprezentacije. Toncev je samo bezobrazniji i siroviji pa se i ne trudi da sakrije svoju bahatost. Princip je svugde isti, nema tu nevinih. Sad, na nama je dal ce zamochamo da pratimo fudbal ili ce se pravimo blesavi i odemo jednom u dve nedelje na Cair da se malo ispraznimo ko ljudi.

Link to comment

"Nezvanično, dugogodišnjem kapitenu Jovanoviću je skinuta traka zbog nediscipline u svlačionici koja je eskalirala kod prethodnog trenera Dmitrovića, kao i zbog nedostatka autoriteta među saigračima. Sve je kulminiralo u ponedeljak kada se prvotimci nisu pojavili na treningu jer su želeli još jedan slobodan dan. Kako Jovanović kao kapiten i produžena desna ruka uprave i stručnog štaba nije iskoristio svoj autoritet da se njegovi saigrači pojave na zakazanom treningu, povučen je radikalan potez skidanja trake i sklanjanja iz tima."

Link to comment
19 hours ago, Captain_Darling said:

 

Има ли шансе да дођеш и кажеш макар добар дан или уживаш само у томе да будеш "црни гавран"...

Dobar dan

Link to comment
34 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

"Nezvanično, dugogodišnjem kapitenu Jovanoviću je skinuta traka zbog nediscipline u svlačionici koja je eskalirala kod prethodnog trenera Dmitrovića, kao i zbog nedostatka autoriteta među saigračima."

 

 

Quote

Бобан Бобан Najbolji momak kojeg sam upoznao! Nek oprosti sto ljudske kvalitete stavljam ispred fudbalskih!
Ispravan, tacan, pouzdan, profesionalac..

 

 

I sad....ja ne znam šta da mislim, kome da verujem. Najbolje je da dignem ruke od svega....bar za neko vreme. Hoće neko stranicu da preuzme ? Javite se na pp..

 

Pozz drugari .....

Link to comment

Upravo Legendo i ja tako mislim... Doduse mislio sam od letos ali me izgleda onaj sado-mazo terao da ostanem i budem navijac voljenog kluba. Medjutim od tada imam osecaj da navijam za Tonceva jer klub vise nema identitet. Za trenere se slazem sto ste napisali ali i izmedju takvih se mogla uociti razlika u kvalitetu, kako u poslu tako i u glavi.

Osvojice Radnicki tu kartu za Evropu a cini mi se da se niko nece radovati iz duse. Ono slavlje kada smo usli u Super ligu izgleda mi sada kao Mont Everest. Ogroomna planina!!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Najzalosnije od svega je sto su sklonili coveka koji je svojom borbom, pozrtvovanoscu, istrajnoscu, ljudskim kvalitetima zasluzno nosio kapitensku traku. Nas kapiten je vise Radnicki nego sva ova boranija da se skupi. A kako danas pare ne smrde i sa njima se sve moze i da se ponasas kako hoces i da se ozenis ako hoces uz lovorike i epitet snalazljivog i pametnog momka. To sto ti nisu skrbi zubi a pricas kao da jesu, sto reci redjas kao kad sklapas gajbe, sto nisi idiot a...

Iz ovih razloga ja cu kao i Radnicki da ostanem kod kuce a ovaj NLO neka prati neko sa jacim zelucem.

Link to comment
 
 
I sad....ja ne znam šta da mislim, kome da verujem. Najbolje je da dignem ruke od svega....bar za neko vreme. Hoće neko stranicu da preuzme ? Javite se na pp..
 
Pozz drugari .....
Ne begaj Legendo kad je najteže. Na muci se poznaju junaci...
Sto bi neko reko.... Ko zna zasto je sve ovo dobro...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
11 hours ago, Gradina said:

Ne fali mu ništa ni znanja ni pameti al ima svoje ja i to je smetalo precedniku. E kad je Bobi nakon poraza shvatio da je pogresio sto je tim sastavljao neko drugi  , podneo je ostavku kao moralni čin.Sa Spartakom kad je bila utakmica Recko precednik se smeskaju na 0-2, gradonačelnik pobeze  iz loze prvi a police man oci skrivaše iza sunčanin naočara .

2+2+2=6

Dobar dan i pozdrav svima. Autora ovog posta, koji duze vreme ovde pise protiv sadasnje bulumente u klubu, a za koga mislim da je jedan od ljudi koji je bio u omladinskoj školi, pozivam da lepo sedne samnom i imenom i prezimenom iznese svoje optuzbe, tvrdnje, dokaze pa da izbacimo sve u javnost. 

Drugo, ovaj bezobrazluk iznad odmah cu da demantujem. Boban nije ponudio ostavku, vec mu je zahvaljeno na saradnji. Ponudjena ostavka je priča za javnost. U rad mu se nije niko mešao, niti mu je neko diktirao sastav.

Boban je jednostavno bio tanak i jos uvek nespreman za ovo sto se uhvatio, sto ne skida odgovornost  sa Ivice zbog sklanjanja Đumija i postavljanja Dmitrovića. Boban, je, izmwđu ostalog, izgubio autoritet među igračima i nedisciplina je bila evidentna. 

Za izbor trenera je bio u opticaju Krunic koji je trazio 5 soma platu, pa je otpao, neki Milanović sa Islanda i na kraju Recko.

Kapiten je najebo jer ekipa nije htela trening posle dva slobodna dana, a on nije prstom mrdnuo. To je sve kilminiralo juče kad je saopsten spisak za Ohrid na kome nije bilo Slavise, Simuna i kalitena, pa su igrači odbili da krenu.

Da je neko od vas koji ovde prosipaju razne teorije zavere, razocaravaju se u zivot i klub, odustaju od dolaska na stadion.., bio na jedan trening kod Bobana, pa onda juce kod Recka stekao bi mnogo jasniju sliku dokle je stigla bahatost pijedinih igraca i koliko Aca kao kapiten nema, ama bas nikakav, autoritet kod istih.

Dakle, juce su igraci probali da uticu ko ce da igra i kada ce da se trenira. Cela ujdurma je propracena ulicarskim ponasanjem i recnikom pojedinih zvezdica.

Tek kada je ovaj Recko zapretio da ce odvesti omladince i sa njima zavrsiti prvenstvo, igraci su resili da krenu za Ohrid. Umesto u dva, otislo se u šest.

Da li opravdavam skidanje trake Acku, ne ooravdavam, ali sam se juce uverio da Acko nije nikakav lider, i nema nikakav autoritet, niti je mrdnuo prstom juce da spreči cirkus i sramotu u reziji igrača.

Sve vas koji ste ovde pozivam da samnom priauatvijete treninzima, provedete neki sat uz teren, porazgovarate sa ljudima koji su tu svaki dan uz ekipu, a onda cete steći i jasniju sliku kakav problem postoji u svlacionici.

Sto se tice uprave, ona vuse mnoge poteze koje ne odobravam, pogotovo promašaja sa trenerima, ali je cinjenica da je ovo prvi put da nas ne trti ko kad hoće i gde stigne od sudija pa do saveza, a sa druge strane sada smo mi u ulozi lupanja samara i glumljenja serifa. Vama ako je draže da nas sudije i ostali jebu kad god stignu, vaše je pravo. Meni je posle tri decenija praćenja Radničkog preko glave izivljavanja nad nama od strane Kurti i Murti.

Cinjenica je takodje da je dug smanjen na 700 hiljada, a bio je u jednim trenutku preko 2,5 miliona. To kako je skinut me ne interesuje jer ja ovde ne navijam za Acu, Cakija, Maradonu, Gagija Ajkulu vec za Radnicki.

To što svima smeta bugarin, a ne smeta im Terzić i Vucelic govori da je Bugarin konacno pronadjen izgovor da se mrzi Radnicki.

Pozivam jos jednom Gradinu da bude čovek, a ne licemer i da izadje iz senke i da iza svojih optuzbi stoji imenom i prezimenom.

Sto se tice Recka, nek vreme kaze od cega je satkan, al me je juce kupio. Prvo jer se na treningu radili sklekovi po kazni, a Rados Bulatovic, koji je tradicionalno poznat po klacenju jajca na treninzima, dobrano oznojio dres, a drugo jer je jasno rekao umisljenim zvezdama da njemi ne mogu da se prodaju selske fore i da ce da igra onaj za koga misli da treba.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...