Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

12 minutes ago, ackonish said:

Suspendovani su svi.fudbaleri koji su podrzali Dmitrovica... 

 

Има ли шансе да дођеш и кажеш макар добар дан или уживаш само у томе да будеш "црни гавран"...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Legenda said:

Ne, nego protiv Recka....možda ?

Cenim ga da je Recko nebitan u celoj toj prici. Otkud bilo ko od igraca blize poznaje Recka i njegove trenerske "kvalitete"

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Cenim ga da je Recko nebitan u celoj toj prici. Otkud bilo ko od igraca blize poznaje Recka i njegove trenerske "kvalitete"

Ajde bre Dali...pa zna cela Srbija, nije Recko bilo ko. Uostalom nek ti prepriča Rumpi kakve je "ovacije" doživeo kad smo igrali pripremnu protiv njih u Leskovcu....

Link to comment
6 minutes ago, Legenda said:

Ajde bre Dali...pa zna cela Srbija, nije Recko bilo ko. Uostalom nek ti prepriča Rumpi kakve je "ovacije" doživeo kad smo igrali pripremnu protiv njih u Leskovcu....

Ja ne tvrdim da dovodjenje Recka nije budalastina. Klub nam se, od dolaska Tonceva, pretvorio u smejuriju. Cini mi se da se to klanovi u upravi kolju preko igraca. Samo mi je glupo da neki igraci podrzavaju Dmitrovica koji je sam (ili "sam") dao ostavku i jos zamolio Tonceva da ga ostavi u klubu.  Mozda i nije lose da sad nesto pukne kakogod, dok ne bude kasno.

 

O navijacima ne bih...

Edited by Dali_man
Link to comment

Dmitrović je napustio klub, koliko ja znam, ili će to uskoro učiniti. Ne znam koji je pravi motiv igrača, ali možda im je dozlogrdilo da na svakih mesec dana uigravaju "zamisli" novog trenera. Eno Recko "već zna" koji igrači ne igraju punim srcem. Nadam se da ti je sve jasno i da lako možeš da sabereš 2 i 2. Interesantno je to da su se pobunili najstariji igrači i to uglavnom oni sa najvećim brojem utakmica za FK.........

Link to comment
9 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

evo ga jos jedan koji zna ali ne bi da podeli sa nama ......

Ne znam ja ništa.....

 

giphy.webp

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...