Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

1 hour ago, Legenda said:

Da....1. Pakult...2. Jević....3. Đuričić.... 4. Dmitrović...5...??? :rolleyez:

Grešiš. . . To je po tvojoj statistici . . . 4  i na dalje nema bar po papirima fss

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači mi možemo, sve utakmice koje smo pobedili.... Javor, Partizan... , da izgubimo službenim rezultatom, ako se neko žali. Pa čak i protiv Borca i Voždovca da bude 0:3 ??????

Link to comment
19 minutes ago, ackonish said:

Recko... 

 

20 hours ago, Legenda said:

DInamo iz Vranja danas izgubio u Inđiji....grad Vranje iz budžetskih sredstava nije opredelio ni jedan jedini dinar za FK Dinamo....Recko i igrači demonstrirali ulicama grada....šta li je sledeće ? ;)

 

FvFjgjW.jpg

 

 

Ma jel to definitivno ?

Link to comment

Dok cekamo Recka...

 

Opet nam rezultati idu pod ruku. Po mojoj racunici, bod nam treba za sigurno 4. mesto i utakmicu vise u plej ofu (sto je najbitnije). U najgorem slucaju smo 6. mada je to malo verovatno, jer bas moraju da se poklope ostale utakmice.

Edited by Dali_man
Link to comment
6 minutes ago, Dali_man said:

Dok cekamo Recka...

 

Opet nam rezultati idu pod ruku. Po mojoj racunici, bod nam treba za sigurno 4. mesto i utakmicu vise u plej ofu (sto je najbitnije). U najgorem slucaju smo 6. mada je to malo verovatno, jer bas moraju da se poklope ostale utakmice.

A jel beše neka varijanta (da ne gledam sad dok je rukomet) da obe utakmice protiv blizanaca igramo u Nišu?

Link to comment
2 minutes ago, Legenda said:

A jel beše neka varijanta (da ne gledam sad dok je rukomet) da obe utakmice protiv blizanaca igramo u Nišu?

Ako smo 3. igramo obe tamo. Mora i ja da pogledam kako stoje stvari ako budemo 4.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...