Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, ackonish said:

Opet ja dodjoh da sirim pesimizam... ostali smo bez trenera

I da nisi reko to se znalo. Upoznali smo Tonceva za toliko. Iz ovog poslednjeg intervjua se moglo naslutiti 

Veliki Simeone pa mali Simeone pa pokojni Simeone

Pravo je pitanje ko ce sad smeti da se lati posla. Lalat sigurno nece jer valjda nije lud da relativo siguran posao zameni za sta? Mislim da ovakav stav predsednnika moze da odbije one bolje trenere jer pod ovim uslovima mogu da budu zainteresovani samo trenneri koji se probijaju ili koji zele da ozive karijeru pa da rizikuju.

Link to comment

Sad lepo da vrati Djumija i da ga pusti da radi par godina. Igrali smo najlepsi i najzreliji fudbal pod njim. Po meni zrelije nego kod Rastavca. Naravno Rastavac je imamo pripreme i ucestvovao u dovodjenju igraca a Djumi vadio kestene ali ono malo sto se videlo je bilo ozbiljan potecijal. Lepo smo se pozicionirali, stvarali sijaset sansi,, nismo imali rupu pozadi i sto je najvaznije uspeo je da vrati Mrku posle dve, tri utakmice kao i Nomu.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

DInamo iz Vranja danas izgubio u Inđiji....grad Vranje iz budžetskih sredstava nije opredelio ni jedan jedini dinar za FK Dinamo....Recko i igrači demonstrirali ulicama grada....šta li je sledeće ? ;)

Link to comment

kaze  ponudio ostavku ... potez sisica ... ako osecas odogovornost, podnesi je i idi si. ovako snishodljivo samo jajasca se izjasnjavaju ... druze ivice, da znas ja sam spreman da se sagnem ali ipak necu da gutam ako ne moram ... zene ti ga ......

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Sad lepo da vrati Djumija i da ga pusti da radi par godina. Igrali smo najlepsi i najzreliji fudbal pod njim. Po meni zrelije nego kod Rastavca. Naravno Rastavac je imamo pripreme i ucestvovao u dovodjenju igraca a Djumi vadio kestene ali ono malo sto se videlo je bilo ozbiljan potecijal. Lepo smo se pozicionirali, stvarali sijaset sansi,, nismo imali rupu pozadi i sto je najvaznije uspeo je da vrati Mrku posle dve, tri utakmice kao i Nomu.

 

Za sve se slazem ali problem je i u pravilniku fss koji kaze da u jednoj takmičarskoj sezoni klub moze 3 puta trenera da  postavlja

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

kaze  ponudio ostavku ... potez sisica ... ako osecas odogovornost, podnesi je i idi si. ovako snishodljivo samo jajasca se izjasnjavaju ... druze ivice, da znas ja sam spreman da se sagnem ali ipak necu da gutam ako ne moram ... zene ti ga ......

 

26 minutes ago, W.F.C. said:

...iznabutam

 

 Овакво понашање према госпоји нећу да толеришем, први сам је запљунуо  :39_angry::21_kissing_closed_eyes:

Link to comment

Toma zna

Ipak, dobri poznavaoci prilika na Čairu sa velikom sigurnošću govore samo o dve moguće varijante – ili će se u Radnički vratiti uspešni Milan Đuričić, koji je vodio niški klub od 2. oktobra do 31. decembra 2017, ili će, što je malo verovatnije, ali nije nemoguće, rukovodstvo Radničkog angažovati Simu Krunića!?!

Link to comment
3 hours ago, Rumpelstiltskin said:

........... ili će  rukovodstvo Radničkog angažovati Simu Krunića!?!

 

To beše onaj što ima dikciju k'o Milić Vukašinović ?

Link to comment
4 hours ago, Gradina said:

Za sve se slazem ali problem je i u pravilniku fss koji kaze da u jednoj takmičarskoj sezoni klub moze 3 puta trenera da  postavlja

Da....1. Pakult...2. Jević....3. Đuričić.... 4. Dmitrović...5...??? :rolleyez:

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...