Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

1 hour ago, martick said:

Jbte Toncev ne moze da spoji jednu prosto prosirenu recenicu,sta taj ima od skole!

samo veliki odmor😆😆😆

Mislim da nisi dobro slusao...on odlicno sklapa recenice ,al redosled reci u recenici je malo ispreturan ...:4_joy:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Legenda je majke mi,tipican primer kontraveznog biznismena u Srbiji! 

Ako kaze da je smanjio dug za vise od 2 miliona eura,sto ne za kaze konferenciju za stampu i sve lepo do kaze kome i koliko je vratio! 

Ja sam cuo da klub zivi od danas do sutra,prodali su Arsu da bi isplatili plate igracima...

Ne zelim pogresno da me shvatite,voleo bi da Real igra Evropu svake godine i da bide sampion itd. 

Ali sumnjiv je lik i moze sutra da ode....

Link to comment
6 hours ago, martick said:

Legenda je majke mi,tipican primer kontraveznog biznismena u Srbiji! 

Ako kaze da je smanjio dug za vise od 2 miliona eura,sto ne za kaze konferenciju za stampu i sve lepo do kaze kome i koliko je vratio! 

Ja sam cuo da klub zivi od danas do sutra,prodali su Arsu da bi isplatili plate igracima...

Ne zelim pogresno da me shvatite,voleo bi da Real igra Evropu svake godine i da bide sampion itd. 

Ali sumnjiv je lik i moze sutra da ode....

ja koliko znam, Legenda je u državnom sektoru već neko poduze vreme ... Kvalitetan kamen i ukop, mahom. I meni uopšte nije sumljiv, ne znam sta ti covek skrivio ...

Link to comment

Odlican intervju, uzivao sam, ima nekoliko ludih detalja :12_slight_smile:

Recimo kad ga pita u vezi duga, ovaj mu odgovara da je bio 2 miliona a da je sad... (pa kratka pauza, sta sad da kazem...) 800000 :laugh:

Ili o tuzbama, te tuzbe nisu tuzbe...

Edited by W.F.C.
Link to comment
6 hours ago, levi said:

 

ko je ovaj junak? 

Stara skola Meraklija, Sale, predobar lik, uvek sa sobom nosio prvi sal oko vrata. U voznji imao srcku, pa udes. Lekari su dali sve od sebe srce nije izdrzalo.

Link to comment
6 hours ago, MiddleClass said:

Toncev ili tako neki Bugar.

Lik je preminuo. Cudi me da se na takvo prozivanje i etiketiranje cuti. Sale nije bio krimos sa tribine. Gde je sad celava glava™ da deli pravdu? Ali da ne prica ce protiv cigana zato odobravanje zar ne???

Link to comment

Neka mu je vecna slava i hvala!

Jel moze neko nesto da kaze kakva je situacija sa Meraklijama,ko je vodja itd.

Radnicki igra sve bolje a navijaca nidje

Link to comment
7 hours ago, Rumpelstiltskin said:

u normalnim vremenima i medj normalnim svetom, o pokojniku je od vajkada bilo sve najbolje ... ali ne na ovom usranom forumu

 

ne treba komentar. slika govori više od reči

Link to comment
On 13.3.2018. at 10:00 AM, Rumpelstiltskin said:

ja koliko znam, Legenda je u državnom sektoru već neko poduze vreme ... Kvalitetan kamen i ukop, mahom. I meni uopšte nije sumljiv, ne znam sta ti covek skrivio ...

Legenda odnosi se na Tončeva a ne na LEGENDU

Link to comment

Inace Rasta i dalje drzi 5.mesto, koje u Grckoj donosi Evropu, ali ima veliku konkurenciju da tu ostane na kraju (ako se uopste i zavrsi prvenstvo). Izgleda da ga ovaj Krstajic pozvao i u strucni stab A reprezentacije, bila je neka vest stura.

Link to comment

Jeste tamo tacno, ali se na tabelama uvek prikazuju mesta koja vode u Evropu iz prvenstva..u ovom slucaju 4. Plus jedan ide preko nacionalnog kupa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...