Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

9 minutes ago, Dali_man said:

Poraz, jbg. nije morao da se desi al nistra strasno, da se malo spustimo na zemlju. 

Mogu da razumem Stanisavljevica, kasno se prikljucio ekipi, treba vremena da se uklopi u sistem, ali je danas odigrao ispod svakog nivoa. Caki takodje, ne los neg ocajan, mnogo nerezonskih poteza, losih suteva iz dosta izglednih pozicija, Slavisko opet promasuje ono sto se ne sme promasivati, Raul nesigurniji nego obicno. Otprilike u losijoj igri ove cetvorki treba traziti uzrok poraza. Sve u svemu, izgubili smo, od danas, bolje ekipe, nije bila losa utakmica, moglo je i bolje po nas da se zavrsi, a mogli smo da popijemo jos par komada. Sg je bitno da zavrsimo ovaj deo prvenstva medj 4 prve ekipe i obezbedimo utakmicu vise u play off-u.

 

I rado bih opet video Zileta mesto Saranova.

Ono što je Caki promašio...ajde, ali ono što Slaviško omaši...dva puta...hm. Dok je Caki igrao, igra je bila brža. Slažem se da je imao lošu realizaciju, ali lopte mu imaju oči. Sve što se desilo opasno po nji'ov gol imalo je manje-više veze s Cakijem. Od kada je ušao Mićić...sve je postalo 2x sporije. NJegov prijem, odlaganje lopte, vraćanje pozadi. Imao je i on par lepih prodora, ali i njegov šut u 85. minutu...ko da je od močku praven. Šteta je za Babića....opasan je. Biće valjda spreman za samoposlugu u nedelju.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Legenda said:

Ono što je Caki promašio...ajde, ali ono što Slaviško omaši...dva puta...hm. Dok je Caki igrao, igra je bila brža. Slažem se da je imao lošu realizaciju, ali lopte mu imaju oči. Sve što se desilo opasno po nji'ov gol imalo je manje-više veze s Cakijem. Od kada je ušao Mićić...sve je postalo 2x sporije. NJegov prijem, odlaganje lopte, vraćanje pozadi. Imao je i on par lepih prodora, ali i njegov šut u 85. minutu...ko da je od močku praven. Šteta je za Babića....opasan je. Biće valjda spreman za samoposlugu u nedelju.

 

ne nadaj se ... zadnji put na cairu sa vozdovcem na 1-1, slavisko je u zadnjih par minuta takmice omasio dve 100% sanse ... retki su slaviskovi kasvetni trenuci ...

Link to comment
1 hour ago, Legenda said:

Ono što je Caki promašio...ajde, ali ono što Slaviško omaši...dva puta...hm. Dok je Caki igrao, igra je bila brža. Slažem se da je imao lošu realizaciju, ali lopte mu imaju oči. Sve što se desilo opasno po nji'ov gol imalo je manje-više veze s Cakijem. Od kada je ušao Mićić...sve je postalo 2x sporije. NJegov prijem, odlaganje lopte, vraćanje pozadi. Imao je i on par lepih prodora, ali i njegov šut u 85. minutu...ko da je od močku praven. Šteta je za Babića....opasan je. Biće valjda spreman za samoposlugu u nedelju.

Yebem li ga, men se cini da smo upravo sa ulaskom Munje poceli da igramo tecnije i prodornije.

Link to comment
1 hour ago, Dali_man said:

Poraz, jbg. nije morao da se desi al nistra strasno, da se malo spustimo na zemlju. 

Mogu da razumem Stanisavljevica, kasno se prikljucio ekipi, treba vremena da se uklopi u sistem, ali je danas odigrao ispod svakog nivoa. Caki takodje, ne los neg ocajan, mnogo nerezonskih poteza, losih suteva iz dosta izglednih pozicija, Slavisko opet promasuje ono sto se ne sme promasivati, Raul nesigurniji nego obicno. Otprilike u losijoj igri ove cetvorki treba traziti uzrok poraza. Sve u svemu, izgubili smo, od danas, bolje ekipe, nije bila losa utakmica, moglo je i bolje po nas da se zavrsi, a mogli smo da popijemo jos par komada. Sg je bitno da zavrsimo ovaj deo prvenstva medj 4 prve ekipe i obezbedimo utakmicu vise u play off-u.

 

I rado bih opet video Zileta mesto Saranova.

Slazem se 100 % sa tobom a za Žileta jos 100 %

Link to comment

Po meni najslabije karike su bili Raul,Caki,Stanisavljevic,Noma i Slavisko samo zbog onog jednog promasaja....ovako je odigrao sasvim solidno.Nije ni ova cetvorka bila slaba,al nisu bili na novou proslih utakmica....Stanisavljevic je odlican igrac,ali se vidi da mu hvali mnogo utakmica da udje u formu....previse dobrih lopti je prokockao kad je trebao da uputi zavrsni pas ,a to se od njega ocekuje.

Link to comment

Cuj to Caki najslabiji. Jesmo li gledali istu utakmicu ? Ono sto napisao  Legenda za njega ja potpisujem. Svaki opasan pas u napred je bio Cakijev.

Najveci hendikep povreda Babica jer Stanisavljevic odigrao gore nego li sto Mrka ume. Delovalo je kao da se uopste ne trudi. Ako ga pogodi lopta pokusa neki drubling ali ako ne prodje ce ga jebe da se vraca i znoji.

Prvo odigrano solidno uz inicijativu. Pomislio sam da cemo u drugo da ih dotucemo. Onda pocinje druge a mi se povukli, nismo agresivnni na njihovu zadnju linniju, nnismo stajali dobro, igrao je fudbal samo onaj kod koga je bila lopta ostali su stajali. Bukvalno kao da su dobili nnaredbu da stanu. Ne aludiram ni na sta ali utisak je da mi pored one inicijative iz prvog onako odigramo drugo bez zelje za golom. I onaj promasaj Slavise mi popunjava ovaj moj utisak. Ja bi ga bre dao.

Videlo se da Spartak ima dobru i nezgodnu ekipu ali takodje se videlo da mi imamo bolju ekipu bez obzira na rezultat. Moj je utisak da smo zadrzali pristup iz prvog poluvremena da bi ih dobili.

Link to comment

Sem Stanisavljevica ( za koga i dalje mislim da ce biti  pravo pojacanje) , niko od igraca po meni nije bio los juce, jednostavno ovakve utakmice se dese...  Uz jednu veliku zamerku na prvih 15-20 min drugog poluvremena  gde smo trebali da nastavimo da pritiskamo, a mi se odmakli od njihovih igraca i nekako bili malokrvni..

 

Inace 2 po meni nase najbolje odigrane utakmice , ova juce i ona protiv Napretka takodje kuci - obe porazi !

Link to comment

Mislim da cemo i ovog proleca da se nagledamo raznih sranja, voleo bih da gresim, ali tako mi deluje. U sustini nema ni potrebe za tolikim tenzijama u ovoj usranoj ligi. Ostaje ono da odes na stadion i opustis se uz drage ljude i taj klub, a ko jebe rezultate, manje - vise, bar mi ne patimo od toga, gledajuci sve kroz sta smo prosli :dry:

Link to comment
2 minutes ago, martick said:

Jel moze neko da mi kaze jel Aca Stanisavljevic igrao ceo mec ili?

Stanisavljevic igrao od cinni mi se dvadeset i nekog minuta jer se povredio Babic

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...