Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Quote

 

"Trbohozboračkim rečima, ničim pozvan, a još manje vlastan, o Partizanu govori predstavnik kluba, najvećeg ligaškog profitera odluka Disciplinske komisije FSS.
U svom osionom nastupu, u svojevrsnoj taštini praznine, bavi se pravnim opservacijama po onim poznatim stihovima “imamo stav i kad nemamo pojma”.

 

"Gotovo groteskno zvuči okolnost da se jedan fudbalski funkcioner bahato hvališe svojim volšebnim mogućnostima da, ukoliko samo to poželi, može da namesti svaku utakmicu.
Ovo je prava prilika za reakcije jednog drugog doslednog, principijelnog i ultimativnog moralnog gorostasa, oličenog u clanu IO FSS zaduženog za regularnost takmičenja.
Međutim, zaključujući ovu neplodnu raspravu, sa zadovoljstvom poručujem, Sremčevim rečima: “Gazda, Radane, ti sa merdiven slaziš, a ja se na merdiven tek kačim!”, zaključio je Vuletić.

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:716078-VULETIC-ODGOVORIO-RADNICKOM-Gazda-Radane-ti-sa-merdiven-slazis-a-ja-se-na-merdiven-tek-kacim

 

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

 

Sanjam dan kad ce UEFA da nam ukine fudbal dekretom vo vjek i vjekova..

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

  "Trbohozboračkim rečima, ničim pozvan, a još manje vlastan, o Partizanu govori predstavnik kluba, najvećeg ligaškog profitera odluka Disciplinske komisije FSS.
U svom osionom nastupu, u svojevrsnoj taštini praznine, bavi se pravnim opservacijama po onim poznatim stihovima “imamo stav i kad nemamo pojma”.

 

"Gotovo groteskno zvuči okolnost da se jedan fudbalski funkcioner bahato hvališe svojim volšebnim mogućnostima da, ukoliko samo to poželi, može da namesti svaku utakmicu.
Ovo je prava prilika za reakcije jednog drugog doslednog, principijelnog i ultimativnog moralnog gorostasa, oličenog u clanu IO FSS zaduženog za regularnost takmičenja.
Međutim, zaključujući ovu neplodnu raspravu, sa zadovoljstvom poručujem, Sremčevim rečima: “Gazda, Radane, ti sa merdiven slaziš, a ja se na merdiven tek kačim!”, zaključio je Vuletić.

 

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:716078-VULETIC-ODGOVORIO-RADNICKOM-Gazda-Radane-ti-sa-merdiven-slazis-a-ja-se-na-merdiven-tek-kacim  

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

 

Kolko ja vidim da ovaj ima padne od te merdevine odma na početku.... s obzirom na količinu govana u sebi...a ne pokazuje znake sitosti...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

 

Link to comment

Mogli bi sad nasi da olade malo sa saopstenja, jer ako su njima oduzeli po dva boda nama ce 20 ili nesto jos gore, samo ako okrenu curak. Dobro se zna s kim imamo posla. Cuti i tovari do kraja sad kad je vec krenulo

Link to comment
10 hours ago, Dali_man said:

Ne isplati im se da se kače s Terzom, pa im Radan došao "ko kec na deset". Interesantan je izbor za citiranje bivšeg nam preCednika....od onih silnih saopštenja protiv njegovog tima, Partizana, npr. Kup utakmice kad je Radan izašao sa saopštenjem "Do juče naš najbolji sudija (Mažić)....."....pa sledećeg vikenda utakmica u kojoj cu crno-beli pogotkom Saše Ilića pobedili 1:0 na Čairu, a sudija koji nam danas "deli pravd" nas urnisao svojim suđenjem, pa one tuče na JNA još za doba Ćuluma & Co...on se uvatio za N.Pazar...kao to je, onako, bezbolno.....ukratko gnjida.

3 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Radan je ipak uso u najuzi izbor za fukcionera kola :isuse:

Da oni znaju koliko je uticajan iu samom klubu.... ;) 

Link to comment
56 minutes ago, Boki Nis said:

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:716078-VULETIC-ODGOVORIO-RADNICKOM-Gazda-Radane-ti-sa-merdiven-slazis-a-ja-se-na-merdiven-tek-kacim  

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

 

Kolko ja vidim da ovaj ima padne od te merdevine odma na početku.... s obzirom na količinu govana u sebi...a ne pokazuje znake sitosti...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

 

Meni interesantno što je upotrebio termin koji nikad nisam čuo u Srba da se koristi, osim u srpskom prilagođenom obliku merdevine...Mada, to što ja nisam čuo ne mora ništa da znači....a mogao je da upotrebi umesto turskog izvornog oblika, "naški"...стълба...  ;)


 
Edited by Legenda
Link to comment
7 minutes ago, W.F.C. said:

Mani be budalu, idemo da uzivamo danas, divan dan za fudbal :12_slight_smile:

Nego kako....evo slike od pre 60-ak minuta...

 

gFUc12p.jpg

Edited by Legenda
Link to comment

Meni Legendo ovo ne deluje lose kako deluje uzivo???

Inace mobilisu se prijatelji koji nikada nisu bili na utakmicu. Bice da ovo trece mesto i pretnja Partizanu daje rezultate!

Link to comment
6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Meni Legendo ovo ne deluje lose kako deluje uzivo???

Inace mobilisu se prijatelji koji nikada nisu bili na utakmicu. Bice da ovo trece mesto i pretnja Partizanu daje rezultate!

A red je da napunimo opet Čair, kao pre par sezona. Zaslužili momci.

 

Link to comment
3 minutes ago, Legenda said:

Nego ...u play-off prva utakmica na Rajku...jel ko zainteresovan ili ćemo da budemo minimatiksi ? :rolleyez:

Druga. Prva c lalata na Cair. Treca s intelektualci u njiov lavor ;) 

 

EDIT. Pardon zaboravih na cinjenicu da ce budemo drugi...

Edited by Dali_man
Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Druga. Prva c lalata na Cair. Treca s intelektualci u njiov lavor ;) 

Grešiš...ovaj, sinko, grešiš. Evo ti raspored za play-off

 

2pQSwVC.png

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...