Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li se secate ikada da su beogrdska GOOOOOspoda za blizance radila anketu da li su im utakmice namestenne ili ne???

 

Zbog ovakve dvolicne GOOOOspode koja vrsi na sve moguce nacine pritisak kako bi ponovo njihovi puleni zauzeli zasluzeno prva dva mesta, treba da se udruzi ostatak lige i uistinski ih pokrade.

http://www.butasport.rs/fudbal/smejurija-u-ivanjici-penal-za-radnicki-a-nigde-protivnickih-igraca-foto-video/

Inace prvi penal bio, covek se valjao i odgurnuo loptu rukom i to se jasno vidi. Za mnogo manje su nam sudili a svi se secamo jedanaesterca koji je napravio Bulatovic protiv Partizana???

Drugi penal je prestrogo dosudjen i tu dileme nema. To sto su igraci protivnickog tima mozda na ovakav nacin bojkotovali to ne znaci da je utakmica namestena. Mozda smo mi ispali korektni pa smo im u sledecem napadu omogucili da daju gol ?  :D

Ispasce da ce da nas sada svi stave na stub srama zato sto su oni godinama krali. Neko mora i da ispasta zar ne? Mozda imamo naklonost sudija vise nego ranije ali sigurno da koplja ne treba na nama da se lome.  Mi nikada nismo imali domacinsko sudjenje a kamo li nesto vise. Nikada od kada pamtim. Bilo je nekih propusta sudija ali jako brzo nam to naplate sa kamatom. Sada odjednom mi najljigaviji  klub. Izgleda njima njihova dupeta ne smrde ???

 

Link to comment
18 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Da li se secate ikada da su beogrdska GOOOOOspoda za blizance radila anketu da li su im utakmice namestenne ili ne???

 

Zbog ovakve dvolicne GOOOOspode koja vrsi na sve moguce nacine pritisak kako bi ponovo njihovi puleni zauzeli zasluzeno prva dva mesta, treba da se udruzi ostatak lige i uistinski ih pokrade.

http://www.butasport.rs/fudbal/smejurija-u-ivanjici-penal-za-radnicki-a-nigde-protivnickih-igraca-foto-video/

Inace prvi penal bio, covek se valjao i odgurnuo loptu rukom i to se jasno vidi. Za mnogo manje su nam sudili a svi se secamo jedanaesterca koji je napravio Bulatovic protiv Partizana???

Drugi penal je prestrogo dosudjen i tu dileme nema. To sto su igraci protivnickog tima mozda na ovakav nacin bojkotovali to ne znaci da je utakmica namestena. Mozda smo mi ispali korektni pa smo im u sledecem napadu omogucili da daju gol ?  :D

Ispasce da ce da nas sada svi stave na stub srama zato sto su oni godinama krali. Neko mora i da ispasta zar ne? Mozda imamo naklonost sudija vise nego ranije ali sigurno da koplja ne treba na nama da se lome.  Mi nikada nismo imali domacinsko sudjenje a kamo li nesto vise. Nikada od kada pamtim. Bilo je nekih propusta sudija ali jako brzo nam to naplate sa kamatom. Sada odjednom mi najljigaviji  klub. Izgleda njima njihova dupeta ne smrde ???

 

 E upravo to ja pricam mesecima unazad.Ispade da smo mi sad najgoria zadnjih 20 godina trpimo sve i svasta pa se niko nije cudio za bilo sta!!!

Link to comment

Tek će da im bude žaaAaao..... :rolleyez:

 

Ne kapiraju da je u toku veliki projekat koji razvijaju Terza i Tončev. Za dve godine Radnički će biti šampion države. Prvo...ove godine ulazi DInamo Vranje u SL. Svi znamo za prijateljstvo Recka i Tončeva, a naravno preko njih i Terze & Kokeze. U toku je revitalizacija Piroćanaca. Prosleđeno im je 6 Kineza, a biće još stranaca. Iz kvantiteta će se izvući kvalitet, a dobijaće od Zvezde i Radničkog igrače "na kaljenje". Svi će oni, uključujući i Zvezdu, raditi na tome da Radnički bude šampion, a onda narednih 10 biće "sklanjalice" creno-belima. Sve samo da Partizan ne bude šampion i još gore....da se niški superligaš umetne između Zvezde i Partizana. Ako ne verujete, pitajte Vuletića iz FKP :D...biće u Partizanovom Vesniku kod najobjektivnijeg novinara na ovim prostorima...Pantića. :hail:

 

Inače...u Ivanjici je namešteno. Onda kad smo zajebali Lalata i pustili ih u Nišu...dogovoreno je da za ta 3 boda oni nama prepuštaju bodove u narednih 7 prvenstva. Tončev je odličan trgovac. Igrači Javora su morali malo da glume...videli ste kako se protetvuje u Novom Sadu. Videli ste izjavu osramoćenog Stolice...a eno Jagodić (trener Javora) mirne duše izjavi "Radnički je bio bolji".

 

Prvi penal čista ruka...drugi penal...:laugh:....pade Noma ko Radonjić. Noma išao ka golu, Radonja guzački ka publici.....

 

Najvažnije je slobodno sudijsko uverenje :D

Link to comment

Ljudi jedno pitanje!

kad bi se rusio zapad,jel ikako moguce da se sacuva krov sa pomenute tribine i da se prenese na neki drugi objekat tj stadion? 

Zvuci nerealno,ali pitam jbga:-)

Link to comment

A ja se pitam kako uopste zapad opstaje sve vreme, sa sve tim krovom. Kad pogledas negde jos devedesetih su poceli da zatvaraju istok i sever, a jug je opstao jos 15, 20 godina sve do rusenja. Mozda su jug i zapad imali neko ojacanje prilikom gradnje, ali zapad mi ostaje pitanje kako izdrzava do sad ipak. Plus odozgo pritiska krov, dole lokali koliko su bezbedni itd.

Link to comment
3 hours ago, martick said:

Ljudi jedno pitanje!

kad bi se rusio zapad,jel ikako moguce da se sacuva krov sa pomenute tribine i da se prenese na neki drugi objekat tj stadion? 

Zvuci nerealno,ali pitam jbga:-)

 

3 hours ago, W.F.C. said:

A ja se pitam kako uopste zapad opstaje sve vreme, sa sve tim krovom. Kad pogledas negde jos devedesetih su poceli da zatvaraju istok i sever, a jug je opstao jos 15, 20 godina sve do rusenja. Mozda su jug i zapad imali neko ojacanje prilikom gradnje, ali zapad mi ostaje pitanje kako izdrzava do sad ipak. Plus odozgo pritiska krov, dole lokali koliko su bezbedni itd.

Zapadna tribina je renovirana 80-tih kada je Radnički igrao Kup UEFA, a tada je i krov stavljen...Jug  takođe i tada su svlačionice sa Istoka preseljene na JUg.

Link to comment
6 hours ago, Dali_man said:

Eeee....kaže ne treba oduzimati ono što su igrači osvojili na terenu. Da je tako, i da je svako uzeo od timova šta mu pripada, a da se utakmice ne dobijaju u 97. minutu uz dva isključena igrača....gledali bi crtu za play-out...al' odozdo. Nek si svako svoju avliju počisti...al' teško je to u Srbalja, za sve imamo izgovor...a i mi..isto.

Link to comment
2 hours ago, Legenda said:

Eeee....kaže ne treba oduzimati ono što su igrači osvojili na terenu. Da je tako, i da je svako uzeo od timova šta mu pripada, a da se utakmice ne dobijaju u 97. minutu uz dva isključena igrača....gledali bi crtu za play-out...al' odozdo. Nek si svako svoju avliju počisti...al' teško je to u Srbalja, za sve imamo izgovor...a i mi..isto.

Vaistinu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...