Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

zato štoe Palilulac ;)

 

Зна се где је центар старог Ниша...

Link to comment

Судећи по пеналима постали смо баш "озбиљан" клуб, чланови смо велике тројке...

Link to comment

Inače.....kladim se u pivo da sam brži od sudije Obradovića...na 30...50...100..metara. Sa preponama ili bez....Duže staze ne možemo ni on ni ja da istrčimo. 

Link to comment
1 minute ago, Legenda said:

Inače.....kladim se u pivo da sam brži od sudije Obradovića...na 30...50...100..metara. Sa preponama ili bez....Duže staze ne možemo ni on ni ja da istrčimo. 

Ja se kladim u pivo da sam bolji sudija od njega.

Link to comment
30 minutes ago, Матрикс said:

 

Jel ima negde snimak ove televizije kad su nas "posteno" dobili na Cairu prosle sezone? :fantom:

Link to comment
2 hours ago, fetboj said:

Kako se racunaju bodovi ovde?

Ima objasnjenje, valjda racunaju sve po nekom vrednovanju utakmica koje tim igra, i evrokupovi i domaca takmicenja. Sadrzi samo prvoligase iz cele Evrope, njih 709 trenutno. E sad pitanje je sta bi bilo kad bi bili i drugoligasi recimo iz liga petice... Nije nista zvanicno, ali nije nerealno po meni a zanimljivo mi da pratim taj rezultatski skok Radnickog od 2012. konstantan takoreci. Uefa ima svoju listu i ona je kao zvanicna ali sadrzi samo ucesnike evrokupova u zadnjih 5 sezona. Nju cu pratim od leta :12_slight_smile:

Link to comment

Не сећам се да је неко поменуо деби Марка Томића за Жалгирис, па ми нешто пало на памет. Томке је у првом колу дао први гол за Жалгирис, пре десетак дана. Стартовао је до сада у свакој утакмици и тренутно игра утакмицу првенства за Жалгирис. Они ладно играју у хали утакмицу...

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...