Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

U najgorem slucaju moze se okarakterisati kao domacinsko ali nista vise od toga. Ne zelim da tebe ili bilo koga ubedjujem ali mislim kao sto sam i gore napisao da preterujete pod euforijom koju ste napravili a i dosta ste razmazeni kao publika. Da je nama sudjeno kao vama mi bi bili zadovoljni jer pre dolaska Tonceva tendencija ka kradji a i vidljive kradje su bile ucestala pojava. Niko se nikada nije oglasio da nas zastiti posebno od strane dva najveca kluba koja su uglavnnom drzala i savez.

Ovo je normalno sudjenje za Srbiju i za ovakve vremenske uslove. Tendencija se videla kod igraca koji su pravili pritisak na sudiju od pocetka. Uglavnom im se to isplatilo pa smo mi redovno izvlacili deblji kraj ali ovog puta sudija je stojicki podneo provokacije. Ostrascenost vam ne dozvoljava da vidite ali dobro. Mozda da ste bili malo bolji a da je sudija imao naredbu da sudi za nas, mozda bi se tada vise videlo. Ovako mozete samo da mislite da je nesto hteo... No dobro ako vam je lakse evo i ja kazem da ste pokradeni...

Sve ok

 

Super ako Radnicki ima bolje sudjenje nego ranije i da se ta tendencija nastavi

 

I dosta za danas, pustio sam Clash i gledam u sneg ;) 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, mozzer said:

Sve ok

 

Super ako Radnicki ima bolje sudjenje nego ranije i da se ta tendencija nastavi

 

I dosta za danas, pustio sam Clash i gledam u sneg ;) 

Junior Murvin je bolja verzija pesme :)

Link to comment
2 minutes ago, mozzer said:

Sve ok

 

Super ako Radnicki ima bolje sudjenje nego ranije i da se ta tendencija nastavi

 

I dosta za danas, pustio sam Clash i gledam u sneg ;) 

:D ja cu da odigram jedan PES kao antistres ;)

Link to comment
2 hours ago, Captain_Darling said:

И Жеља додатно улепша овај викенд...

 

Кад смо већ код тога, лепо би било напоменути и да је Наиса победом у суботу избила на прво место табеле.

Link to comment
21 hours ago, Captain_Darling said:

И Жеља додатно улепша овај викенд...

 

Jos malo i bice kao nekad sa Lemgom , itd itd:)

Link to comment

Форма екипа у СЛ последњих 10 утакмица. Други смо по табели и други најефикаснији напад. Занимљиво ми је и ко је по тој табели на последњем месту. Мени изненађујуће.

jsl.jpg

Link to comment

Мени занимљива КЗШ тренера Јавора пред меч са нама.

 

И ево припремне утакмице омладинаца, можда некога интересује. Не знам када је играно али капирам ових дана, нисам погледао овај снимак.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...