Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Imali smo sreće danas. Šaranov odličan na golu, Raul u odbrani. Jedina šansa...i eto. FIno je što su neposredni pratioci izgubili svoje mečeve...Voždovac, Vojvodina, Spartak. Ipak, ta famozna podela bodova, ali, to nam je što nam je. Da pokušamo da cepnemo Ivanjicu...uostalom:

 

TCG62Pb.jpg

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da se po nekoj mojoj evidenciji bar, otprilike izjednacavamo s njima po skoru prvenstvenih utakmica u Nisu, sto je lep podatak. A bilo ih je izmedju 40 i 50.

Edited by W.F.C.
Link to comment
1 minute ago, porucnik vasic said:

Видим пуно.

Neatraktivan rival, videces u nedelju kad bude dolazila Subotica...

Link to comment
25 minutes ago, W.F.C. said:

Mislim da se po nekoj mojoj evidenciji bar, otprilike izjednacavamo s njima po skoru prvenstvenih utakmica u Nisu, sto je lep podatak. A bilo ih je izmedju 40 i 50.

U Nišu 47 utakmica, 20 pobeda Partizana, 15 nerešeno, 12 pobeda Radničkog....gol-razlika 63-36.

 

P.S. NAravno, treba proveriti ovaj podatak.

Edited by Legenda
Link to comment
3 minutes ago, martick said:

Treba napasti groblje za drugo mesto! 

Da ne bese Cacka nesrecnog...

Link to comment
43 minutes ago, Legenda said:

Janković brknuo pomoćnom sudiji u oko....indijanac..

 

SoBeP20.jpg

 

 

Ima srece sudija sto je u Srbiji da je neka Juzna Amerika... opasan govnar

 

Nikako ne umanjuje pobedu Radnickog, cestitao sam, nego jednostavno se radi o opasnom govnetu, smrdi na kilometar

Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

Ima srece sudija sto je u Srbiji da je neka Juzna Amerika... opasan govnar

 

Nikako ne umanjuje pobedu Radnickog, cestitao sam, nego jednostavno se radi o opasnom govnetu, smrdi na kilometar

Ne znam...to je neki Beograđanin...? Miškeljin ili Banović ?

Link to comment
2 minutes ago, Legenda said:

Ne znam...to je neki Beograđanin...? Miškeljin ili Banović ?

Ma nema veze da li je Beogradjanin ili nije, nije uticao direktno na rezultat i svaka cast Radnickom na pobedi i stvarno zelim bolje dane i vise ulaganja i da prodjete par kola u Evropi

 

Nego kad vidis da covek mrzi Klub protiv kojeg sudi i provocira na sitno i bezobrazno iz pozicije moci

 

Ima i srece sto je trener Djukic koji je smiren covek, zasluzio je da mu se ozbiljno polupa p...a govnar ... ali karma je cudo... polako...

Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Ma nema veze da li je Beogradjanin ili nije, nije uticao direktno na rezultat i svaka cast Radnickom na pobedi i stvarno zelim bolje dane i vise ulaganja i da prodjete par kola u Evropi

 

Nego kad vidis da covek mrzi Klub protiv kojeg sudi i provocira na sitno i bezobrazno iz pozicije moci

 

Ima i srece sto je trener Djukic koji je smiren covek, zasluzio je da mu se ozbiljno polupa p...a govnar ... ali karma je cudo... polako...

Ti znaš nešto što ja ne znam pa smo samim tim neravnopravni u razgovoru. Video sam da ga, mnogo, i previše psuju igrači Partizana, i ne znam zašto nije bio rigorozniji. Bilo je par auta koji su dosuđeni nama, a mislim da nisu bili naši i par faulova sa obe strane koje nije trbeao da svira, kako je svirao. Ništa posebno nisam video u njegovom ponašanju. Opet, ponavljam, ti znaš nešto više što ja ne znam....

Link to comment
2 minutes ago, Legenda said:

Ti znaš nešto što ja ne znam pa smo samim tim neravnopravni u razgovoru. Video sam da ga, mnogo, i previše psuju igrači Partizana, i ne znam zašto nije bio rigorozniji. Bilo je par auta koji su dosuđeni nama, a mislim da nisu bili naši i par faulova sa obe strane koje nije trbeao da svira, kako je svirao. Ništa posebno nisam video u njegovom ponašanju. Opet, ponavljam, ti znaš nešto više što ja ne znam....

Sve ok, nema veze sa Radnickim. Ja pricam o glavnom sudiji. Sretno u nastavku prvenstva

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...