Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Bez Ratomira Krstica nista ne priznajem...

 

Radomir ... Kakav je to delic budale, nemam reci. Kre-ten !

Link to comment

Једном приликом сте рекли да се највише плашите Радничког из Ниша, после овог прелазног рока, има ли страха од још неке екипе?

 

- Мој страх није усмерен ка томе да се дешава ван терена, већ се плашим Радничког из Ниша због њиховог квалитета и, као што сам већ јасно и гласно рекао, многи клубови су се жалили после дуела са њима. Имају јако добар третман и квалитетну екипу. Када причамо између себе кажемо, добро Звезда и Партизан су један и два, а у минулих неколико недеља све је чешћи поредак вечитих плус Раднички, а ми ћемо се сви борити за четврто место. Таква је атмосфера направљена да су они главни фаворити за трећу позицију и зато сам рекао да их се плашим. Квалитетом нисмо испод њих, мислим да смо и бољи и биће занимљива борба. Мој пријатељ је преузео Вошу, Напредак се лепо појачао, ту је Спартак. Наш шеф каже само ако будемо премашили сами себе можемо у Европу, а то је наш циљ – закључио је Кировски.

Link to comment
9 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Једном приликом сте рекли да се највише плашите Радничког из Ниша, после овог прелазног рока, има ли страха од још неке екипе?

 

- Мој страх није усмерен ка томе да се дешава ван терена, већ се плашим Радничког из Ниша због њиховог квалитета и, као што сам већ јасно и гласно рекао, многи клубови су се жалили после дуела са њима. Имају јако добар третман и квалитетну екипу. Када причамо између себе кажемо, добро Звезда и Партизан су један и два, а у минулих неколико недеља све је чешћи поредак вечитих плус Раднички, а ми ћемо се сви борити за четврто место. Таква је атмосфера направљена да су они главни фаворити за трећу позицију и зато сам рекао да их се плашим. Квалитетом нисмо испод њих, мислим да смо и бољи и биће занимљива борба. Мој пријатељ је преузео Вошу, Напредак се лепо појачао, ту је Спартак. Наш шеф каже само ако будемо премашили сами себе можемо у Европу, а то је наш циљ – закључио је Кировски.

Na stranu uobicajena kenjaza o tretmanu Radnickog (blizanci su, naravno, abolirani od svega, nikom to ne smeta :rolleyez:), trudim se da me nepismenost fudbalera ne iznenadi previse, al se uvek neko nadje...

Link to comment

A realno, imacemo tezi prolecni raspored nego u dve zadnje sezone. Imamo prvo 4 utakmice gde igramo s tri tima koji se bore za goli opstanak i Partizan, a onda niz od 11 utakmica do kraja sa ekipama iz vrha, znaci 4 do plejofa, pa plejof. Cupavije da bude ne moze, uzimajuci u obzir da smo skoro sve bodove nabrali protiv slabijih ekipa. Nadam se boljim i zanimljivijim igrama nego jesenas, pre svega.

Edited by W.F.C.
Link to comment
57 minutes ago, Матрикс said:

 

Po meni mnogo ispadamo. Slicno kao kod Pakulta.

Mozda ih je Dmitrovic malo vise pritisnuo pa su jos uvek umorni i mozda ce to sve da legne do prve ili druge utakmice ali za sada igra i taktika kod Djumija je bila najbolja.

Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Po meni mnogo ispadamo. Slicno kao kod Pakulta.

Mozda ih je Dmitrovic malo vise pritisnuo pa su jos uvek umorni i mozda ce to sve da legne do prve ili druge utakmice ali za sada igra i taktika kod Djumija je bila najbolja.

Vuk je Djumi , šteta što ga ne zadržasmo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...