Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

2 hours ago, Redrooster said:

Brana se muva oko nasi nek se on vrati.

A mozes li da definises to muvanje? Sa timom je na pripreme u isto mesto ili trazi klub???

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Pauljevic je bio najobicnija rupcaga u nasoj odbrani svojevremeno, ne znam el smo istoga gledali ... 

Pa napredovao nesto za ove godine....

Sa njim mozemo odbranu da drzimo visoko, bez bojazni od kontre. Ispred njega pustimo Aksentijevica da vrslja po protivnickoj odbrani i zavrsili smo posao sa vise od pola timova u ligi.

Pogotovu slabije ekipe koje pritisnemo i iz dve kontre dva gola dobijemo.

Pauljevic je igrac kome vise lezi napadacka orjentacija sa dosta trcanja a ne ekipa sa Radosem i Lakic-Pesicem koji dzmiju u sesnaest. I u takvoj sporijoj ekipi gde se cesto parkirao autobus i bezrazlozno povlacilo posle datog gola on nije lose plivao. Kiksirao jeste ali je i mnogo puta spasio dupe Radosu i LPu. U ovoj ekipi moze mnogo vise da pruzi...

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Pa napredovao nesto za ove godine....

Sa njim mozemo odbranu da drzimo visoko, bez bojazni od kontre. Ispred njega pustimo Aksentijevica da vrslja po protivnickoj odbrani i zavrsili smo posao sa vise od pola timova u ligi.

Pogotovu slabije ekipe koje pritisnemo i iz dve kontre dva gola dobijemo.

Pauljevic je igrac kome vise lezi napadacka orjentacija sa dosta trcanja a ne ekipa sa Radosem i Lakic-Pesicem koji dzmiju u sesnaest. I u takvoj sporijoj ekipi gde se cesto parkirao autobus i bezrazlozno povlacilo posle datog gola on nije lose plivao. Kiksirao jeste ali je i mnogo puta spasio dupe Radosu i LPu. U ovoj ekipi moze mnogo vise da pruzi...

 

El me zaebavas da je sa NLP Pauljevic bio u timu ?

Link to comment
9 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

El me zaebavas da je sa NLP Pauljevic bio u timu ?

Bese Rados-Zile i Kosoric ali i taktika cika Bekija a LP dosao te zime kada je ovaj otisao

https://www.transfermarkt.com/fk-radnicki-nis/startseite/verein/7567?saison_id=2013

Poenta je da smo igrali defanzivno gde do izrazaja vise dolazi snaga, skocnost itd a manje brzinski kvaliteti

Ni Aksentijevic se ne bi proslavio kod cika Bekija i ako je snazan. Ni on se ne postavlja bas najbolje a i skok igra mu nije zavidna

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Moz biti, al meni nesto Javor u glavi.... A ne secas se Baneta Pauljevica sa 2 komada na banjici ?

secam se ... al se vise secam bespotrebne egzotike pred svojim golom

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Moz biti, al meni nesto Javor u glavi.... A ne secas se Baneta Pauljevica sa 2 komada na banjici ?

Antonov nije mogao da ga uhvati pogledom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...