Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

47 minutes ago, ackonish said:

Do 11 februara traje prelazni rok u Srbijici majci 


Da, da i plus igraci bez ugovora... Bg mediji pisu kao da se i kod nas zavrsio.

Ako me pamcenje sluzi samo cekamo Pavkova i eventualno Marjanovica...

 

Link to comment

Утакмицу са Даежоном одиграли су Живковић (од 45. Шаранов), Аксентијевић, Миладиновић, Мијаиловић, Н. Станковић, Лукас (од 45. Ф. Станковић), Александар Јовановић, Алекса Јовановић, Жилберто (од 45. Радовић), Ћирковић, Мркић.

 

?

Link to comment

Nekada smo mi bili euforicnni a treneri nas smirivali i hladili glave, sada je obrnuto...

Koliko god zeleo najbolje klubu, koliko god bio optimista nikako se kod mene ne pali optimizam i to od leta. Ne vera, vec onaj optimisticni osecaj sto dolazi iz stomaka koji ni zdrava logika ne moze da obuzda.

Zelim da verujem, da me iznenade i mozda to sve ovako treba da izgleda? Kada je bilo drugacije uglavnom su sledila razocarenja...

 

Babic ima kvaliteta i pojacanje je. Samo da smanji broj izgubljenih lopti prilikom prijema i da donese jedan stepen vise zrelosti u odnosu na recimo Mrkine igre do pred sam kraj polusezone pa smo na konju. Nadam se, kad ga vec pominjem, da ce uci u prolecni deo sa formom sa kojom je zavrsio jesenji deo.

Micic je po meni bolji i od Kovacevica i od Tomica. Tomke ima svoje kvalitete ali ja vise cenim na toj poziciji ili razbijace ili brze, radilice kao npr. Everton. Nije sporiji od Tomica, skocan je, jaci u duelu, postize vise golova i ima preko potrebno iskustvo. Uglavnom nas je mucio kada smo igrali protiv timova za koje je nastupao.

Bulatovic sa iskustvom i visinskom dominacijom bice idealan za planiranje nekih utakmica. O njemu ne treba trositi reci jer ga svi znamo ipak moze da bude mnogo korisniji od Raspopovica.

Veliko pojacanje ce biti Caki koji je prosao pripreme i koji moze da bude kec iz rukava ako ga Dmitrovic ne vidi u prvoj postavi. Da smiri igru ili poveze redove. Mislim da ce to biti sasvim drugi Caki nego u prvom delu.

Zivkovic ili Saranov? Ja jako cenim Zivkovica i voleo bih da uspe da sacuva jedinicu. Ko god da pocne i jedan i drugi su dobri golmani. Isto kao i u prvom sa Krznaricem necemo brinuti brigu.

Nasa briga je centar i steta sto smo se zakacili za Pavkova kao pijan za plot. Jasno je da je tesko njega nadoknaditi ali ako se borimo za evropu onda nam treba i doza ozbiljnosti a to sigurno nije ako centra dovedemo pred pocetak prolecnog dela. Veselinovic bi bio sasvim zadovoljavajuce resenje. Igrac koji pravi razliku i ubrzava igru. Ni sada mi nije jasno kako je mogao da zavrsi u Zemun ?????

 

Najveca briga su dva kluba pre svih Cukaricki koji svake polusezone dovede po nekog ozbiljnog igraca. Nihova pojacanja su pojacanja u pravom smislu te reci. Kada se budemo pojacavali kao oni pocece optimizam instiktivno da se javlja.

Drugi je Vojvodina koja svake godine posrce i svake godine su treci. Kao da su se pretplatili za to mesto. Nekako uvek nadju nacina da se dignu iz pepela. Uz ozbiljnog trenera sa par ozbiljnih pojacanja bodovna razlika izmedju nas je mizerna.....

Spartak ima sistem i istog trenera pa ne ocekujem da ce mnogo da posrne ali ipak ocekujem neko posrtanje jer im je cela kicma tima otisla. Ako Veselinovic uspe ponovo da skocka kockice i odigra i drugi deo sezone kao i prvi onda cu da se poklonim i za mene nece biti dileme ko je nas najbolji trener.

Napredak napravio cistku i uneo svezu krv i igrace gladne uspeha u zamenu za iskusne i dobre igrace ali ocigledno nedovoljno motivisane za nasu ligu. Ocekujem da budu jos nezgodniji i konkretniji nego jesenas.

Za razliku od Spartaka Vozdovac je promenio trenera ali je zadrzao skoro celu ekipu na okupu. Videcemo.......

Da zavrsim moj carsav :D tj. da se ponovim da je ova sezona jedna od najacih u poslednjih par decenija i trka za pley off nikada manje zanimljiva jer se uglavnom ucesnici vec znaju ali trka za trece i cetvrto mesto nikada neizvesnija. Konkurisu sest klubova i ne zna se ko je od koga bolji.

Prava godina za nadrealni optimizam :D  Pa neka nam je sa srecom :D

 

Link to comment

Bravo Meraklija na postu!

Slazem se da borba za Evropu nikad zanimljivija.... od svih nabrojanih timova jos bi dodao Lucance,koji uvek imaju dobar tim i mnogo su nezgodni! 

Znaci 7 timova za 2 mesta! 

Mislim da Laza Veselinovic nije jos zvanicno potpisao za Zemun....ima nade....

treba spic podhitno! I to razbijac! 

Link to comment

Slazem se sa skoro svim, posebno ovo oko Pavkova, bukvalno ko pijan za plot, ali mislim da je to i zbog kombinacijica i procenata na relaciji Terzic-Toncev, pa valjda tako mora biti...

Veselinovic jos uvek nije nigde zavrsio iako je bio blizu Zemuna.

 

Za Vozdovac si jedino promasio malo, jer im je pored trenera otisla i kicma tima.. najbolji defanzivac Ivkovic u Maribor, veznjak Putnicanin u Vosu i spic Georgijevic u Ferencvaros. Lepo su zaradili ali od njih ocekujem najveci pad, uz Spartak..  Cuka i Vosa ce nam biti najveca muka uz Napredak koji ipak po meni ima malo manje sanse..

Link to comment
3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Slazem se sa skoro svim, posebno ovo oko Pavkova, bukvalno ko pijan za plot, ali mislim da je to i zbog kombinacijica i procenata na relaciji Terzic-Toncev, pa valjda tako mora biti...

Veselinovic jos uvek nije nigde zavrsio iako je bio blizu Zemuna.

 

Za Vozdovac si jedino promasio malo, jer im je pored trenera otisla i kicma tima.. najbolji defanzivac Ivkovic u Maribor, veznjak Putnicanin u Vosu i spic Georgijevic u Ferencvaros. Lepo su zaradili ali od njih ocekujem najveci pad, uz Spartak..  Cuka i Vosa ce nam biti najveca muka uz Napredak koji ipak po meni ima malo manje sanse..

Za Vozdovac sam ostao nedorecen. Istina otisao Ivkovic ali je dosao nas D. Bulatovic a mladi rep. Filipovic moze da se pomeri na stopera i imaju opet jaku odbranu a uz to i brzu.

Puticanin otisao ali i dalje imaju Lukovica iz Zvezde, Pavlovica i Todorovica.

Georgijevic ima zamenu tako da su ljudi radili planski i prodavali planski.

Mislim da nemaju nepokrivenu poziciju i da su kompletirali tim.

Isto kao i Spartak mogu da se sapletu ali i mnogo da iznenade

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...