Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Цаки маестро!

 

Леп гол и Павкова. Овај њихов нападач опасан...

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Дивна асистенција Арсића код првог гола. Лепо је умео и да падне код другог. Мијаиловић спасио гол после нашег првог поготка, али је закаснио да испрати играча код другог. Надам се да неће више бити сумњичавих по питању голмана Живковића. Очекивао сам да ће добро да брани када сам чуо да долази. И на крају браво Цаки за шут! 

 

П.С. Мајин смешак када је излазио са стадиона на полувремену...  :wub:

Link to comment

Овај њихов нападач опасан...

Ђерић је био први стрелац ПЛС а он други прошле сезоне.

Link to comment

Дивна асистенција Арсића код првог гола. Лепо је умео и да падне код другог. Мијаиловић спасио гол после нашег првог поготка, али је закаснио да испрати играча код другог. Надам се да неће више бити сумњичавих по питању голмана Живковића. Очекивао сам да ће добро да брани када сам чуо да долази. И на крају браво Цаки за шут! 

 

П.С. Мајин смешак када је излазио са стадиона на полувремену...  :wub:

 

I nama se vecito tako smejao. Ivica je velicanstven.

Link to comment

Ово ли "наш" Филиповић брани за њих? Код Цакијевог гола опет "Ник Вујачић" (што би реко Румпел) интервенција као ономад против Звезде...

Link to comment

Ово ли "наш" Филиповић брани за њих? 

Да. Од наших бивших играча код њих је и штопер Младен Лазаревић.

Link to comment

Po snimku se vidi da smo bili bolji, nisam ocekivao dve uzastopne pobede u gostima, odlicno. Imamo dobar raspored do pauze, Nesko mora pasti... 

 

Sasa Stojanovic Caki  :Hail:

Link to comment

Senku na večerašnji susret je bacio incident koji se dogodio u 80. minutu i kada je neodgovorni gledalac sa zapadne tribine pogodio Aksentijevića flašom vode. Takođe, navijači Radničkog, popularne Meraklije, imali su problema posle utakmice tj. bili su napadnuti od strane domaćih navijača.

Link to comment

Погрешно написах малопре да је Арсић пао за слободан ударац који је Цаки извео. Капитен има исту фризуру сад као и он па сам их помешао. Ево извештаја домаћина.

http://srbijasport.net/vest/36371/macva-bez-bodova---sapcane-sa-terena-ovacijama-ispratilo-pet-hiljada-gledalaca

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...