Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste be sad se setih kad si zapeo ono u Kš aca igrao sa ruku aca igrao sa ruku. Toma za vas malo dete :D

E: nije igrao sa ruku nego lopta udarila nije je ni vido.

Edited by Redrooster
Link to comment

Šta ću ja, lažni moralista, selac, sa takvim veličinama........  :s_d:

 

da se razumemo, s nepravdu lose stojim, tacnije gadno je podnosim, al sa moral se nikad nisam falio. znam koju ce sveti petar kapiju da mi pokaze kad dodje sudnji dan sa recima : sinko, da si bio moralno vertikalan ko mare i legenda, otiso bi kroz onu belu kapiju, levo, setao mirisnim poljima do vecnosti i nazad, osetio dah boziji i brao dudinke po vasceli dan. ali posto nisi bio dobar, mrs kroz crvenu kapiju, desno, pa bludnici okeanima vremena i ne vracaj mi se vise ovamo.

Link to comment

Nije bre stvarno smo celjavi ako je ovo topik za pedere u crnom daj samo ce pisemo odi toj. Ako je glavna tema sudjenje da se razilazimo.Dal ste nekad Mimija culi da komentarise sudjenje? E ne bi on bio Veliki da je on ko baba dzeljana sviruckao i kukao ko prazilukovici,oni iz backu itd.

Link to comment

da se razumemo, s nepravdu lose stojim, tacnije gadno je podnosim, al sa moral se nikad nisam falio. znam koju ce sveti petar kapiju da mi pokaze kad dodje sudnji dan sa recima : sinko, da si bio moralno vertikalan ko mare i legenda, otiso bi kroz onu belu kapiju, levo, setao mirisnim poljima do vecnosti i nazad, osetio dah boziji i brao dudinke po vasceli dan. ali posto nisi bio dobar, mrs kroz crvenu kapiju, desno, pa bludnici okeanima vremena i ne vracaj mi se vise ovamo.

To moralisanje je unutar covek, tesko da cu moci to da ti objasnim.

Zarad cilja se ne odrices morala, sve drugo kako-tako.

Link to comment

To moralisanje je unutar covek, tesko da cu moci to da ti objasnim.

Zarad cilja se ne odrices morala, sve drugo kako-tako.

 

ima jedna ustanova ... na bubanj ... holivud je podaleko, skup benzin

Link to comment

Ma uživajte...neću valjda da objašnjavam da mi je draže da pobedimo zato što smo ugazili protivnika, nego što nam je Bojan Nikolić izmislio penal, a npr. za Bačku nije svirao očigledan. Dal je Aca kapiten imao oči na ledja pa nije video loptu, il smo Slaninarima dali gol iz ofsajda....metar. Kad su govna drugi što da ne budemo i mi....valjda ćete tako i decu sutra da učite, što je legitimno.

 

zemun-radnicki-nis-penal.rsMarko-Spasojevic-11.jpg

Link to comment

Ma uživajte...neću valjda da objašnjavam da mi je draže da pobedimo zato što smo ugazili protivnika, nego što nam je Bojan Nikolić izmislio penal, a npr. za Bačku nije svirao očigledan. Dal je Aca kapiten imao oči na ledja pa nije video loptu, il smo Slaninarima dali gol iz ofsajda....metar. Kad su govna drugi što da ne budemo i mi....valjda ćete tako i decu sutra da učite, što je legitimno.

 

attachicon.gifzemun-radnicki-nis-penal.rsMarko-Spasojevic-11.jpg

Moje dete navija za Radnicki  :P

Link to comment

ima jedna ustanova ... na bubanj ... holivud je podaleko, skup benzin

Nemam ti vise sta za reci.

Inače ne znam zašto moral vezujete samo za monahe?

On je ključna razlika između coveka i necoveka. I da se razumemo, niko nije sto odsto moralan ali težnja ka tome i stalna borba sa samim sobom je ono sto coveku daje integritet. A priznacete ljudi sa integritetom mnogo fale ovoj zemlji.

Pa prema tome, pametnom je dovoljno da shvati...

Link to comment

Moje dete navija za Radnicki  :P

Moja dva navijaju za Radnički...

 

P.S. Inače, svaka čast za primedbu... :thumbsup:

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...