Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Навлачио не навлачио, није одлучио меч. Ја колико видех из извештаја Земун је имао шансе за реми а можда и нешто више чак. Тако да обе екипе су играле...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Razlika izmedju ranijih X sezona i prosle i sad ove je ta sto vise sudije pre utakmice ne pomisle koj gi jebe oni iz pickovac. Sada sude posteno pa sta bude. Ne racunam utakmice sa nepobedivima. Znaci situacija sa sudijama se poboljsala u smislu fer sudjenja a ne navlacenja. Razlika se vidi pa bi neki degen pomislio da sudija navlaci. Ne navlaci nego nas vise ne gaze tu je sustinska razlika!

Edited by Redrooster
Link to comment

Onog trenutka kada primetim da smo imali "fer suđenje" bolje me upucaj. Sve ono sto mi smeta kod blizanaca i u nasem fudbalu jednostavno ne mogu da tolerisem. Ako mozes da ocistis govno, ocisti ga a nemoj da legnes pored njega i da pokusas da smrdis kao i ono. Stice se utisak da nisi mrzeo govno jer je govno, vec zato sto ti je bilo nedostižno.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Onog trenutka kada primetim da smo imali "fer suđenje" bolje me upucaj. Sve ono sto mi smeta kod blizanaca i u nasem fudbalu jednostavno ne mogu da tolerisem. Ako mozes da ocistis govno, ocisti ga a nemoj da legnes pored njega i da pokusas da smrdis kao i ono. Stice se utisak da nisi mrzeo govno jer je govno, vec zato sto ti je bilo nedostižno.

 

A kako da ocistis govno, kad je kiklopskih dimenzija ? kako ? da cujem ... jel ti bilo lepse pre par godina kad svakakvi zecevi u crnom dizali patku na nas jel nismo imali nikakva ledja ? sta li moralisete da mi je znati .........

Link to comment

A kako da ocistis govno, kad je kiklopskih dimenzija ? kako ? da cujem ... jel ti bilo lepse pre par godina kad svakakvi zecevi u crnom dizali patku na nas jel nismo imali nikakva ledja ? sta li moralisete da mi je znati .........

To moralisanje je unutar covek, tesko da cu moci to da ti objasnim.

Zarad cilja se ne odrices morala, sve drugo kako-tako.

Link to comment

To moralisanje je unutar covek, tesko da cu moci to da ti objasnim.

Zarad cilja se ne odrices morala, sve drugo kako-tako.

 

Ok, sve 5, ce te stavimo za gurua

Kako se ponasati ? Jel Pavkov trebao da kaze sudiji "bate, nije bio panal, nije bilo povlacenje dovoljnog intenziteta" ? Kakvog smo se to morala, FK Radnicki Nis, odrekli ?

Deder pojasni

Link to comment

Ok, sve 5, ce te stavimo za gurua

Kako se ponasati ? Jel Pavkov trebao da kaze sudiji "bate, nije bio panal, nije bilo povlacenje dovoljnog intenziteta" ? Kakvog smo se to morala, FK Radnicki Nis, odrekli ?

Deder pojasni

Penal nijer sporan, rekao bih. Pričamo generalno...zavlačiš sad....

Link to comment

Verovatno od 18,00 nemaju reflektore.

 

nasa dominantna fizicka sprema dolazi do izrazaja iskljucivo u ekstremnim vremenskim uslovima

 

Penal nijer sporan, rekao bih. Pričamo generalno...zavlačiš sad....

 

Ama sta ocete be vi u stvari, daj podesite se vise. Ja da sam moral ne bi ni isal. Tacka. Idite zamonasite se.

Link to comment

 

Ama sta ocete be vi u stvari, daj podesite se vise. Ja da sam moral ne bi ni isal. Tacka. Idite zamonasite se.

Učinjeno.....zovite me Bogoje.

Link to comment

Ama sta ocete be vi u stvari, daj podesite se vise. Ja da sam moral ne bi ni isal. Tacka. Idite zamonasite se.

To moralisanje je unutar covek, TESKO DA CU MOCI TO DA TI OBJASNIM.

Zarad cilja se ne odrices morala, sve drugo kako-tako.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

nemate resenje nego samo serendate ovde i tupite cvetka od moral

moral je umreo na cair

pre tries godine

aj opelo da mu odrzimo jedno kratko sa malim zakasnjenjem da zavrsimo tu pricu, okrenemo novu stranu nemorala, sveprisutnog i neizbeznog i krenemo niz tok

 

znaci

post-1997-0-72012700-1347831901.gif

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...