Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Pobedili smo i to je najbitnije. Usput cini mi se i dobili dobrog golmana.. Ali ko je ovaj Mijailovic, sta je igrao juce, kako je odigrao itd, ajde Ruster, ili bilo ko drugi

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko je be ovo slikao, aman ... Ko sa motornu testeru da je opalio. De li nalaze ove kamere, bem li ga ... Isto ko svi nlo snimci, svi praveni sa nokiu 6230

Link to comment

Pobedili smo i to je najbitnije. Usput cini mi se i dobili dobrog golmana.. Ali ko je ovaj Mijailovic, sta je igrao juce, kako je odigrao itd, ajde Ruster, ili bilo ko drugi

Pravo da ti kazem znam da igrao ali mi nije zapao za oko kao golubovic,aksentijevic,zivkovic i simunovic.
Link to comment

Ko je be ovo slikao, aman ... Ko sa motornu testeru da je opalio. De li nalaze ove kamere, bem li ga ... Isto ko svi nlo snimci, svi praveni sa nokiu 6230

A i zarezi nisu na pravom mestu ;)

Link to comment

Pobedili smo i to je najbitnije. Usput cini mi se i dobili dobrog golmana.. Ali ko je ovaj Mijailovic, sta je igrao juce, kako je odigrao itd, ajde Ruster, ili bilo ko drugi

Kažu da je Anđelovski navlačio za nas i nervirao domaćine... :fantom:

Link to comment

Evo jednog od komentara kojeg bi izdvojio:

 

 Bio sam na utakmici. Radnički je odlično igrao prvih 30 minuta prvog poluvremena, nakon toga su pali. Drugo poluvreme je bilo egal. Radnički već liči na ozbiljnu ekipu. Golubović i Arsić su bili najbolji. Novi bek Subić će biti pravo pojačanje. Caki je ušao tek u drugo poluvreme. Verovatno je još nespreman za 90 minuta. Sudija je celu utakmicu "navlačio" za Radnički. Zemunci su "poludeli" zbog toga. Stadion Zemuna nema ni reflektore, ni semafor, ni toalete. Ne znam kako mogu da igraju Super ligu. Jedino im je teren odličan.

 

Link to comment

Nije istina da navlacio npr njihova 13 ubi Acu sto rukama po licu sto startovima mislim da ni zuti nije dobio. Penal nama pravedno dosudjen+drugi crveni za tomketa. Kako bi njima bilo fer sudjenje da im svirao penal u nadoknadi?

A ato se tice eksperata za procenu pristrasnosri sudija,nabutam vam ga ..................( one najgore psovke koje mozete zamisliti). To su isti oni "vatreni selci" koji biraju utakmicu radnickog ili utakmicu lige sampiona ili utakmicu blizanaca.Kad ce cujete selci od cigana ili grobara da sudija navlacio za njih od '45? Nikad. Selci manite se corava posla volite Radnicki ako hocete ako necete cutite.(upuceno svakom ko kaze navlacio sudija za Radnicki).

Link to comment

A što mora uopšte da navlači za nekog.... :isuse:

 

zato sto je ovo srbija. zato sto ovo nije blato nego mulj najmutniji. zato sto fudbal u srbiji nije fudbal vec poodavno. zato sto ako ne plivas u mulju, davis se. sto postavljas pitanja na koja i sam znas odgovor ? isti si ko moja zena   :happy:

Link to comment

Nije istina da navlacio npr njihova 13 ubi Acu sto rukama po licu sto startovima mislim da ni zuti nije dobio. Penal nama pravedno dosudjen+drugi crveni za tomketa. Kako bi njima bilo fer sudjenje da im svirao penal u nadoknadi?

A ato se tice eksperata za procenu pristrasnosri sudija,nabutam vam ga ..................( one najgore psovke koje mozete zamisliti). To su isti oni "vatreni selci" koji biraju utakmicu radnickog ili utakmicu lige sampiona ili utakmicu blizanaca.Kad ce cujete selci od cigana ili grobara da sudija navlacio za njih od '45? Nikad. Selci manite se corava posla volite Radnicki ako hocete ako necete cutite.(upuceno svakom ko kaze navlacio sudija za Radnicki).

 

Dobro b Pevac, polako, cuvaj divne reci, dugacka je sezona, de si zapucao od rano jutro ... boldano je tacno. 

Link to comment

.Kad ce cujete selci od cigana ili grobara da sudija navlacio za njih od '45? Nikad. 

Naravno da nikad...za njih se navlači još dok bacaju paricu na centar :)

 Selci manite se corava posla volite Radnicki ako hocete ako necete cutite.(upuceno svakom ko kaze navlacio sudija za Radnicki).

Ja sam preneo šta pišu ljudi, ako si mislio na mene.....pa i jesam selac kad kad raspravljam o stvarima o kojima ne treba raspravljati. To što ti pričaš je isto kao kad bi ja rekao da su juče na stadionu u Zemunu svi koji su skinuli majice bili selci ;)   ...a bila vrućina...

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...