Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, W.F.C. said:

Mozda je ideja da Slavisa bude spic, ili neka vrsta centarfora u rotaciji s Mrkom... Ali u svakom slucaju s povratkom Pavkova ovo bi bio dobar prelazni rok.

Ma ono moze Slavisa ali ako se budemo oslonili na njega i na Mrku a Mrka odigra kao prvi deo a Slavisa ispromasuje stopostotne prilike bice veselo... Treba jos jedan kao npr. Veselinovic pa da mirno udjemo u drugi deo... Ne bi me cudilo da ga Vojvodina uzme obzirom da smo ga ovde pomenuli. Oni nama i sad a poceli i Napredku igrace ispred nosa da uzimaju...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Pada mi na pamet kada ga vec pominju u medijima Vladimir Djilas. Ima 34 godine i mogao bi u smiraj karijere da odigra bar jos ovih sest meseci do godinu dana za nas. Slican igrac kao Pavkov a lepo igrao onomad kod nas. Ne bi bio skup a mozemod a se obezbedimo u slucaju da Pavkov ne dodje pa na leto da trazimo spica za malo duzi period. Na kraju krajeva Djilas moze i da iznenadi.

Link to comment
2 hours ago, ackonish said:

Za nas prelazni rok nije završen. Tek sledi najbolje. 

Aha...znači ne mož' izdržiš da se ne pofališ da znaš, al' ne mož' da nam kažeš  :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edited by Legenda
Link to comment
5 minutes ago, Legenda said:

Aha...znači ne mož' izdržiš da se ne pofališ da znaš, al' ne mož' da nam kažeš  :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Hahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahaaha

hahahahahaahahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahahahahaahahahahaahahaahaha

hahahahahaahhahahahaahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahaahahaahahahaahaahahahahaaha

Hahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahaaha

hahahahahaahahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahahahahaahahahahaahahaahaha

hahahahahaahhahahahaahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahaahahaahahahaahaahahahahaaha

Hahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahaaha

hahahahahaahahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahahahahaahahahahaahahaahaha

hahahahahaahhahahahaahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahaahahaahahahaahaahahahahaaha...

Link to comment

Triba ovo Pavkino kuce ostaviti u prestonici, misli se ko seoska nevesta, a mi da uzimamo otpatke bliznakinje. Kad je cekao Dr. Terzin transfer decenije, nek se sad bori za mesto tamo. 

 

Pirgos Nikola Djurdjic je slobodan, bacaj bonbu Tončeve!

 

 

Edited by Med Livadski
Link to comment

I ja vido Djurdjica pa se pomislih ali odmah se setio njegove plate i igre koje je pruzio u Partizanu za tu istu. Velika kocka a jos jedan ....................bzbzbzbzbzbz........ da se setim da me ubijes....... kako se zvase onaj centar kod Ilica sto dosao, sto smo propatili zbog njegove plate narednih par godina ??? Takvog jos jednog nece prezivimo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...