Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Realno, legao bi nam kao budali samar.

 

 

Jebes mi sve ako nismo dobili pojačanje godine.

 

Ivice obustavi bombe, atomska se vraća kući!!

 

 

A evo i nece biti Kosovica par nedelja, taman da se skockamo kako treba. :D

 

Taman smo svi provalili kako teško idu preokreti bez Leonarda. čovek bukvalno "izmisli" gol :D

Ponuditi mu ugovor koliko traži i na tu cifru dodati još pola od toga. Gratis!

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

:Hail:

 

Vraća se kravica koja koja nam je davala mleko, sir i kožu.

 

Ako se stvarno vrati pristajem da gledam Kljaju, Ćirka, oba Miletića cele sezone u prvom timu. Ma mogu da vrate i Bambija, Lolu i Necu Tomića. Sve može.

 

 

ma nemoj da niste normalni, ko je lud da baci 4 miliona!? ja prvi bih promenio bravu da ne može da uđe na stadion. bešte olujni oblaci, klub svašta može da kupi za 4 miliona!

Link to comment

ma nemoj da niste normalni, ko je lud da baci 4 miliona!? ja prvi bih promenio bravu da ne može da uđe na stadion. bešte olujni oblaci, klub svašta može da kupi za 4 miliona!

 

Aha, bas su se pretrgli da kupuju i za pola te love, vidmo...

Link to comment

Vazurina gospodja cele prosle nedelje sa drugaricama isla da razgleda ponude vila sa bazenom , Ivici stize 100% belo iz Bolvije ... bice tu svacega 

Edited by Geo
Link to comment

Kljajić

Vulićević-Ćirković-Ostojić-Miletić

Everton--Suma-Lijunardo-Solomon

Đurđević-Tavamba

 

Svi u napad. 

 

 

Bože fudbala, oprosti meni grešnom što sam sumnjao u tvoje obećanje dato pre 5-6 dana...

 

 

 

"Platio sam za svoje greške, ali sam više toga dao klubu. Sve to više nije ni važno, jedino je bitna ljubav koja ostaje za nama, a pravu istinu niko neće saznati. Odlazim kao čovek sa dostojanstvom, za mene je fudbal ljubav i adrenalin, nešto što ne može da se novcem kupi. Želim da se zahvalim svima koji su me podržavali i verovali u mene. Sve u meni drhti, nadam se da me nikad nećete zaboraviti, jer je ovo moj drugi dom. Zajedno smo osvojili duplu krunu i nadam se da ću se jednog dana vratiti, da sve to ponovo učinimo. Biću zahvalan do kraja života što sam bio deo jedne ovako predivne porodice, sa kojom se rastajem teška srca".
Link to comment

Pokajanje primljeno Rothko legendo sad samo da se nadamo da Vazurina švalerka nije već ušla u stan di je bio Leo

 

 

Edit: a ahahaha za kravu iznad

Edited by Azdaja
Link to comment

latino đani ćurčić, samo je onaj bio normalniji

 

sad je bitno da sutra ugase svetla na stadionu, i da se prave da nema nikog kad dođe istarski bogoljub, evo može da ode kod cigana umesto onog njihovog rikardinja

 

 

a ivicu pod hitno u sloveniju da neđe štopera, bilo kakvog. sa njima ne mašimo

Link to comment

Ala bi ovo bio preokret :D Iako iskreno sumnjam u to.

 

Pre će biti da je shvatio da Rijad a kamoli Džeda nisu Beograd, žena se zgzrozila nekim javnim pogubljenjem i time što ne sme sama da šeta, pa od jednom Beograd deluje kao NYC.

 

 

Ali dosta realnije je da pokušava da tamo nešto izboksuje preko blefa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...