Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Au jebte, pa jel moguce jos jedan stranac i to u spicu. Valjda moze da se raskine pozajmica, pa kad se zavrsi evro avantura makar mali Djordje da igra redovno u ligi

Link to comment

ma naravno da je uprava glavni krivac za sve. đukić je tu samo da sa onim što ima proba da uradi nešto i da previše ne zapitkuje, njemu na čast naravno.

 

ako je odlazak leonarda bio planiran i očekivan, odlazak đurđevića je previše ma koga god doveli. 

Link to comment

dve osnovne razlike u odnosu na period Nikolića i sada Đukića.

 

prva je Milenković.

 

druga, nismo igrali Evropu.

 

ima i još jedna, od pre par dana. Leonardo.

 

i jedna u najvi. Đurđević.

 

dakle, nije isto. kuću smo zadržali uglavnom al smo temelje malo krcnuli, sa tendecijom da ih još malo protresemo. spolja izgleda lepo al je sklona da se sruši bzinski.

 

Nikolić dolazi u situaciji kada smo maltene prežanjeni i ne igramo Evropu. najveći protivnik je Grofova Zvezda (čitaj: bušan kurton). ok, pritisak postoji da se juri titula, ali i alibi se sam već nacrtao.

 

Đukić dolazi u situaciji iznenadne evakuacije Nikolića (ne krtitikujem ga, i ja bih zapalio da sam na njegovom mestu). Milenković je otišao, Ćirko se nameće. Leonardo je u instagram-religioznom transu-oću da igram, neću da igram-pare nisu bitne al 2 miliona je 2 miliona.

 

dakle, Nikolić dolazi u situaciji formiranog tima i bez Europskih briga koje Tomić već bejaše prebrinuo. zadatak, posložiti postojeći tim i izvući maksimom. realizacija-vrhunska. svaka čast.

 

Đukić dolazi na leto, dakle u situaciji kada je poslovna strategija uvek ista. ulaganja minimalna-očekivanja maksimalna. jedan od najboljih igrača zamenjen je jednim od najgorih. najbolji igrač na izlaznim vratima, drugi ka istima gleda.

 

nisu za poređenje Nikolić i Đukić, odnosno situacija u kojima su bili ili jesu. drugi je u značajno nepovoljnijoj situaciji za znatno većim očekivanjima. najrealnije šanse imali bi da je Nikolić ostao, ali se bojim da nije ostao jer je ispravno anticipirao šta će se dogoditi i povukao najbolji potez (za sopstveno zdravlje a i džep) u čemu ga, kao što rekoh, podržavam.

+1000

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Kakav potez sportskog sektora...

Dovodis na pozajmicu neafirmisanog stranog igraca, za kojeg se nadas da ce proraditi, da bi jos dodatno ukanalio tim prodajom najboljeg strelca djurdjevica.

S druge strane talentovani jovanovic ce I dalje da sedi na klupi. Ko ga .ebe kad nije rodjen u nigeriji.

Na svu tu "mudrost" dodas cinjenicu da u domacoj ligi mozes da igras samo sa 4 stranca.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ja sam prvi za to da Djukiću treba dati priliku bar jos 6 meseci a realno i godinu dana. Jedino sto ne znam koliko je to realno da se desi ukoliko ne prodje Videoton (obaška to što ima još dve mine u vidu Voše i Zvezde)

 

A ovo Bogoljub iz Rijeke, je 90% doveden kao zamena za Djurdjevic kada ode u Oli. Ovih 10% ostavljam za slučaj da ga pošalju u Teleoptik prvo, jer sudeći po godinama i klubovima tu mu je mesto bar za sad.

 

A odbranu ako ne pojačamo sa bar jednom bombom ili dve mačke u džaku biće nam 7+ i za gol više u svakoj ligaškoj tekmi...

Link to comment

NOVA BOMBA U HUMSKOJ: Leonardu zapeo transfer, vraća se u Partizan!

Novosti online | 10. avgust 2017. 21:08 | Komentara: 0

Leonardo je izvadio povratnu kartu za Evropu i, navodno, krenuo za Beograd. U Partizanu su upoznati sa situacijom, ali sad nisu baš toliko voljni da problematičnog Brazilca i dalje gledaju u svome jatu

 

:Hail:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...