Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

odavno nismo imali ovakvu rupu na golu jbt sve je nervozniji i nesigurniji.

Kad god pogledam, njemu ide na dusu, je l' ima Djuka neko drugo resenje?

 

da ispred tebe igra granitni Ćirković video bih te  :fantom:

Link to comment

Pa kad ne može da se promeni pola ekipe, i ovo je nešto...

Da je veza i odbrana porozna videli smo vec u podgorici gde je duvalo na sve strane.

Vec tada je trebao traziti pojacanja.

Link to comment

Kad ti cela ekipa igra lose, kad su losi odnosi u ekipi, kada se sve raspada, kriv je trener. Nije Djukic dovukao 10 novih igraca, pa da mu treba vremena da sve poslozi i uklopi. Juce je popio samarcinu od Stolice, ali se i dalje pravi blesav. Demagog bio, demagog ostao..

Link to comment

Mislim da je upitan i trener golmana. Ova jeziva izletanja Kljaje su nenormalna + ako i rezerva ima ludacka izletanja onda je do nesinhronizovane odbrane i golmana. Nadam se da trener golmana nije Pandur

Link to comment

Kad ti cela ekipa igra lose, kad su losi odnosi u ekipi, kada se sve raspada, kriv je trener. Nije Djukic dovukao 10 novih igraca, pa da mu treba vremena da sve poslozi i uklopi. Juce je popio samarcinu od Stolice, ali se i dalje pravi blesav. Demagog bio, demagog ostao..

 

Ne može se napraviti čudo za mesec dana treninga, sklapanje igre i skockavavanjetm ekipe traži vremena, posebno jer je tim ostao bez prve violine koja je nosila igru. To što ssu nama najbitnije utakmice u julu i avgustu, je druga stvar. O tome je trebalo uprava da misli još na kraju prošle sezone. Đukiću se zamera što nije pritiskao upravu za dovođenje igrača na poziciji gde škripi. Šta ako su mu rekli da odjebe s tim, i da radi sa onim što mu je na raspolaganju? Mislim, lako je prikenjavati Đukiću sa naše ugodne pozicije običnog gledaoca, treba se staviti u tuđu kožu, pa onda komentarisati.

Link to comment

Meni je neverovatno da niste doveli drincica... Em bije em moze da razigrava ekipu. On i everton bi bili bas jaka sredina i dobro bi zatvorili stopere (koloko se to moze). Ja bih njega rado video i kod nas kad je jovicic povredjen, da igra ovo sto igra donald, a donald da igra ono sto je igrao sa grujicem...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Ne može se napraviti čudo za mesec dana treninga, sklapanje igre i skockavavanjetm ekipe traži vremena, posebno jer je tim ostao bez prve violine koja je nosila igru. To što ssu nama najbitnije utakmice u julu i avgustu, je druga stvar. O tome je trebalo uprava da misli još na kraju prošle sezone. Đukiću se zamera što nije pritiskao upravu za dovođenje igrača na poziciji gde škripi. Šta ako su mu rekli da odjebe s tim, i da radi sa onim što mu je na raspolaganju? Mislim, lako je prikenjavati Đukiću sa naše ugodne pozicije običnog gledaoca, treba se staviti u tuđu kožu, pa onda komentarisati.

 

A i lopta je okrugla, svi danas znaju da igraju fudbal...

 

Niko od Djukica ne trazi cudo, nego da mu ekipa koju je nasledio lici na nesto. O igrackom kadru treba da razmislja trener na prvom mestu. Nikolic je znao sta da radi sa ekipom na raspolaganju, Djuka ne zna. Hoce kao da fura neki sistem, a nema igrace za to. Ekipa je kondiciono katastrofalno spremljena. Ali to nije bitno, nema nigde njegove odgovornosti. On nas zabavlja mudrim zivotnim pricicama i vrti u krug isprazne fraze.

 

Nije da nije bilo onih koji su upozoravali sta se moze ocekivati od Djuke, nije on trener od juce. Ali ljudi popusili da je on neko provereno ime, bolje on nego Stolica. Videli smo juce razliku..

Link to comment

Nazalost +1

 

Djukic ako je trazio pojacanja za taj njegiov sistem, a ovi ga odjebali, sta je onda uopste ulazio u sve ovo?koji ce mu to q? Povuci se, posteno je reci "ja ne mogu da izvedem sta sam hteo sa ovim igracima". Ovako im samo daje povod (upravi I ivici) da ga puste niz wc solju ako ne bude bilo rezultata do kraja avgusta.

Link to comment

Iz Rijeke za koju je odigrao nula zvanicnih utakmica, stalno ga slalili na neke pozajmice u male timove duz jadranske rivijere , da bi ga na kraju i pustili da otpliva slobodnim stilom gde hoce ... Plasim se da je ovaj igrac doveden , cisto da se kaze "doveli smo vam nekog" ....

 

p.s. Stalno se potencira slaba fizicka spremnost igraca , sto iskreno nisam primetio ni na jednoj utakmici, jedino nedostaje veci broj izmena ...

Edited by Geo
Link to comment

Počev do 2014. išao je redom u Pomorac (Druga liga Hrvatske, devet utakmica/bez gola), Zadar (Prva liga, 14/4), Šibenik (Prva liga, 34/11) i Istru (Prva liga, 33/7). Ukupno 22 pogotka u karijeri. Primera radi, igra „devetku“, kao i Uroš Đurđević, s tim da je aktuelni centarfor Partizana samo u minuloj sezoni ispalio 28 preciznih hitaca na 34 takmičarska susreta.

 

 

:lol: ivica iliev je na nekim gadnim drogama.

Link to comment

dve osnovne razlike u odnosu na period Nikolića i sada Đukića.

 

prva je Milenković.

 

druga, nismo igrali Evropu.

 

ima i još jedna, od pre par dana. Leonardo.

 

i jedna u najvi. Đurđević.

 

dakle, nije isto. kuću smo zadržali uglavnom al smo temelje malo krcnuli, sa tendecijom da ih još malo protresemo. spolja izgleda lepo al je sklona da se sruši bzinski.

 

Nikolić dolazi u situaciji kada smo maltene prežanjeni i ne igramo Evropu. najveći protivnik je Grofova Zvezda (čitaj: bušan kurton). ok, pritisak postoji da se juri titula, ali i alibi se sam već nacrtao.

 

Đukić dolazi u situaciji iznenadne evakuacije Nikolića (ne krtitikujem ga, i ja bih zapalio da sam na njegovom mestu). Milenković je otišao, Ćirko se nameće. Leonardo je u instagram-religioznom transu-oću da igram, neću da igram-pare nisu bitne al 2 miliona je 2 miliona.

 

dakle, Nikolić dolazi u situaciji formiranog tima i bez Europskih briga koje Tomić već bejaše prebrinuo. zadatak, posložiti postojeći tim i izvući maksimom. realizacija-vrhunska. svaka čast.

 

Đukić dolazi na leto, dakle u situaciji kada je poslovna strategija uvek ista. ulaganja minimalna-očekivanja maksimalna. jedan od najboljih igrača zamenjen je jednim od najgorih. najbolji igrač na izlaznim vratima, drugi ka istima gleda.

 

nisu za poređenje Nikolić i Đukić, odnosno situacija u kojima su bili ili jesu. drugi je u značajno nepovoljnijoj situaciji za znatno većim očekivanjima. najrealnije šanse imali bi da je Nikolić ostao, ali se bojim da nije ostao jer je ispravno anticipirao šta će se dogoditi i povukao najbolji potez (za sopstveno zdravlje a i džep) u čemu ga, kao što rekoh, podržavam. 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...