Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

dobro bre, a stanite malo. ovo je jedna jeeeedna utakmica. dajte đuki malo kredita. videćemo protiv vojvodine da li je za pljuvanje ili za profilnu sliku

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

dobro bre, a stanite malo. ovo je jedna jeeeedna utakmica. dajte đuki malo kredita. videćemo protiv vojvodine da li je za pljuvanje ili za profilnu sliku

+1

Link to comment

dobro bre, a stanite malo. ovo je jedna jeeeedna utakmica. dajte đuki malo kredita. videćemo protiv vojvodine da li je za pljuvanje ili za profilnu sliku

:D

 

Mislim, kojeg kredita? Da li je stvarno toliko tesko da se vidi da mu je ekipa nespemna i da na terenu igraci uglavnom deluju kao muve bez glave?

 

Ne vidim da moze da se prodje Videoton bez par izmena i nekim takticko-defnazivnim varijantama gde moraju da igraju Everton i Jevtovic, a gde jednostavno mora da promeni mesta Tavambi i Djurdjevicu ako hoce da igraju sa Sumom  (naravno da ja ne bih, posto je Djurdjevic na levom krilu promasaj, dakle Tavambu bih prvo gurnuo na klupu). Mora da proba Stevanovica protiv Vojvodine, Kljajic je u kanalu - vec standardno odbrani teske lopte i onda nas zakopa brutalno. Cirkovic je decko bez mozga, jednostavno tutumrak kojeg izjebe dete od 16 godina na loptu, polubalon od 50 metara plus sve ostale gluposti, nije mi jasno zasto nije probao sa celavim Mileticem.

 

Radin je bio bas dobar ( a nelicenciran za Evropu :D) , mozda je i grizao jer je igrao protiv bivseg kluba, ne znam da li moze da se upari sa Evertonom u Novom Sadu, imaju slicna svojstva, mada je Radin pokazao da ima i kraci i dugi pas, i da je defanzivno-takticki za Kosovica i Jevtovica izmislio fudbal. Zao mi je Kosovica, ali treba da se nadje na netu ona akcija Vozdovca (negde 21 minut) gde on i Cirko to brane, pa to je cirkus, mozda cak i najveci na utakmici.

 

Sad sam video Djukiceve izjave posle meca i ove danas, covek je em prepadnut em ne zna gde udara, a pocelo je i izvlacenje na sudije. Kakve sudije imaju veze, care, sa cinjenicom da te je Stolica procitao kao bukvar, a njegovi igraci tvoje stavili u dzep dok slucajno nisi ubacio Radina? Insistiras na posedu koji nisu video dok se oni svesno nisu povukli jer su videli da je krenulo srljanje. Ne pravis nijednu izmenu ( nemas na klupi igrace da pojacas napad, wtf???) , dok Stolica menja na 10 minuta napadace i ofanzivne vezne jer vidi da ce barem jedna kontra morati da prodje? Idi bre u qrac, Djukicu...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ok, sada je već toliko očigledno da je Đukić:

 

1. glup, ili

2. nezinteresovan, ili

3. poltron 

 

mislim da nije ništa od navedenog. ne treba krivicu ka njemu usmeravati, svakako ne isključivu ili pretežnu.

 

ne postoji ni promil šanse da njemu nije jasno kakav je štoper Ćirko ili kakv je bek Miletić. postoje dva promila šanse da na to nije ukazivao gde treba (dakle ne u Žurnalu, Blicu ili na fejsu ili tviteru i forumima).

 

postoji 99,9% šanse da je bio odjeban.

 

ne postoji ni promil šanse da bi Đukić izlazio na konfernecije za štampu i demoralisao ekipu javno ukazujući da su mu golmani i gotovo kompletna odbrana katastrofa. to treneri ne rade.

 

takođe, ne postoji nikakva šansa da bi eventualnim dolaskom Stolice Ćirko postao štoper, Miletić bek ili Kljajić golman.

 

treneri nisu problem, a svakako nisu suštinski problem. da jesu, problem bi odavno bio rešen. toliko smo ih izmenjali prethodnih godina da bi metodom slučajnog uzorka jedan morao da valja i da reši problem. treneri se menjaju problemi ostaju isti, ergo, treneri nisu problem a promena trenera nije rešenje problema.

 

prema tome, prizivanje Stolice ili koga god suštinski ništa ne menja. svi problemi ostaju na svom mestu, pa ako se i ne pokažu u početku vrlo brzo će. to je barem izvesno.

 

šta više, česte promene trenera pogoduju onima koji jesu problem da duže ostanu na svojim mestima. ergo, zazivanje promene trenera na nekin način jeste na liniji održavanja problema i njegovog produženog trajanja. potpaljujemo vatru na kojoj se pečemo. pa onda kao duvamo da je zagasimo. pa je razgorimo još više.

Edited by Ted
Link to comment

da se nadovezem na ovo sumejkerovo "muve bez glave", te sledecu konstataciju:

 

Meni se čini da ovaj tim ne može da igra 442, jer nemamo liniju za to. 

 

otkad je djuka dosao mi bukvalno nikakvu organizaciju igre nemamo - "L" od linija ne postoji na terenu vec od drugog minuta - takticki smo izgledali ocajno, kao srpski treceligas u vecim delovima dosadasnjih meceva. da neko dodje sa strane i odgleda jedan nas mec, nece moci sigurno da odredi sta mi igramo jer sistema/linija - nema. ovo je do djuke 100%, a ne zato sto su cirko ili kljajU rupe, ili sto kosovic i jevtovic ne znaju.

Link to comment

Podseticu vas na ove komentare kad pregazimo 1 Madjare

 

Pregazimo Madjare? Mislim, kako? Jedino da sami sebe sjebu i to u obe utakmice.

 

Nije Nikolic nikakav trenerski mag, niti Videoton ne moze da se prodje. Problem je ko nas,  Partizan deluje kao rastimovana banda, a vremena je malo za znacajnije pomake. Jos kada tome dodas bandoglavca na klupi kome se stalno na terenu desavaju iste gluposti, eto realnog razloga za pesimizam.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

šta više, česte promene trenera pogoduju onima koji jesu problem da duže ostanu na svojim mestima. ergo, zazivanje promene trenera na nekin način jeste na liniji održavanja problema i njegovog produženog trajanja. potpaljujemo vatru na kojoj se pečemo. pa onda kao duvamo da je zagasimo. pa je razgorimo još više.

 

 

ovo je ključno. kad bi đukić imao makar 6-7 meseci rada u kontinuitetu stvar bi bila drugačija. ovde se pljuje trener posle 3 utakmice. pa ne može tako da se očekuje rezultat. razumem da nam se ćelavi ziheraš svideo užasno jer je odmah proizveo rezultat ali come on, opet dajte čoveku malo prostora da radi. dobićemo voždovac kod njih i osvojićemo titulu a svi ćete držati đukinu sliku na profilu

Link to comment

Sad je Nikolic celavi ziheras. Auuuu... najbolji trner koji vam je sjeo na klupu u potonjih 20 godina. Mozda se samo Stanoje moze mjeriti sa njim...

Link to comment

zakintos je pantara ^_^

- evo i on želi sve da svali na kljakatog kljaju, ostali igrači prave greške jer im golman uliva nesigurnost :ajde:

- očekujem ćelavog na golu već protivu slaninara, izgleda da su rešili da šupljorukog puste niz vodu....

Link to comment

Ma, Kljaja mora da se ohladi na duze vreme, celavi je sklon ludilima drugog tipa (setite se izletanja protiv Vozdovca u proslom prvenstvu), ali je sigurno trenutno bolje resenje.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...