Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Najgore sto izgleda kao da je i posvadjan sa golmanom, niti znaju(pretpostavljaju) sta ce ovaj drugi da uradi, niti komuniciraju ...

 

p.s. Kad vec spomenuste to (2000.) godiste, mali Djerlek trenira sa prvim timom ili je u Teleoptiku ?

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Voždovac napravio isti rezultat kao i Olimpijakos u Beogradu.

Imao je i više šansi nego Olimpijakos.

Treći gol Voždovca skoro identičan kao drugi gol koji nam je dao Olimpijakos.

Link to comment

Utisak večeri je da su fizički daleko spremniji i da su nas do ulaska Radina pregazili na sredini. Kosovic i Jevtović bez Evertona deluju kataklizmicno. Ne mogu da se setim Partizana sa manje talenta u igri.

Link to comment

5 golova smo primili u dvomeču sa Olimpijakosom, 5 golova u prva četiri prvenstvena kola. to mu dođe 6 utakmica i 10 primljenih golova. u isto vreme dali smo 13 golova, od čega 6 na jednoj utakmici i to najslabijem protivniku (a čak i on nam ga ja metnuo. ko je reko Ćirković?)

 

od ovih 10 pimlljenih golova većinu smo sami sebi priredili.

 

dakle, nije bilo toliko do kvaliteta protivnika, već je bilo do nedostatka kvaliteta kod nas.

 

Kljajić je postigao 2 gola direktno. jedan do dva ozbiljna kiksa, pad koncentracije i slično bi ozbiljan golman mogao da ima u sezoni. svakako ne u toku dve nedelje. prvo ukazuje da je golman živ čovek. drugo da je loš golman. dakle, golman nam je loš, što je manje više notorna činjenica koja jedino izgleda još nije stigla do našeg sportskog sektora.

 

čovek bi rekao, pa dobro, imate tri golmana. ako jedan ne valja meći drugog. činjenica je da struka drugog ne meće. mogući zaključci. drugi i treći su lošiji od prvog. koji i sam ne valja. dalji zaključak. svi golami koje imamo su loši. čovek bi dalje rekao, pa dobro, prelazni rok je u toku, dovedite nekoga. ova opcija je još uvek moguća ali po svemu sudeći nije verovatna. zašto? zato što.

 

Ćirković je, ako me sećanje služi, od ovih 10 postigao tri gola. direktno. golman i štoper 5 golova u sopstvenu mrežu. alal vera. čovek bi rekao, pa dobro, igrački kadar je veliki, menjaj štopera. kad ono. kurac. nema. onaj što valja je otišao, ovaj što ne valja se vratio, tu su i neka deca i neki ćelavi prezimenjak levog beka, koji očito i sam ne valja. čovek bi dalje rekao, pa dobro, prelazni rok je u toku, dovedite nekoga. ova opcija je još uvek moguća ali po svemu sudeći nije verovatna. zašto? zato što.

 

tu se još i Everton istakao, jednim zgoditkom. drugi zadnji vezni nisu bili u golgeterskom raspoloženju spram sopstvene mreže. ali nisu bili ni u raspoloženju za bilo šta drugo.

 

sve u svemu, jasno je kao dan gde su osnovni problemi. da li ćemo ih rešiti do kraj prelaznog roka. nećemo.

 

zašto? zato što.

Edited by Ted
Link to comment

ćelavi stolica je dezintegrisao ćelavog prepotenka proletos, samo nije imao sreće. večeras je naplatio

 

Jedva čekam da Stolica bude jednog dana trener Partizana. Od Đukića je bolji i to dosta, na njegovu žalost. Rastavio ga je na proste činioce. Naterao ga je da još jednom razmisli o toj "kravi"....eh kada bi mogla da se vrati :D

 

edit: Uz Stolicu bilo bi dobro da dođe i kondicioni trener Voždovca. U prvom poluvremenu Voždovac je imao posed lopte 60% i vodio sa   2 - 1. :Hail:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Veselo vece nema sta. A jos nas cekaju Vosa, Videoton X2 i Zvezda. znaci do kraja avgusta eto Djuke kao pukovnika ili pokojnika.

 ne znam šta čeka uprava. moramo se izboriti za svoja prava i za ravnopravan tretman.

 

najpre, reflektori sa manje luksa. ne mora brate da sija kao sunce. i ne u oči igračima.

 

drugo, ne mora tako jako da sa šutira, može golman da izgine. može gol i fino da se da, da se plasira lopta. može, ne daj bože, da lopta prođe kroz ruke i pogodi ga u glavu. moliću lepo, lakše gospodo. elegancija a ne silovanje. ljudi dolaze na utakmice fudbal da gledaju, a ne intervencije hitne pomoći.

 

treće, lakše malo sa tim zavrtanjem lopte, felširanjem isl. glupostima. probajte vi da uhvatite takvu loptu pre no što kritikujete. lepo centirajte, spora, visoka, balon u peterac, pa da vidimo čija baba crnu vunu prede. a ne ovako, gola sila i prevara.

 

agresija. to je kad jedna država drugu napadne silom i oružjem. al ne samo to. agresija je i kad protivnički igrači kidišu na našu nejač i zaleću se ko svinje na masan džak. alo bre. fer i pošteno. kud letiš. jel si čovek il zunzara. davno je rečeno da pod pritiskom stavri postaju još gore. polako dakle, igrajmo fudbal. pustite da primimo loptu, da dodamo barem najbližem do sebe. vi što kritikujete, probajte da dodate ili primite loptu kad vam manijak za vrat diše. ne dolaze ljudi na stadion da gledaju muškarce kako se zaleću jedni na druge. jedino ako naši izgledaju kao devojčice, pa da razumem to zaletanje. ma ni onda ne razumem. osvaja se duhom, vicom, šalom, a ne lakat u glavu. polako rođaci, to je suptilna igra a ne boks.

 

stvarno nije fer. mi hoćemo al nam ne daju. uprava da reaguje.

Link to comment

Jbg, ja sam se nadao da ce angazovanjem Djukica biti primorani da dovedu na njegov zahtev par ozbiljnih igraca( kao u prvom mandatu), umesto toga usledilo je rasipanje je kljucnih igraca a dovedene su macke u dzaku koje birala iskljucivo uprava a ne struka ... I dalje sam optimista, mada ko sto neko rece gore u naredne dve nedelje resava se gotovo sve ...

P.s. Sinocnji veliki wtf je bila samo jedna izmena na ovakvim vremenskim uslovima i pri negativnom rezultatu ... Ako je mali Jovanovic u stanju da da dva gola Kopnehagenu , ne vidim zasto bi bio nedorastao decurliji iz Vozdovca ?

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Gledao sam tekmu sinoc... na stranu rezultat, ali bila je bas lepa utamica za gledanje. Vozdovac je bas iznenadjenje. Igrali su dosta dobro. Ranije su bili uglavnom mator tim, sada imaju nekoliko bas intresantnih klinaca. Od ovog Stuparevica, preko Duronjica, pa do Sreckovica. Igraju brzo, imali su dosta loptu u posedu, a opet su se branili organizovano. Sem one sanse Tavambe u prvom prakticno su sve ostalo zatvorili. I Popovic je odlican golman. 

 

Penal je klasican JSL penal. Takvi se sviraju velikima protiv malih. Kod nas. U praksi ovo nije ni p od penala. Sto se ponistenog Jankovicevog gola tice, meni deluje da nije bio ofsajd. Cak mi je u prenosu delovalo da sigurno nije ofsajd. Posle kad sam video snimak deluje da je bilo na granici, ali da je ipak sudija pogresio. 

 

Partizanova odbrana je stvarno tragicna. Bas zona sumraka. Nije samo da fali Milenokvic, nego je i Ostojic dosta losiji nego prosle godine. 

Edited by adasevic
Link to comment

Ok, sada je već toliko očigledno da je Đukić:

 

1. glup, ili

2. nezinteresovan, ili

3. poltron 

 

povodom očigledne činjenice da su nam potrebna nekoliko pojačanja na različitim pozicijama.

 

Ne znam kako će to sada da ispegla, međutim mislim da mu sledi Tomićeva sudbina ne bude li pobedio Vojvodinu u NS.

 

Toliko mi već muka od svega i razmišljanja šta je od ovoga, da me sada više i ne interesuje. Možda je i bolje da recimo pukne od Voše ali da mu uruče odmah otkaz i da dovedu Stolicu....Kako ga je taj čovek razmontirao, pa ovo je za anale srpskog fudbala. :Hail:

 

edit: Ali ako i bude dolazio Stolica, neka ih i on malo jebucka. Znači dovukli ste me sa godišnjeg odmora pre dva meseca u klub da bih vam bio rezerva u slučaju da Đukić ne pristane? Sada me želite.? Može, ali pod ovim uslovima.... 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

A Ivica Iliev je posebna priča. Dati za onog cirkuzanta 1,6miliona za ono vašarsko igranje je suludo. Što kaže Geo, bolje da su dali Leonardu para koliko je tražio nego da gledamo ove ševe, driblinge koje timu ničemu ne služe. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...