Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Nisu to samo individualni kiksevi, već i kažnjavanje taktickog pozicioniranja odbrane. Kod prvog gola, lopta ide iza linije odbrane, svi su skapirali da užasno loše stojimo visoko i da su duboke lopte u prostor stvar za paniku. Oni su napravili još dve velike šanse u prvom poluvremenu, a u drugom nas nisu sahranili samo zbog neiskustva njihovog drugog napadača. Jednostavno, mi nemamo igrače za ono sto Djukic hoće, tj za razliku od 2007/08 kada su trojica stranaca, Bambi Tosic i Jovetic mogli da preokrenu ili stignu rezultat, to ovde nije slučaj.

 

Namerno nisam o sudiji, jer i da smo dobili problemi bi ostali. Bio sam u liniji kod tzv penala, Jankovic se odbio od čoveka i bacio, to ne bih svirao ni svom sinu, to sam mu i rekao. :D Onda je počeo sa kompenzacijama na obe strane sa pomoćnicima, realno su sva trojica zalutala veceras.

Jbt, pa pogledaj reakciju igraca Vozdovca posle sviranog penala , bio je u prodoru i ovaj ga sapleo , po meni sve cisto ... Da, za svaki primljeni gol iz bilo koje akcije, ili suta sa distance mozes da kazes da su provalili da nam je golman kiksara ,stoperi spori a zadnji vezni rupcage koje samo faulom mogu da zaustave nekog (da ne nabrajam jos)... Slazem se , bez nekoliko (izistinskih) majstora u sredini i dobre odbrane, ovakav nacin igre nema prodju i valjalo bi nesto  menjati ...

Link to comment

Pogledaj pažljivo snimak od 0:18-0:20. Igrač Vozdovca kreće sa startom desnom nogom još dok je Jankovic malo ispred linije od 16m, izbacuje loptu, ovaj nas ide u njega i bukvalno se odbija.

 

Igrači Vozdovca su se pobunili i pre i posle penala itekako, ima ovde još ljudi koji su bili na utakmici, pa neka kažu,

Link to comment

bio sam na kontra strani i odatle je penal delovao smehotresno

posle toga je sve otišlo u komenzaciju i što se sudija tiče danas bolje da nisu dolazili u humsku

Link to comment

Da prvo ga je sapleo kontaktom nogom i posle se ovaj odbio od njega, reakcija igraca koji je napravio faul je bila vise nego jasna ...  Nije mi jasno sta se bolje vidi kod starta sa tribine nego na snimku ?

Link to comment

bio sam na kontra strani i odatle je penal delovao smehotresno

posle toga je sve otišlo u komenzaciju i što se sudija tiče danas bolje da nisu dolazili u humsku

 

 

Apsolutno, svi mi koji smo bili u liniji smo se smejali, Jankovic je pao teatralno. A sudije su slika i prilika našeg fudbala, jad i cemer.

 

 

 

Da prvo ga je sapleo kontaktom nogom i posle se ovaj odbio od njega, reakcija igraca koji je napravio faul je bila vise nego jasna ...  Nije mi jasno sta se bolje vidi kod starta sa tribine nego na snimku ?

Pogledaj pažljivo snimak iz pozicije golmana Vozdovca, uspori ga pa ćeš lepo da vidiš da tu faula nema.

Link to comment

geo čoveče, daj... čovek mu je izbio loptu, Janković je onda promenio smer kretanja da bi se zabio u njega kad je lopta već bila daleko od obojice

Link to comment

Hej drugari, nemojmo terati mak na konac. Who the fucking cares da li je bio penal ili nije. U govnima smo do guše, nije nam potrebna ova rasprava sada.

Link to comment

e, da ga je barem izjebao :(

 

ćirko jebe sam sebe pa ne vadi, on nikad i ne gleda ide li možda odnekud lopta, a kamoli da mu padne napamet da bi možda mogao i da je šutne

Link to comment

e, da ga je barem izjebao :(

 

ćirko jebe sam sebe pa ne vadi, on nikad i ne gleda ide li možda odnekud lopta, a kamoli da mu padne napamet da bi možda mogao i da je šutne

 

Neeeeee kako nisi video? On je oštrim pogledom ispratio loptu kada je dugo putovala, i putovala, i putovala...i na kraju ipak stigla tamo gde on nije hteo da ona dođe. Pravo detetu u noge.

 

Podsetio me je na jednog seoskog golmana kojeg sam gledao u podunavskoj zoni. Čovek ne voli da se baca na lopte koje su išle po uglovima gola. Redovno je vikao "moja", ceneći da će ona da izađe napolje, tik pored stative... Tri puta sam video da je završila u mreži. :D

 

Tako i Ćirkon, voli da ceni, procenjuje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...