Jump to content

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Jevtović ne može da igra za Partizan. Nema taj kvalitet. Potreban je neko ko poseduje makar pola kvaliteta Evertona. Porozan je jako, lako ga prolaze i voli da se sakriva po terenu. Ponavljam, odbrana počinje od sredine gde su zadnji vezni najbitniji. Jevtović je slab u duel igri i loš je u markaciji igrača u sredini. Kosović je još gori, ali mu je "ofanziva" bolja jer uputi dosta tačnih pasova ali je zato pozadi totalni krater.

Večeras smo videli kako to izgleda na terenu kada nema Evertona da "hapsi".

Što bi rekao Đuka, "Znači" pored dobrog štopera istovremeno nam treba igrač koji će igrati zadnjeg veznog pored Evertona, ako želi da igra sa dva zadnja vezna.

 

Meni se čini da ovaj tim ne može da igra 442, jer nemamo liniju za to. 

 

Sa ovim kršem pozadi, nama trebaju tri u zadnjoj liniji, jer su bekovi ofanzivni i ostavljaju ogroman prazan prostor iza sebe. Na stranu što Ćirković ne zaslužuje ni klupu FKP. 

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Meni se čini da ovaj tim ne može da igra 442, jer nemamo liniju za to. 

 

Sa ovim kršem pozadi, nama trebaju tri u zadnjoj liniji, jer su bekovi ofanzivni i ostavljaju ogroman prazan prostor iza sebe. Na stranu što Ćirković ne zaslužuje ni klupu FKP. 

 

to sam i ja pomislio više puta, al ajde nisam ja nikakav expert neću da se eksponiram. 3-5-2 kod mateusa što smo igrali koji su u odbrani 5-3-2 sa brzom transformacijom bi ovoj ekipi leglo ko budali šamar. ali, mislim da je prekasno za promenu sistema igre.

 

a kad da stignu da kupuju, pa videoton je za 7 (SEDAM) dana. 

Link to comment

Djavo je došao po svoje, ne možeš da prođeš na foru ni protiv iole organizovanije ekipe u ovoj cemernoj ligi. Ovo je prosto jezivo, od fizicke spreme do već hroničnih bolesti odbrane. Stolica nas je urnisao preko vrlo pokretljivih igrača sredine i napada, da je onaj klinac napadač kojeg je promenio Jesicem , strelcem treceg gola imao dovoljno pameti da isprati par kontri sve bi bilo gotovo odavno.

 

Partizan nema ni odbranu ni sredinu, Suma je potpuno neuigran sa saigračima, Djurdjevic odsecen, bezopasan. Ćirković je direktno kriv za prvi gol i sa Mileticem za treći, a mogao je i za još dva plus nekoliko kriminalnih ispadanja i pogrešnih pasova. Gledao sam i Savića i Bajica, ali ovakvog lika gotovo pa nikad. Kljajić je smehotresan, dečko je ostao bez samopouzdanja. Najbolji u timu Radin koji ih je sasekao na sredini, podelio par odličnih lopti, ali je on ionako ušao neplanirano.

 

Djukic...šta reci. Najbolje ništa, da ne zaradim poduži ban. Eto, samo da ga je Stolica napravio majmunom, bukvalno.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

svi nas lome na sredini, tu nam duva promaja, nema valjanog  zadnjeg veznog a formalno imamo dva na terenu. 

 

meni bi protiv videotona išao stevanović i el munir,ostojić, novi miletić, vulićević, everton, ma može i radin umesto jevtovića ali bolje jevtović zbog šuta iz daljine koji ga usere često koliko i halejeva kometa, suma na sredini koji umesto da kreira igru, samo sedi tamo i čeka loptu s kojom želi da se ušeta u gol, tawamba crni brat, đurđa i janković koji grize i daje šta ima. 

 

stevanović prosto jer je kljaja provaljen a do sada su se igrači videotona nagledali snimaka iz dvomeča sa olimpijakosom i sad se slade snimkom protiv voždovca da mogu da se kladim da će šutirati iz svih pozicija jer jedna od tri provereno ulazi. (makar bih ja tako uradio). nikolić zna koliko duva promaja i budala je ako ne kaže igračima da šutiraju iz svih pozicija.

Edited by twisted
Link to comment

kako ste svi primetili rupe večeras, koje su evidentne, osvrnuću se na par dobrih stvari koje sam video. suma iako neuigran ima snage za celu utakmicu u prilično visokom tempu(sam kraj utakmice on prati "svog" igrača do 16m), radin se pokazao odličnim na dmc-u, možda bi on i everton bili dobar par, jedino ga jebe visina u poređenju sa jevtovićem. i za kraj, ako su zaista ljudi iz oly-ja došli da gledaju đurđu verujem da će ostati kod nas još 6 meseci, sigurno.

 

kići brz oporavak

 

theophilus solomon je čovek koga navodno jurimo, hrvatska varijanta abubakara

Link to comment

Djavo je došao po svoje, ne možeš da prođeš na foru ni protiv iole organizovanije ekipe u ovoj cemernoj ligi. Ovo je prosto jezivo, od fizicke spreme do već hroničnih bolesti odbrane. Stolica nas je urnisao preko vrlo pokretljivih igrača sredine i napada, da je onaj klinac napadač kojeg je promenio Jesicem , strelcem treceg gola imao dovoljno pameti da isprati par kontri sve bi bilo gotovo odavno.

 

Partizan nema ni odbranu ni sredinu, Suma je potpuno neuigran sa saigračima, Djurdjevic odsecen, bezopasan. Ćirković je direktno kriv za prvi gol i sa Mileticem za treći, a mogao je i za još dva plus nekoliko kriminalnih ispadanja i pogrešnih pasova. Gledao sam i Savića i Bajica, ali ovakvog lika gotovo pa nikad. Kljajić je smehotresan, dečko je ostao bez samopouzdanja. Najbolji u timu Radin koji ih je sasekao na sredini, podelio par odličnih lopti, ali je on ionako ušao neplanirano.

 

Djukic...šta reci. Najbolje ništa, da ne zaradim poduži ban. Eto, samo da ga je Stolica napravio majmunom, bukvalno.

 

A zašto bi zaslužio ban? Apsolutno si u pravu sve što si napisao a Đukić je itekako podložan kritici. Ćutao je dok mu ovi krateri igraju u sredini i i odbrani pa sada neka trpi kritike.

Link to comment

Dobro sad, golove smo primili iz induvidualnih teskih kikseva a ne iz nekih ubitacnih akcija protivnika... Promasili smo dosta zicera i ponistena su nam dva rekao bih regularna gola (ubedjen sam da je i onaj prvi bio barem linija) Naravno da nisam zadovoljan ali mozda bude i neke koristi od ovog (zasluzenog) poraza

Link to comment

kako ste svi primetili rupe večeras, koje su evidentne, osvrnuću se na par dobrih stvari koje sam video. suma iako neuigran ima snage za celu utakmicu u prilično visokom tempu(sam kraj utakmice on prati "svog" igrača do 16m), radin se pokazao odličnim na dmc-u, možda bi on i everton bili dobar par, jedino ga jebe visina u poređenju sa jevtovićem. i za kraj, ako su zaista ljudi iz oly-ja došli da gledaju đurđu verujem da će ostati kod nas još 6 meseci, sigurno.

 

kići brz oporavak

 

theophilus solomon je čovek koga navodno jurimo, hrvatska varijanta abubakara

 

Radin nažalost nije licenciran za evropu. Zašto je to tako a svi znamo da on može više da pruži od Jevtovića/Kosovića - i to treba pitati Đukića.

 

Mnogo pitanja ispred Đukića, a malo odgovora.

 

Svi, ili barem nas većina ovde, sa oduševljenjem prihvatamo njegov sistem ofanzivne igre. Ali za to ti trebaju makar solidni fudbaleri u sredini i pozadi, kao i pouzdani golman. Odgovor nije "nismo uspeli da prodamo kljajića, miletića, ćirkovića. jevtovića, kosovića... pa zato nismo kupili."

Koga to briga? Pošalji ih u jebeni teleoptik.

Link to comment

 

 

theophilus solomon je čovek koga navodno jurimo, hrvatska varijanta abubakara

Nista specijalno ... Tako mi barem sada napisao rodjak iz Hr koji bas prati taj njihov fudbal ...

Link to comment

Dobro sad, golove smo primili iz induvidualnih teskih kikseva a ne iz nekih ubitacnih akcija protivnika... Promasili smo dosta zicera i ponistena su nam dva rekao bih regularna gola (ubedjen sam da je i onaj prvi bio barem linija) Naravno da nisam zadovoljan ali mozda bude i neke koristi od ovog (zasluzenog) poraza

Nisu to samo individualni kiksevi, već i kažnjavanje taktickog pozicioniranja odbrane. Kod prvog gola, lopta ide iza linije odbrane, svi su skapirali da užasno loše stojimo visoko i da su duboke lopte u prostor stvar za paniku. Oni su napravili još dve velike šanse u prvom poluvremenu, a u drugom nas nisu sahranili samo zbog neiskustva njihovog drugog napadača. Jednostavno, mi nemamo igrače za ono sto Djukic hoće, tj za razliku od 2007/08 kada su trojica stranaca, Bambi Tosic i Jovetic mogli da preokrenu ili stignu rezultat, to ovde nije slučaj.

 

Namerno nisam o sudiji, jer i da smo dobili problemi bi ostali. Bio sam u liniji kod tzv penala, Jankovic se odbio od čoveka i bacio, to ne bih svirao ni svom sinu, to sam mu i rekao. :D Onda je počeo sa kompenzacijama na obe strane sa pomoćnicima, realno su sva trojica zalutala veceras.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

ali tu je problem, đuka i ivica smatraju da igrači koji su uzeli titulu imaju kvalitet da budu u partizanu, oni ne vide ili ne žele da vide da nam je titulu doneo leo, uprkos kiksevima pobrojanih igrača, sada kada njega nema da daje golove iz slobodnjaka, da matira golmane iz individualnih akcija i 1 na 1 situacija sa malo ili nimalo saradnje od ostatka ekipe, znači sada će se tek videti da nije slučajno balvan janković dao 4 gola i imao 4 asistencije u 38 utakmica...

- sada je na njegova nejaka pleća pao teret da postigne > 20 golova i odmeni učinak brazilca ili da barem podeli taj zadatak sa vašarskim igračem od 2 milke

 

- trener reče da je izvršio jednu izmenu jer bi uvođenje bilo kog igrača sa klupe otupilo oštricu napada :huh:  kao da je računao samo na mihajlovića od ovih rezervista, sada kada su njega prodali on na klupi više nema krila ili napadača koje može da ubaci

- pa ako jovanović nema pojma, ako ne računa na stevanovića što ne traži pojačanja :dry:

Link to comment

Nista specijalno ... Tako mi barem sada napisao rodjak iz Hr koji bas prati taj njihov fudbal ...

brz ko vetar, a tehnika slaba strana

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...