Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

20728194_1109297889202140_61116141708073

 

 

eo za đorđija

 

ponoviću ono što sam čuo, a i sam se uverio pregledajući yt, bogoljub™ je abubakarov c/p. nadam se da će mu sličan učinak biti i u ligi europe. bar

Ne razumem sta za mene? Spominjao sam stojketa I problematicnu odbranu..

Link to comment

mislio sam na ono kad si rekao da ne priznaješ dolazak dok se novi igrač/bomba ne slika sa šalom moja kuća ili dresom

:)

 

 

e

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

mislio sam na ono kad si rekao da ne priznaješ dolazak dok se novi igrač/bomba ne slika sa šalom moja kuća ili dresom

:)

e

https://twitter.com/solomunk9/status/896347062803058688

A to. :)

 

Ok, u svakom slucaju dobrodoslica ovom ivicinom solomonskom resenju.

Mada iskreno ne vidim u kom smislu je on pojacanje, kada je I sam ivica rekao da nece da razigrava tudje igrace. Plus sto nije odigrao nijednu utakmicu u prvom timu rijeke.

 

Inace Djukic je danas dao izjavu "Lako smo primali golove, ne možemo da živimo samo od napadačke igre. Moramo da poradimo na odbrani i vratimo stabilnost".

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pa jbg, ako tako gledas, Solomon nije tudji igrac, dosao je na pozajmicu, ako se pokaze ostaje, ako ne vracaju ga, mislim da to nije lose. Nece Partizan tu nesto preterano izgubiti, moze samo da se dobije, ako se pokaze da nije los igrac.

 

Zurnal pise da su Stojkovic i Vazura potvrdili da je Stojke Partizanov, ali ne treba zuriti, znaju da izmisljaju oni...

 

Edited by El Patron
Link to comment

Pa jbg, ako tako gledas, Solomon nije tudji igrac, dosao je na pozajmicu, ako se pokaze ostaje, ako ne vracaju ga, mislim da to nije lose. Nece Partizan tu nesto preterano izgubiti, moze samo da se dobije, ako se pokaze da nije los igrac.

 

Zurnal pise da su Stojkovic i Vazura potvrdili da je Stojke Partizanov, ali ne treba zuriti, znaju da izmisljaju oni...

 

U svakom slucaju nije pojacanje, nego klasicno nagomilavanje igraca.

Tako smo doveli zadnjih dve godine za dz nekoliko igraca, onda recimo jevtovica za 50.000 itd...

Nama su sada, trenutno, in the real time, potrebna p-o-j-a-c-a-nj-a na nekoliko pozicija u timu koji odmah prave pozitivnu razliku.

Stojkovic je takav ako dodje, a ovaj malac iz nigerije mozda bude, a mozda I ne.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ovaj klinja iz nigerije ako uđe na teren neće znati ni gde je levo ni gde je tawamba ni zašto se suma muva oko njega, ni zašto ga navijači pljuju... ima pobegne odakle je došao očas posla

Link to comment

ПАРТИЗАН

 61 Јовичић Марко  4 Вулићевић Мирослав  73 Милетић (Р) Немања  23 Остојић Бојан  26 Милетић (Г) Немања  21 Јевтовић Марко  29 Радин Милан  20 Сума Сејдуба  10 Јанковић Марко  55 Пантић Данило  3 Тавамба Леандро
 
 
КЛУПА  12 Кљајић Филип  6 Ћирковић Лазар  11 Ђуричковић Петар  13 Мунир Мохамед  17 Марјановић Саша  22 Илић Саша  99 Јовановић Ђорђе

 

Opet nema Evertona...Ni na klupi. Nadam se da će se oporaviti od te povrede do Videotona.

Bez njega biće jako teško doći do bodova večeras.

 

Šta je sa golmanom Stevanovićem? Zar stručni štab uopšte nema poverenje u njega?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

i ja sam očekivao stevanovića. pre i zbog one parade protiv cigana. konačno je i ćirković na klupi (nemam ništa protiv momka, ali činjenice ga saraniše).a pantić bedno trčkaralo u prvih 11. isuse...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...