Jump to content
IGNORED

Good place


Lil

Recommended Posts

Mislite da su od početka planirali napraviti taj twist ili da su to putem smislili?
Plus i ako su planirali moguće da nisu rekli Ted Dansonu da bi bolje glumio.

Jel postoje neke naznake tog twista tekom epizoda, osim onih spomenutih u finalu?

 

 

"Jeal-Paul Sartre: Hell is other people" :lol:

Link to comment

Mislite da su od početka planirali napraviti taj twist ili da su to putem smislili?

Plus i ako su planirali moguće da nisu rekli Ted Dansonu da bi bolje glumio.

Jel postoje neke naznake tog twista tekom epizoda, osim onih spomenutih u finalu?

 

 

"Jeal-Paul Sartre: Hell is other people" :lol:

 

definitivno je planirano od početka jer je oduvek sve bilo malo off i kao da nije sve na svom mestu. moraću stvarno pogledati sve ponovo da nađem hintove...

ja lično nisam ništa ni naslutio, a sa redditom i svim dokonim teoretičama svakog budućeg twista svake serije, baš je uspeh sačuvati ovako nešto do samog kraja.

a ted danson je najveći bog. fantastičan celu sezonu, (spoiler ahead) a od evil laugha u poslednjoj epizodi je u trenutku otišao od dobrice do demona. 

jako volim schura i baš mi je kul što se sada sve resetovalo i što ćemo od druge sezone gledati seriju sa potpuno istim likovima i potpuno drugom radnjom. (spoiler off)

Link to comment
  • 1 month later...

Malo me brine što izgleda da nemaju konkretan plan za buduće sezone, s obzirom na to da je prva bila jedna od najkvalitetnijih i najzaokruženijih sezona ičega ikada. Ne znam da li se i u jednoj seriji (stripu, serijalu filmova) ispostavilo da je svaka naizgled greška, propust ili slično zapravo opravdana i namerna. 

 

No dobro, ima u ovoj situaciji materijala za bar još dve sezone, a verujem da će Schur&co. do tada smisliti šta i kako dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...