Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Trampovci gledaju fox, liberali gledaju msnbc. Cnn obično ne gleda niko. Ali pošto je Tramp postao takav globalan fenomen onda su svima rejtinzi through the roof pa i CNN-u mnoogo bolji nego ranije. Videćemo koliko će to da traje.

Link to comment

Evo ja na primer nisam potrčao tako da bi umesto što to meni podmećeš mogao da se obratiš onima jesu potrčali i sa njima raspraviš šta imaš.

 

"VI" je u ovom konkretnom slucaju bilo upuceno "Marg Bar Amrika" ekipi kojoj ti sasvim sigurno pripadas. Ako si i propustio da se zapljunes u vezi DNC/Podesta Vikiliks, to je bilo samo zato sto si u tom trenutku bio sprecen da koristis internet ili si prosto imao neke obaveze tih dana. Kao ono kad Hela propusti zicer za belolisticare, znas se nije predomislio, nego ima neki poso oko traktora.  :fantom:

Link to comment

Džaba ti je Redorane, ObiW kao 1 Prometej moderne misli ne želi da se obračunava sa pojedincima već sa idejama, sa konceptima, sa pokretima.

 

Kad npr. ja aplaudiram WikiLeaksu a npr. ti zakukaš povodom Službi™ koje buše Tramparu, to je kombinovano licemerje vredno podsmeha. Jer ja sam ti, ti si ja, WikiLeaks je Deep State, sve je to isto. Razumeš? 

Link to comment

tek se sada vidi koliko je establishment nenadjebiv u bezstidnosti.

 

kakav ciganluk ... to nije korupcija...oni bukvalno rade sta hoce jer su rodjeni sa predznanjem da su entitled to it.

 

a mi.....mi smo apsolutno niko i nista. hvala trampu za to. da nema njega i dalje bih opravdavala neke stvari. no mas.

Edited by mustang
Link to comment

Fazon je u tome sto svi ti iz medija koji se kao zgrazavaju nad Trampom zapravo uzivaju u cinjenici da je predsednikovanje postalo 24/7 reality show. A uziva i Tramp. Upalis CNN i samo Tramp, Tramp, Tramp, Tramp. Zasluzuju jedni druge

 

Oni verovatno zaslužuju ali građani baš i ne zaslužuju takav teror. Recimo, ne znam da li je makar jedan od tih anti-mozak medija uzeo da malo razvije vest da Trampara uz reviziju™ Dodd-Frank paketa sprema i blokadu primene Fiducijarnog pravila koje je trebalo da počne da se primenjuje od aprila. Ajde Dodd-Frank, o njemu može da se debatuje ali Fiducijarno pravilo bi trebalo da direktno štiti penzioni fond običnog malog čoveka od alavih kvaziinvestitora i špekulanata koji tim fondom upravljaju do datuma penzionisanja. Odustajanje od Fiducijarnog pravila je bukvalno udar na tog malog čoveka koji je Tramparu doveo na vlast jer mu je ovaj obećao da ga Amerika više neće ispaljivati. I kada je zaseo na vlast krenuo je da ispunjava neka bezvezna obećanja koja su pri tome dobila 100% pažnje tzv. medija a potpuno izvan tog cirkusa krenuo je da ispaljuje svoje birače. Ovo bi trebalo da bude zicer za sve te kvazinovinare ali kapiram da je mnogo lakše hvatati Tramparu u raskoraku oko broja elektorskih glasova i histerisati oko ruske sotone i sličnih budalaština. Ne zahteva previše misaonih procesa.

 

A možda ima nešto i do toga što su ti isti tzv. mediji još za Obaminog mandata vodili krstaški rat protiv Fiducijarnog pravila i čvrsto držali položaje Wall Street-a u toj bici. Možda im je bedak da sad hejluju Tramparu što je zaposeo iste položaje pa ga iskusno kuliraju tamo gde im se interesi poklapaju a artiljeriju potežu tamo gde još uvek nije legao na rudu.

Link to comment

Trampara Bog

Sveto trojstvo: Hitler, Staljin i Mao.

U jednom.

 

 

'Enemies of the people': Trump remark echoes history's worst tyrants

_94722768_stalinmao.jpg

Trump's remark drew comparisons with dictators Stalin and Mao

 

 

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-39015559

 

 

Kakvo lenjo, dosadno i repetitivno novinarstvo.

 

 

+ Andjeo/djavolcic u liku Slobodana Milosevica (posto su stigli i sa njim da ga porede).

 

Sasvim sam siguran da lista nije potpuna.

Edited by Budja
Link to comment

tek se sada vidi koliko je establishment nenadjebiv u bezstidnosti.

 

kakav ciganluk ... to nije korupcija...oni bukvalno rade sta hoce jer su rodjeni sa predznanjem da su entitled to it.

 

 

Nije establisment postavio za ministra energije coveka koji nije znao da mu je u opisu posla da cuva nuklearke,  nego Trampara. 

 

Nije establishment za ministra obrazovanja postavio osobu koja ne zna da nastavnici sami kupuju olovke, nego Trampara.

 

Nije establishment insistirao da buduci sef nacionalnog saveta mora da zaposli kao svog potcinjenog zenu koja je prethodno radila na Fox News, nego Trampara. Alo, admiral koji je predvodio SEALovce i trupe u Avganistanu i Iraku ne sme da bira sa kim ce da radi? Mora Fox news da mu dotura izvestaje, nema niko bolji?

 

a mi.....mi smo apsolutno niko i nista. hvala trampu za to. da nema njega i dalje bih opravdavala neke stvari. no mas.

 

 

 

“While you’re watching the clown screw the pony, they’re breaking into your car,” 

 

http://www.huffingtonpost.com/entry/bill-maher-donald-trump_us_58a80285e4b045cd34c1fb90

Link to comment

Ne znam koliko je znacajano ali partizanski Guardian pizdi na Pensa.

https://www.theguardian.com/world/2017/feb/18/mike-pence-widens-us-rift-with-europe-over-nato-defence-spending

 

 

In a thinly veiled warning, Pence said that while the US was bound by Nato’s article five– an attack on one member would be an attack on all – he also reminded the audience that article three contained a commitment to sharing the financial burden, echoing Trump’s warning last year that he did not feel bound to come to the defence of countries that did not pay their share.

Edited by Budja
Link to comment

- švabe bi trebale da dupliraju vojni budžet sa 40 na 80 milijardi € i sa tim povećanjem opet bi izdvajali 2x manje po glavi stanovnika u odnosu na amere

- oni su se debelo ovajdili od 70-to godišnje okupacije, računajte koliko je to km puteva, koliko bolnica i škola u fulu opremljenih itd a sve zahvaljujući tome da su pustili amere da brinu o njihovoj bezbednosti, sa dolaskom trampare ta žurka je izgleda gotova, moraće i ostale velike i bogate države da plate fer udeo za tehničko/tehnološku nadmoćnost u odnosu na ostatak sveta...

Link to comment
×
×
  • Create New...