Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Uspeh je kad skines recimo natrazenijeg teroristu na svetu a ne izgubis ni jednog vojnika, pa makar mu usput i ubio zenu koja se zatekla pored njega.

 

Neuspeh je kad ne skines treceg najtrazenijeg teroristu na svetu, pobijes civile a jos ti i ubiju vojnika. Jos je gore kad te posle toga preziveli terorista javno zajebava.

 

Takvih neuspeha je u nobelovsko vreme bilo toliko da je Navy SEAL zid plača trebalo proširivati da može da primi sve uramljene fotografije palih heroja dočim civile kojima su ti heroji presudili po kratkom postupku odavno više nije moguće prebrojati. Interesantno je kako su ti svi ti neuspesi, jedan za drugim, punih osam godina prolazili ispod radara. 

 

Neuspeh je i kada onako nobelovski potpišeš izvršnu naredbu da se dronom ubije 16-godišnji Amerikanac, pa onda tvoj nobelovski portparol na presici odbrusi novinarima: "Sam je kriv što mu je ćaća bio terorista". Još veći neuspeh je kada se onako liberalno pretvaraš da se to nije dogodilo pa se iz te liberalne hibernacije probudiš tek kada populista u reprizi te operacije ubije 8-godišnju sestru pomenutog dečaka.

Edited by Redoran
Link to comment

16-togodisnjih ili 8-ogodisnjih?

 

Ne znam. Ali cenim da ces ti znati.

pravice se da ne zna i preskocice™ temu brzim brijomudom belog medveda Edited by mlatko
Link to comment

16-togodisnjih ili 8-ogodisnjih?

 

Ne znam. Ali cenim da ces ti znati.

 

Ne znam ni ja. Moracete da pitate eksperte za bele zeke. Ali znam da cemo se od sad bas dosta baviti belim zekama na svim meridijanima (od Hirosime, preko Vijetnama pa do SRJ i do Jemena). Sa brojem belih zeka vise nema igranja.  ^_^

Edited by Eraserhead
Link to comment

Takvih neuspeha je u nobelovsko vreme bilo toliko da je Navy SEAL zid plača trebalo proširivati da može da primi sve uramljene fotografije palih heroja dočim civile kojima su ti heroji presudili po kratkom postupku odavno više nije moguće prebrojati. Interesantno je kako su ti svi ti neuspesi, jedan za drugim, punih osam godina prolazili ispod radara.

Reci mi konkretno koliko je Navy SEALs i nenaoruzanih civila poginulo pri desantu na Bin Ladenovo skloniste? Rekoh vec, ovo je treci terorista na svetu, i samim tim je neuspeh ove akcije ima veci odjek u javnosti nego lov na sitnu zverku. 

 

Neuspeh je i kada onako nobelovski potpišeš izvršnu naredbu da se dronom ubije 16-godišnji Amerikanac, pa onda tvoj nobelovski portparol na presici odbrusi novinarima: "Sam je kriv što mu je ćaća bio terorista". Još veći neuspeh je kada se onako liberalno pretvaraš da se to nije dogodilo pa se iz te liberalne hibernacije probudiš tek kada populista u reprizi te operacije ubije 8-godišnju sestru pomenutog dečaka.

Polako, ovaj je u Beloj Kuci tek 3 nedelje. Prvi, veoma bitan napad, je slika i prilika njegove spremnosti da vodi naciju: odluku je doneo za vecerom, na kojoj su bili zet i Stephen Bannon. Nikoga nije bilo od onih silnih bivsih generala koje je doveo sa sobom da ga savetuju kako da pobedi terorizam. 

Link to comment

Reci mi konkretno koliko je Navy SEALs i nenaoruzanih civila poginulo pri desantu na Bin Ladenovo skloniste? Rekoh vec, ovo je treci terorista na svetu, i samim tim je neuspeh ove akcije ima veci odjek u javnosti nego lov na sitnu zverku.

 

"Treći terorista" po uvek objektivnoj listi agencije, kao da bi uopšte neko znao da kaže da li je treći ili hiljadu treći.

Link to comment

jaki su to specijalci ako im uspeh akcije zavisi od toga ko je potpisao  :fantom:

verovatno obama nije hteo da rizikuje na kraju mandata, pa su cekali novog.

A novi nije hteo ni da razmatra rizik sa bivsim generalima koje je sam postavio u vladu, nego je za odmah kafanskim stolom rekao  "bomb the shit out of them, and bring me chocolate mousse for desert!". Pa cik neko da kaze da ne drzi obecanja koje je dao za vreme kampanje. :fantom:

Edited by ObiW
Link to comment

"Treći terorista" po uvek objektivnoj listi agencije, kao da bi uopšte neko znao da kaže da li je treći ili hiljadu treći.

Ucenjen na 5 miliona dolara od strane americke drzave. Malo li je?

Link to comment

Takvih neuspeha je u nobelovsko vreme bilo toliko da je Navy SEAL zid plača trebalo proširivati da može da primi sve uramljene fotografije palih heroja dočim civile kojima su ti heroji presudili po kratkom postupku odavno više nije moguće prebrojati. Interesantno je kako su ti svi ti neuspesi, jedan za drugim, punih osam godina prolazili ispod radara. 

 

Neuspeh je i kada onako nobelovski potpišeš izvršnu naredbu da se dronom ubije 16-godišnji Amerikanac, pa onda tvoj nobelovski portparol na presici odbrusi novinarima: "Sam je kriv što mu je ćaća bio terorista". Još veći neuspeh je kada se onako liberalno pretvaraš da se to nije dogodilo pa se iz te liberalne hibernacije probudiš tek kada populista u reprizi te operacije ubije 8-godišnju sestru pomenutog dečaka.

 

Verovatno bi umesto dronova trebali da koriste burad iz helikoptera, bar poneki Su25 i naravno proglase Jemen zonom uticaja.

Onda bar nece biti laznih zalopojki o zrtvama jer nece biti omrznutog liberalnog licemerja kojim se kao pokusavaju minizirati zrtve.

Treba samo udarati jako i bez price o ljudskim pravima jer ovo mnogo nobelovski nervira.

Link to comment

Verovatno bi umesto dronova trebali da koriste burad iz helikoptera, bar poneki Su25 i naravno proglase Jemen zonom uticaja.

Onda bar nece biti laznih zalopojki o zrtvama jer nece biti omrznutog liberalnog licemerja kojim se kao pokusavaju minizirati zrtve.

Treba samo udarati jako i bez price o ljudskim pravima jer ovo mnogo nobelovski nervira.

To majstore, dronovi su 1 humanost, imaju laku ruku...  :isuse:

 

 

A ne tamo neka gvozdjurija...

Link to comment
×
×
  • Create New...