Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Po akcijama Izraela na terenu, to se nije videlo. Protokolarna cinculiranja su manje vazna, to je vise tviter sektor.

Jel bila ovakva akcija na terenu za Obamina vakta?

 

The Knesset late Monday night passed historic legislation hailed by the Right for legalizing some 4,000 settler homes and attacked by the Left as the first step toward de facto annexation.

 

Its passage by a vote of 60-52 marks the first time that the Knesset has sought to impose Israeli law in Area C of the West Bank, which is under Israeli military and civilian rule. That territory is considered to be outside the Knesset’s purview and such an action could be viewed as an initial application of sovereignty.

 

http://www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Knesset-passes-historic-Settlements-Bill-480768

Link to comment

 

I po kojim merilima si proglasio akciju u Jemenu za neuspelu? U prethodnih 15 godina jedno zilion takvih i sličnih akcija su okarakterisane kao potpuno uspešne pa koliko god da je u njima izginulo civila i/ili Navy SEAL komandosa. Kako su sad iste takve akcije odjednom postale neuspele?

 

Uspeh je kad skines recimo natrazenijeg teroristu na svetu a ne izgubis ni jednog vojnika, pa makar mu usput i ubio zenu koja se zatekla pored njega.

 

Neuspeh je kad ne skines treceg najtrazenijeg teroristu na svetu, pobijes civile a jos ti i ubiju vojnika. Jos je gore kad te posle toga preziveli terorista javno zajebava.

 

Military officials told NBC News on Monday that the operation targeted 38-year-old Qassim al-Rimi, who is considered the third most dangerous terrorist in the world. The leader, who is also considered a master recruiter, has released an audio message taunting the president.

 

"The fool of the White House got slapped at the beginning of his road in your lands," he said in the message, military sources confirmed to NBC that the message is authentic.

 

http://www.independent.co.uk/news/world/americas/donald-trump-missed-target-al-qaeda-leader-yemen-raid-a7566211.html

Link to comment

 

Kokoška je pozivala na vojni puč, to što je dobila medijski po njušci je najmanje što je moglo da joj se desi. Šta je mislilila, neko će da joj odćuti huškanje:

 

 

I wondered about one “possibility … that until recently I would have said was unthinkable in the United States of America: a military coup, or at least a refusal by military leaders to obey certain orders”:

 

 

Samo neka skiče libtardi i neoconi u močvari, miris napalma je neodoljiv.

 

0b575abbb03c0ac4c5299c71073792ad.jpg

Edited by slow
Link to comment

Postoji realna opasnost da Trampova administracija zarati sa Iranom na radost neokonzervativaca i sunitskih tiranija koje bi da se konačno obračunaju sa šiitskom republikom. Stepen takvog idiotskog poteza je nemerljiv. Priča se naveliko da će postaviti ozloglašenog Eliota Abramsa za drugog čoveka u State Departmentu. Bolton je za Abramsa majka Tereza. Ako uđu u sukob sa Iranom i Kinom mogu da zaborave na detant sa Putinom i zajedničku borbu protiv islamske države. Ako se to sve desi Tramp se neće mnogo razlikovati od Džordža Buša i samo će uvaliti USA u još veće probleme. 

Edited by slow
Link to comment

A jel si isto bio nezadovoljan i intervencijom u Bosni onomad? I tu odluku je donelo nadnacionalno telo na transparentan nacin. 

ne znam jel' dilinger zadovoljan, al' ja sam (inače izbosne) skroz zadovoljna

 

farmaceutska industija će imati posla ihajhaj, plasirajući citostatike

naročito srećnicima iz hadžića

Link to comment

ne znam jel' dilinger zadovoljan, al' ja sam (inače izbosne) skroz zadovoljna

 

farmaceutska industija će imati posla ihajhaj, plasirajući citostatike

naročito srećnicima iz hadžića

 

Ne odgovori mi oko kvaliteta zivota u Kirgistanu? 

Link to comment

Ne odgovori mi oko kvaliteta zivota u Kirgistanu? 

ne sećam se da sam pisala o kirgistanu, pre će biti o uzbekistanu, jer sam tamo nekada živela

ali nije ovde tema

Link to comment

Postoji realna opasnost da Trampova administracija zarati sa Iranom na radost neokonzervativaca i sunitskih tiranija koje bi da se konačno obračunaju sa šiitskom republikom. Stepen takvog idiotskog poteza je nemerljiv. Priča se naveliko da će postaviti ozloglašenog Eliota Abramsa za drugog čoveka u State Departmentu. Bolton je za Abramsa majka Tereza. Ako uđu u sukob sa Iranom i Kinom mogu da zaborave na detant sa Putinom i zajedničku borbu protiv islamske države. Ako se to sve desi Tramp se neće mnogo razlikovati od Džordža Buša i samo će uvaliti USA u još veće probleme.

Ako ulete u Iran, pod izgovorom borbe protiv Isisa dobijaju Putina automatski za protivnika sa generalima na crvenom dugmetu. Nema sanse da jednostrano napadnu Kinu i Iran ali zaostravanje odnosa da. Ne verujem da se koncentrisu toliko na ratove koliko na ekonomiju, ali moze biti zajebano i kinesko vojno jacanje i iransko pitanje koji prerasta u regionalnu (pretecu) silu rame uz rame sa Turskom.

 

 

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Samo neka skiče libtardi i neoconi u močvari, miris napalma je neodoljiv.

 

tri sata kasnije

 

Postoji realna opasnost da Trampova administracija zarati sa Iranom na radost neokonzervativaca.

Tebi je dan svakako zanimljiv, do podneva se radujes neokonskom porazu, od podneva strepis da ce ipak da prevagnu.

Link to comment

Tebi je dan svakako zanimljiv, do podneva se radujes neokonskom porazu, od podneva strepis da ce ipak da prevagnu.

+1 Edited by slow
Link to comment
×
×
  • Create New...