Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Jako lepo kako ljudi koji imaju problem sa samim sobom to fino eksternalizuju u radikalnu desnicu. Na stranu to, svakog muškarca koji se blajha na plavo da bi se pravio na arijevca treba zaključati i baciti ključ.

Link to comment

ovaj majlo :isuse:

 

 

sjeban depresivni manijakalni trol, sin krimosa, kome su praktično posvećene 2 sezone south parka uispeva da uradi sve ovo.

ne mogu da verujem

 

 

azealia :isuse: ovo plus što tri godine kolje piliće u ormanu. bolest

Edited by Ravanelli
Link to comment

ovaj majlo :isuse:

 

 

sjeban depresivni manijakalni trol, sin krimosa, kome su praktično posvećene 2 sezone south parka uispeva da uradi sve ovo.

ne mogu da verujem

 

Ma bukvalno. al nije jad što je on malo paćeno govance, nego ti koji su šatro normalni, a ovakvo stvorenjce ih "inspire".

 

 

@dagmar

 

Eto ti ga sad, šta fali što se blajha, on je salonski gej desničar, nije drvoseča.

 

Sve mu fali, jadan je i bedan a jadniji samo oni koji ga slušaju ko da je on sad neko ozbiljan. Mada jebi ga, ovaj je sjeban, i jadan, i bedan, ali gomila ljudi koji žive okolo, rade, prave decu su jednostavno beskonačno priglupi.

Link to comment

ali puhleeez svako ko je proveo 2min u njegovom drustvu ili 2sec u njegovoj spavacoj sobi zna da on nije white suprematist :D

procitah negde da se tvorci south park-a zale kako ne znaju kako vise da se sprdaju sa trumpom i ekipom jer je realnost postala ludja od njihovih sprdnji, nije im lako zaista...

Link to comment

Mislim da se u ovom slučaju posmatraju nebitne stvari. Majlo jeste trol, ali to nije slučajno, glupo i jadno, leva totalitarna uzurpacija medija, univerziteta i institucija gazi prava slobodnog izražavanja garantovanih Prvim amandmanom. Majlo pokušava da naruši tu totalitarnu atmosferu Severne Koreje i to mu na žalost glupavih protivnika uspeva, voleli mi njega ili ne. Protivnici nemaju snage da se suprotstave argumentima i jedino što im je ostalo je da divljaju i pale univerzitet, a kontrolisani mediji da otvoreno lažu o incidentu.

Edited by slow
Link to comment

Mislim da se u ovom slučaju posmatraju nebitne stvari. Majlo jeste trol, ali to nije slučajno, glupo i jadno, leva totalitarna uzurpacija medija, univerziteta i institucija gazi prava slobodnog izražavanja garantovanih Prvim amandmanom. Majlo pokušava da naruši tu totalitarnu atmosferu Severne Koreje i to mu na žalost glupavih protivnika uspeva, voleli mi njega ili ne. Protivnici nemaju snage da se suprotstave argumentima i jedino što im je ostalo je da divljaju i pale univerzitet, a kontrolisani mediji da otvoreno lažu o incidentu.

Koji argumenti zaboga? To je infantilnost koja ne zna da prica (pod uslovom da im to smeta uopste) nego to pretvara u nekakve koncepte kojima je otprilike sadizam na prvom mestu, pa onda ostalo.

 

Maltretiranje ljudi preruseno u onlajn trolovanje? Pratio sam par puta kako to izgleda i nije kao kada uhvate nekog imbecila poput sajbervanderlast, vec tipa uhvate devojku koju je neko maltretirao i onda dokazuju poentu time da nije za bolje od spremanja sendvica i da je zasluzila sto joj je rekao neki pickopacenik.

 

Npr Martin Shkreli je jaka faca u tim zaednicama. Digao cene lekova 500% trolololo! Okacio je znacku pepea zabca i bas je super lik.

Tim istim iskrivljenim pogledom i kontriranjem normalnom su i privoleli Trampa.

 

Poprilicno sam siguran da bi se otvorenom debatom postiglo vise od toga da ekstremno polarises i maltretiras ljude da bi dokazao poentu.

 

Interesantno je da Majlo voli da maltretira, ali ne voli da bude maltretiran. Npr voli da objavljuje adrese i telefone ljudi koji potom dobijaju smrtne pretnje, medjutim kada mu posalju mrtvog misa postom prodje kroz psiholosku traumu.

 

---'

Mislim da je to trenutna faza razvoja internet zajednica koja ce brzo postati uncool, ali koja kolicina bolida je u pitanju je zabrinjavajuce.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Mislim da se u ovom slučaju posmatraju nebitne stvari. Majlo jeste trol, ali to nije slučajno, glupo i jadno, leva totalitarna uzurpacija medija, univerziteta i institucija gazi prava slobodnog izražavanja garantovanih Prvim amandmanom. Majlo pokušava da naruši tu totalitarnu atmosferu Severne Koreje i to mu na žalost glupavih protivnika uspeva, voleli mi njega ili ne. Protivnici nemaju snage da se suprotstave argumentima i jedino što im je ostalo je da divljaju i pale univerzitet, a kontrolisani mediji da otvoreno lažu o incidentu.

 

Jedino što bi Majlo trebalo da može da naruši je noćno zaključavanje mentalne institucije. U totalitarnoj Severnoj Koreji ga ne bi ni bilo. U suštini on je odličan primer do čega dovodi preterana tolerancija u zapadnim društvima, kojekakvi paćenici idu naokolo kao da su normalni i kao da imaju šta da kažu i prosipaju proliv direkt u glave priglupih humanoida kojima je neko dao podjednaka prava kao nekome ko u mozgu drže još ponešto sem slame. Otprilike samoubistvo demokratijom.

Link to comment

U suštini on je odličan primer do čega dovodi preterana tolerancija u zapadnim društvima, kojekakvi paćenici idu naokolo kao da su normalni i kao da imaju šta da kažu i prosipaju proliv direkt u glave priglupih humanoida kojima je neko dao podjednaka prava kao nekome ko u mozgu drže još ponešto sem slame.

 

imali smo to i ovde pa vidi samo šta je baba uradila s gepratom i bergasom 2012 božemesakloni :fantom:

Link to comment

Isuse, pa Milo (slicno kao i mnogi youtuberi) su postali medijumski exponirani zahvaljujuci gamergate-u. Dakle, kao reakcija na levicarsko (uglavnom feministicko) lupetanje o video igrama. Danas je Milo u spotlight, ne zato sto ce 100-tinjak ljudi doci da ga slusa na govoru, vec zbog toga sto ce izazvati reakciju kao prekjuce, ili kao prosle nedelje u Sijetlu ili kao u DePaul-u prosle godine.

 

Jednostavno, ljudi vole kad su levicari - triggered. Lol

Edited by mandingo
Link to comment
×
×
  • Create New...