Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Jbg, nema univerziteta gde Milovi govori nisu privuklu ili ove antifa govnare ili neku drugu (manje ili vise suludu) frakciju moderne univerzitetske levice, desava se skoro ista stvar svaki put. Sada su izgleda preterali, pa je neko ozbiljno povredjen.

 

Inace, trampara (osim detinjastih tvitova) nema bas veze sa ovim, godinama se levicari izivljavaju sa skoro svakim govornikom koji je politicki desno, bez obzira na pol, rasu, sexualnost itd. O studentima koji su, nekim cudom republikanci, izlisno je I pisati.

 

Greg Lukianoff I FIRE dokumentiraju ta sranja, moze se dosta toga videti I na yt-bu.

Edited by mandingo
Link to comment

levicari izivljavaju sa skoro svakim govornikom koji je politicki desno, bez obzira na pol, rasu, sexualnost itd. 

za koga su ti "levičari"? za hilari? demokrate?

 

pomalo smešno, zar ne (aj da su za ishlapelog čomskog, pa da razumeš)

Link to comment

Pa ovi agresivniji od juce nisu za nikoga, naravno - ipak su anarhisti. Samo su iskoristili dolazak hodajuceg trola da nabodu nekog nacistu ili da peperspejom istusiraju neku buducu Evu Braun. Kao sto rekoh - govna.

Link to comment

ako te zanima kako funkcionise pravo na slobodno misljenje na drzavnim univerzitetima, upoznaj se sa biografijom Ward Churchill-a.

 

Zivot mu je bio bas bas lep, a onda je djavo dosao pod svoje kada je resio da posmatra 9/11 iz alternativnog ugla:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ward_Churchill

 

slicno, samo u daleko blazoj formi, se dogodilo i Bill Maher-u, kome su ukinuli "Politically Incorrect", koji je isao na jednoj od velikih mreza.

Јеси ли читао пресуду? И какве Мар има везе?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Mislim da bi to trebao prikazati Budji.

 

Naprotiv, trebalo bi pokazati tebi.

Cova je otpusten zbog nekonvencionalnih pogleda na tebi tako dragu americku spoljnu politiku.

Naravno da je skandal, ali skandal koji uopste nije na vasoj strani kako vam se cini.

Link to comment

Naprotiv, trebalo bi pokazati tebi.

Cova je otpusten zbog nekonvencionalnih pogleda na tebi tako dragu americku spoljnu politiku.

Naravno da je skandal, ali skandal koji uopste nije na vasoj strani kako vam se cini.

Dobro, ali jesu li ga proganjali baš libtardsi ili neko drugi?

 

I pošalji mi adresu na PM da ti pošaljem poklon

 

beverage-mug-000000.jpg

 

Link to comment

Јеси ли читао пресуду? И какве Мар има везе?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opet se pravis gluplji nego sto jesi, samo da bih ti se obratio. Eh sto ti je osecaj nize vrednosti...

Link to comment

Drugo nisu mi ok ta poredjenja. BLM i Jadnopulos su razlicite stvari. To je kao da ovde izjednacavas prekidanje tribine Obraza i Inicijative mladih za ljudska prava.

U je .. tek je ovo tvoje poredjenje nategnuto do bola, niti su BLM bas "inicijativa mladih za ljudska prava" niti su ovi Obraz.

O tome se radi, svako za one druge misli da je "terorista i fasista", zato i jednima i drugima treba da bude omoguceno da govore.

Da ne govorim o prakticnim posledicama tj. ogromnoj popularnosti koje alt-right pokret stice ovakvim debilnim akcijama (desavalo se i da mu BLM prekida nastupe).

A ovo za Trumpa, rekoh ti, covek koristi incident zbog svoje agende ... totalno legitimno.

Btw. ovakvo kritikovanje Trumpa, je apsolutno beskorisno i kontraproduktivno ... hvatajte se za nesto gde totalno gresi, nije da nema takvih slucajeva.

Ovo "Jadnopulos" ... zvucis ko  Bora Corba !

Link to comment

Opet se pravis gluplji nego sto jesi, samo da bih ti se obratio. Eh sto ti je osecaj nize vrednosti...

Да се ти и ја разиђемо. Ћао

Link to comment

meni koji sam iz Srbije se , na žalost, podrazumeva :(. ako zanemarimo sve one godina viza, ja i danas ne mogu da se zaposlim u EU jer sam iz Srbije. tako da takva diskriminacija nije baš tek sad uvedena.

 

da me ne shvati neko pogrešno, naravno da ovo što trump radi je imbecilno, ali su političari koji ga kritikuju uglavnom odvratni licemeri. pre neki dan se troje izbeglica u Grčkoj smrzlo od hladnoće zato što nema mesta na Lezbosu, a nema jer ih ne primaju u EU tako lako. Da li se potresao svet oko toga ?  Jeste kurac.

 

Pa evo kod nas će radije spavati na ulici na -10 nego da se registruju, jer ako se registruju u Srbiji, onda ih ta divna EU bez problema deportuje u Srbiju - a šta će jadni ovde. I onda rzikuju živote da bi ostali u EU. I onda oni koji su to odlučili kao kritikuju Trampa.

 

ma apsolutno, kapiram to. ne kazem ja da diskriminacija ne postoji. i to svugde.

ali, eto u slucaju usa, kako objasniti i opravdati tako iskljucive parametre (kao npr zemlja porekla – sto je btw sasvim ofrlje i angro pristup) da bi se filtriralo priliv ljudi.

 

i da to jos bude zvanicna politika drzave kao sto je usa?!

 

tako nesto bi mozda bilo zamislivo da je rec o nekom diktatorskom/totalitaristicko/autokratskom uredjenju.

 

 

 

I, sta bi?

 

Mogla bi australijska vlada da velikodusno sada primi tih 1200 izbeglica koje je uvalila SAD. Ono, ciscenje sopstvenog dvorista.

 

i ain’t disagreeing with that for even a moment, budjo. believe you me. naprotiv.

 

stravicno je sta australijska vlada radi sa tim ljudima i u kakvom ih limbu drzi i to namerno, dakle sasvim iskalkulisano.

 

i u kakvim uslovima. ubijaju te ljude u pojam. mnogo je samoubistava… a ljudima koji rade u tim kampovima (kao ucitelji, u kantini, itd.) je zabranjeno da govore o tome sta tamo vide. mediji isto tako nemaju pristup kampovima, tako da se sve to odvija prilicno daleko od ociju aus javnosti. mnogo ozija nije bas svesno situacije.

 

a vlada tacno zna sta radi. ne bi me cudilo da su oni te ljude vec osudili na najgore jer ih ocigledno koriste kao pokusne kunice u cilju da odvrate druge izbeglice od trazenja azila u aus na taj nacin. odvratno.

 

ali ne znam kako to moze da pravda trampa i njegov (i.e. banonov) uber alles pristup?

 

(jel to bila poenta? iskreno pitam.)

Link to comment
×
×
  • Create New...