Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Pa zbog toga treba predsednik amerike na tviteru da preti da ce ukinuti sredstva fakultetu. :isuse:

 

Uostalom siguran sam da se ovde radi o pravu na slobodno misljenje a ne o tome sto ovo ovo govance radi za psihov Informer. :fantom:

 

I na kraju sve je to isto.

 

Ne kapiram zasto demonstrati razbijaju sopstveni unvierzitet. 

I zasto bi da tuku studente-republikance.

 

Nije mi jasno kako ne vidis da je ovime taj Milo pobediJo.

Link to comment

Ne kapiram zasto demonstrati razbijaju sopstveni unvierzitet.

I zasto bi da tuku studente-republikance.

 

Nije mi jasno kako ne vidis da je ovime taj Milo pobediJo.

Hmmmm... Sta li je ovde za vecu brigu. Predsednik Amerike koji preko tvitera preti fakultetu ukidanjem sredstava jer je fakultet na pritisak studenata njegovom potrcku (koji je jedno ekstremisticko govno) otkazao nastup (s cime se btw ne slazem) ili to sto su studenti razlupali fakultet na kome studiraju. Ne znam evo nisam pametan.

Link to comment

Hmmmm... Sta li je ovde za vecu brigu. Predsednik Amerike koji preko tvitera preti fakultetu ukidanjem sredstava jer je fakultet na pritisak studenata njegovom potrcku (koji je jedno ekstremisticko govno) otkazao nastup (s cime se btw ne slazem) ili to sto su studenti razlupali fakultet na kome studiraju. Ne znam evo nisam pametan.

Jbga ... ako optuzis suprotnu stranu da su "fasisti i rasisti" onda kao da steknes pravu na bilo kakav nacin borbe. 

Primer, da se okupe republikanci na fakultetu i urade ovo isto da bi sprecili nekoga iz "BLM" da drzi predavanje (a alt-right pokret misli da su BLM rasisti i teroristi) da li bi pevao istu pesmu ?

To sto Trump pominje ovaj slucaj nije cudno ... mozda je zbog "potrcka" ali nije bas nepoznato da se predsednici hvataju pojedinacnog slucaja koja koristi njihovom cilju.

Link to comment

Jbga ... ako optuzis suprotnu stranu da su "fasisti i rasisti" onda kao da steknes pravu na bilo kakav nacin borbe.

Primer, da se okupe republikanci na fakultetu i urade ovo isto da bi sprecili nekoga iz "BLM" da drzi predavanje (a alt-right pokret misli da su BLM rasisti i teroristi) da li bi pevao istu pesmu ?

To sto Trump pominje ovaj slucaj nije cudno ... mozda je zbog "potrcka" ali nije bas nepoznato da se predsednici hvataju pojedinacnog slucaja koja koristi njihovom cilju.

Поново вас молим да не цитирате постове овог архибота који је невиђен лицемер. Да су прбили његове и забранили њихов наступ кукао би он да би се чуло до Милостана. Модерација би мигла да га због пропагирања насиља одмори на извесно време.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

meni nije jasno sto je problem tviter i objavljivanje na tviteru. problem je valjda sadrzaj. svi politicari ce kad tad (ako vec nisu, mada ako ih volimo to je kul jelda) morati da svoju masineriju nariktaju na sve moguce naloge i sokocala ako zele da im se glas dovoljno daleko cuje. sto reko holivud - nema lose reklame. i svako sledeci ko bude krenuo u kampanju morace da se rve s trampom u blatishtu socijalnih mreza. tek cemo se nagledati toga u buducnosti. 

Link to comment

Поново вас молим да не цитирате постове овог архибота који је невиђен лицемер. Да су прбили његове и забранили њихов наступ кукао би он да би се чуло до Милостана. Модерација би мигла да га због пропагирања насиља одмори на извесно време.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Psiho saznao da je MiloU otkazan nastupa na Berkliju:

 

If U.C. Berkeley does not allow free speech and practices violence on innocent people with a different point of view - NO FEDERAL FUNDS?

 

:lol:

 

Btw danas je posebno nervozan:

 

Iran was on its last legs and ready to collapse until the U.S. came along and gave it a life-line in the form of the Iran Deal: $150 billion

 

Posto znamo da kolaps islamskih drzava donosi samo dobro. Ali i Obama je jednom rekao da Iran ne treba da preti Izraelu tako da je sve to isto. :fantom:

 

 

Pa zbog toga treba predsednik amerike na tviteru da preti da ce ukinuti sredstva fakultetu. :isuse:

 

Uostalom siguran sam da se ovde radi o pravu na slobodno misljenje a ne o tome sto ovo ovo govance radi za psihov Informer. :fantom:

 

I na kraju sve je to isto.

 

 

Hmmmm... Sta li je ovde za vecu brigu. Predsednik Amerike koji preko tvitera preti fakultetu ukidanjem sredstava jer je fakultet na pritisak studenata njegovom potrcku (koji je jedno ekstremisticko govno) otkazao nastup (s cime se btw ne slazem) ili to sto su studenti razlupali fakultet na kome studiraju. Ne znam evo nisam pametan.

 

:fantom:

Link to comment

Prvo i prvo, :isuse:

Drugo, da li je normalno da se ovi transkripti objavljuju u medijima ?

pa kad nema Asanza da objavi na wikiliksu, pa moraju mediji. 

 

da mu se nije nesto dogodilo? kako da propusti ovako bitan leak?  :unsure:

Link to comment

meni nije jasno sto je problem tviter i objavljivanje na tviteru. problem je valjda sadrzaj. svi politicari ce kad tad (ako vec nisu, mada ako ih volimo to je kul jelda) morati da svoju masineriju nariktaju na sve moguce naloge i sokocala ako zele da im se glas dovoljno daleko cuje. sto reko holivud - nema lose reklame. i svako sledeci ko bude krenuo u kampanju morace da se rve s trampom u blatishtu socijalnih mreza. tek cemo se nagledati toga u buducnosti. 

problem je što ovaj starac fočo od 100 ljeta, sam piše svoje, te bi mu pored pampersa za odrasle, trebalo dati neki dečiji, plastični "telefon" da drnda, a da ne bi drndao sve nas

 

ne bi taj ni primetio razliku

Edited by boshoku
Link to comment

Pa zbog toga treba predsednik amerike na tviteru da preti da ce ukinuti sredstva fakultetu. :isuse:

 

Uostalom siguran sam da se ovde radi o pravu na slobodno misljenje a ne o tome sto ovo ovo govance radi za psihov Informer. :fantom:

 

I na kraju sve je to isto.

 

ako te zanima kako funkcionise pravo na slobodno misljenje na drzavnim univerzitetima, upoznaj se sa biografijom Ward Churchill-a. 

 

Zivot mu je bio bas bas lep, a onda je djavo dosao pod svoje kada je resio da posmatra 9/11 iz alternativnog ugla:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ward_Churchill

 

slicno, samo u daleko blazoj formi, se dogodilo i Bill Maher-u, kome su ukinuli "Politically Incorrect", koji je isao na jednoj od velikih mreza. 

Link to comment

ako te zanima kako funkcionise pravo na slobodno misljenje na drzavnim univerzitetima, upoznaj se sa biografijom Ward Churchill-a. 

 

Zivot mu je bio bas bas lep, a onda je djavo dosao pod svoje kada je resio da posmatra 9/11 iz alternativnog ugla:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ward_Churchill

 

slicno, samo u daleko blazoj formi, se dogodilo i Bill Maher-u, kome su ukinuli "Politically Incorrect", koji je isao na jednoj od velikih mreza. 

Mislim da bi to trebao prikazati Budji.

Link to comment

Jbga ... ako optuzis suprotnu stranu da su "fasisti i rasisti" onda kao da steknes pravu na bilo kakav nacin borbe.

Primer, da se okupe republikanci na fakultetu i urade ovo isto da bi sprecili nekoga iz "BLM" da drzi predavanje (a alt-right pokret misli da su BLM rasisti i teroristi) da li bi pevao istu pesmu ?

To sto Trump pominje ovaj slucaj nije cudno ... mozda je zbog "potrcka" ali nije bas nepoznato da se predsednici hvataju pojedinacnog slucaja koja koristi njihovom cilju.

Ja sam protiv zabrana i to i napisao gore. Ako Jadnopulos oce na Berkli treba mu dati i verbalno ga iznapusavati. Ono sto je meni problem je sto se predsednik ukljucuje u celu stvar braneci, ne slobodu govora jer koliko se secam to je covek koji je pozivao svoje simpatizere da prebiju one koji protestvuju na njegovim skupovima, vec brani tu malu naci bitangu Jadnopulosa jer radi u njegovom informeru.

 

Drugo nisu mi ok ta poredjenja. BLM i Jadnopulos su razlicite stvari. To je kao da ovde izjednacavas prekidanje tribine Obraza i Inicijative mladih za ljudska prava.

Link to comment
×
×
  • Create New...