Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

hoces reci da se diskriminacija podrazumeva?

 

meni koji sam iz Srbije se , na žalost, podrazumeva :(. ako zanemarimo sve one godina viza, ja i danas ne mogu da se zaposlim u EU jer sam iz Srbije. tako da takva diskriminacija nije baš tek sad uvedena.

 

da me ne shvati neko pogrešno, naravno da ovo što trump radi je imbecilno, ali su političari koji ga kritikuju uglavnom odvratni licemeri. pre neki dan se troje izbeglica u Grčkoj smrzlo od hladnoće zato što nema mesta na Lezbosu, a nema jer ih ne primaju u EU tako lako. Da li se potresao svet oko toga ?  Jeste kurac.

 

Pa evo kod nas će radije spavati na ulici na -10 nego da se registruju, jer ako se registruju u Srbiji, onda ih ta divna EU bez problema deportuje u Srbiju - a šta će jadni ovde. I onda rzikuju živote da bi ostali u EU. I onda oni koji su to odlučili kao kritikuju Trampa.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

 

 

Trump, Bannon and his staff are plotting to establish trump as a fascist dictator. Here are signs to look for:

 

1. Controlled Mass Media (“See the dishonest people back there?” Trump said. “The media, they're totally dishonest. They are so dishonest. CNN sucks.” 

2. Identification of Enemies/Scapegoats as a Unifying Cause (Rampant racism, liberals, Mexicans, Muslims, Clinton “LOCK HER UP!”)

3. Rampant Cronyism and Corruption (Look at his cabinet) 

4. Corporate Power is Protected (Trump’s tax cuts will add 20% to corporate profits)

5 .Fraudulent Elections ( Puti

n)

6. Obsession with Crime and Punishment (“LOCK HER UP!” You have to have stop-and-frisk.”)

7. Disdain for Intellectuals and the Arts (“I love the poorly educated. We’re the smartest people, we’re the most loyal people”)

8. Obsession with National Security ("must greatly strengthen and expand its nuclear capability until such time as the world comes to its senses")

9 .Disdain for the Recognition of Human Rights (Mulim registery, rounding up illegals)

10. Powerful and Continuing Ultra-Nationalism (“U.S.A! U.S.A! U.S.A!”)

11. Supremacy of the Military ("Let it be an arms race. We will outmatch them at every pass and outlast them all,")

12. Rampant Sexism (“Grab them by the pus sy)

13. labor Power is Suppressed (Pence is fiercely anti-union)

14. Religion and Government are Intertwined (“I'm a Christian, a conservative, and a Republican, in that order.” - Pence) 

15. Full control of the judiciary.

 

Link to comment

Psiho saznao da je MiloU otkazan nastupa na Berkliju:

 

If U.C. Berkeley does not allow free speech and practices violence on innocent people with a different point of view - NO FEDERAL FUNDS?

 

:lol:

 

Btw danas je posebno nervozan:

 

Iran was on its last legs and ready to collapse until the U.S. came along and gave it a life-line in the form of the Iran Deal: $150 billion

 

Posto znamo da kolaps islamskih drzava donosi samo dobro. Ali i Obama je jednom rekao da Iran ne treba da preti Izraelu tako da je sve to isto. :fantom:

Edited by Eraserhead
Link to comment

jbt, kada je postao precednik, očekivalo se da će prestati s nebuloznim tvitovima, i tvitovima uopšte - kad međutim, deda ne prestaje, fura idiotizme brzinom šekularčevog driblinga... -_-

Edited by boshoku
Link to comment

?

 

e, koksi, da te pita nesto roksi: a kako je to primenjivo na nevine ljude na kojima se ovaj narcisoidni megaloman kali?

 

dakle, tebi je sasvim OK i civilizovano da da se gradi zid i veliki broj diskriminise iskljucivo bazirano na zemlji porekla? 

 

do tell.

 

I, sta bi?

 

Mogla bi australijska vlada da velikodusno sada primi tih 1200 izbeglica koje je uvalila SAD. Ono, ciscenje sopstvenog dvorista.

 

 

 

Australia has controversially refused to accept the refugees - most of whom are men from Iran, Afghanistan and Iraq - and instead holds them in offshore detention centres on the Pacific nations of Nauru and Papua New Guinea.
Link to comment

 

 

do tell.

 

mda, pa da me rkneš u cevanicu, nisam pao s duda. ^_^

 

 

 

sta ga pitas, sutni ga u cevanicu!

 

 a tebe tico neko već treba dobro da nategne što verbalno potičeš  na agresiju. :thumbdown:

Link to comment

Pa, dobro, bilo je tu i neke vatre i nekog nasilja, i kosova za patike...

Ali boze moj, to su liberali, pa je ok.

 

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-38837142

Pa zbog toga treba predsednik amerike na tviteru da preti da ce ukinuti sredstva fakultetu. :isuse:

 

Uostalom siguran sam da se ovde radi o pravu na slobodno misljenje a ne o tome sto ovo ovo govance radi za psihov Informer. :fantom:

 

I na kraju sve je to isto.

Link to comment
×
×
  • Create New...