Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Tiha većina za EO. 49% prema Ipsosu.
 

 

The Jan. 30-31 poll found that 49 percent of American adults said they either "strongly" or "somewhat" agreed with Trump's order, while 41 percent "strongly" or "somewhat" disagreed and another 10 percent said they don't know.

 

Link to comment

 

Zapamti i utuvi: ako pukne atomski - nema posle, nema - nista.

kazali ti Tarabići?!

 

djeluje ti apsolutno nerealno da nakon taktičke nuklearke bačene na ISIS od strane USA ili Rusije nebitno ta država bude ono opomenuta  osuđena šta god od međunarodne zajednice i za idućih 100 god. niko ne iskoristi atomku?!

 

niko od nas ovdje nema pojma kakva je strategija velikih sila u slučaju da neko iskoristi atomsko oružje jer su to uglavnom najstrožije čuvane državne tajne, buniš se što ja pričam o nuklearkama bez ustručavanja a ti pričaš o budućnosti kao da imaš kristalnu kuglu

Link to comment

PrimA se fasizam lako i bez vazelina.

 

Krim, Donbas and other freedoms...

 

isti™

 

Tacno. Vecina ruskih opolcenika kao i njihova desnosektorovska bratija sa druge strane su fasisoidne strukture. Naravno ovo je strasnije jer se ne radi o tome da su tamo neki psi rata sa ekstremnim stavovima nego politicka elita na vlasti gura populisticke ideje na mala vrata manipulisuci strahom i sve se top desava u najmocnijoj zemlji na svetu. 

Link to comment

Šta konkretno smatraš populističkim idejama?! Ja mislim da je mnogo veći problem kako se te ideje sprovode nego same ideje.

je l' i ti #pitaszadruga ili samo nako™?

ja #pitamzadruga.

Link to comment

Šta konkretno smatraš populističkim idejama?! Ja mislim da je mnogo veći problem kako se te ideje sprovode nego same ideje.

Par primera sirenje straha od muslimana, sirenje propagande o meksikancima, narativ o trgovinskim sporazumima koji stete Americi. Ima toga jos dosta. Kao sto vidis svaki put se radi na nekom iracionalnom strahu. Ali ako se uzme u obzir da je psiho pre par godina tvitovao kako vakcine izazivaju autizam onda nista ne treba da cudi. Zivimo u vremenu kakofonije u kom ne postoji filter izmedju informacija i korisnika informacija a broj klikova postaje vazniji od istine. Tome podlezu i ozbiljni mediji a ne kojekakvi portali. To daje sansu za svakakve manipulacije. Internetizacijom u debilizaciju.

Link to comment

Tacno. Vecina ruskih opolcenika kao i njihova desnosektorovska bratija sa druge strane su fasisoidne strukture. Naravno ovo je strasnije jer se ne radi o tome da su tamo neki psi rata sa ekstremnim stavovima nego politicka elita na vlasti gura populisticke ideje na mala vrata manipulisuci strahom i sve se top desava u najmocnijoj zemlji na svetu.

:D

Iskusno si uvideo desnosektorsku potencijalnu zamku. E sad, sta je pre snelo koku? Ko je iza narandzaste tarabe cackao mecku...?

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Par primera sirenje straha od muslimana, sirenje propagande o meksikancima, narativ o trgovinskim sporazumima koji stete Americi. 

znači da nije Donalda ne bi bilo toga?! Donald je proizvod svega toga a ne uzrok.

Link to comment
×
×
  • Create New...