Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Neki Stephen Crowder, desničarski radio-govnar na Skyju. Jebote kako su se uvježbali srati, izmotavati i ljigaviti.... i melju ta sranja ???? na sat. Druga generacija Rushmlina.

Link to comment

Neki Stephen Crowder, desničarski radio-govnar na Skyju. Jebote kako su se uvježbali srati, izmotavati i ljigaviti.... i melju ta sranja na sat. Druga generacija Rushmlina.

Учиш од најбољих... :fantom:

Link to comment

Neki Stephen Crowder, desničarski radio-govnar na Skyju. Jebote kako su se uvježbali srati, izmotavati i ljigaviti.... i melju ta sranja na sat. Druga generacija Rushmlina.

 

 

okreni na CNN jebotebog, odmori dušu napaćenu.

Link to comment
savezna država vasington će da podnese tužbu federalnom sudu protiv trampove naredbe o ulasku; iza nje stoje neke velike kompanije

 

State Attorney General Bob Ferguson said he will file a federal lawsuit Monday seeking to invalidate key provisions of President Trump’s executive order temporarily barring all refugees and immigration by citizens of seven majority Muslim countries. Ferguson said the lawsuit will be backed by declarations from Expedia and Amazon.com that will testify to the economic impact of Trump’s immigration order.

 

Link to comment

Neki Stephen Crowder, desničarski radio-govnar na Skyju. Jebote kako su se uvježbali srati, izmotavati i ljigaviti.... i melju ta sranja na sat. Druga generacija Rushmlina.

 

Steven Crowder? Minor youtube celebrity, težak govnar. Publiku je u prethodnih par godina navukao (mahom zasluženim) ismevanjem TYT-SJW budalaština. 

Link to comment

Boktejebo, mene sve vise sramota da citam ovaj topić.

 

Ono, ne znam, u 90% stvari se slazem sa EAR trojstvom™, vec je i to za da stavim kesu na glavu, a onda me doceka onih 10% svejetoistoizma pa me dokusuri :lolol:

 

Zarad ocuvanja ono malo zdravog razuma, ubuduce iscitavam ovaj topic jednom nedeljno, komentara bez.

Link to comment
×
×
  • Create New...