Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Drugim rečima, nemaš ništa čime bi mogao da potkrepiš generalne etikete koje lepiš celom forumu a kada ti neko zatraži da te etikete nečim potkrepiš ti kažeš da nećeš da gubiš vreme na ljude koje si etiketirao.

 

Aramu sam jos i naveo primer opusa slow-a recimo. Tebi, jok - upravo zbog ovakvih ljigavih podmetacina kao ovo gore. Setaj.

Link to comment

 

 

President Donald Trump plans to sign an executive order on Monday that will require that for every new federal regulation proposed, two must be revoked,

meni ovo zanimljivo, potpuno ludilo - ne dam pare ni za jedan propis, ali ću da uzmem dva ako ga sprovedete

 

to kao zenonove aporije?

Link to comment

WTF?

Šta ti je ovo Zorge, kakva gomila budala na ovom forumu, ko ugurava Obamu i Trampa u istu kategoriju, i ko je rekao da će narandžasti vratiti Kosovo? 

 

Ma nije mislio na tebe, ne brini. Mislio je na tzv. svejetoisto drustvo. To ti je recimo ono kad se objasnjavalo tu pre par meseci da Tramp nije rasista/sovinista nego samo populista koji je  protiv establismenta.

Link to comment

Каква је колетивна сепука да буде кад за 4 године добије још један мандат...

krenulo je to odavno, a što se više zalaufani, busaju u kokošija prsa, i dižu rukice u protest kmečeći, i cmizdreći, meni tramp draži

Cenim da bi se ovakvo rezonovanje promenilo kada bi vas dvoje licno pogodila ovakva mera Amerike ili recimo EU. Po tome se poznaju junaci.

Link to comment

Cenim da bi se ovakvo rezonovanje promenilo kada bi vas dvoje licno pogodila ovakva mera Amerike ili recimo EU. Po tome se poznaju junaci.

 

za dobrog bosokua znam da bi izvukao svog dzepnog epikteta i lagano zvizdeci otsetao kuci

Link to comment

Samo da se zna ko je prvi psiha tako nazvao :D

 

Donald Trump - Mental Illness 

 

 

jeste, to kad zivis negde godinama, mozda imas i porodicu, odes na sluzbeni put na tri dana i odjednom ne mozes da se vratis u zemlju je samo malo razlicito od odlaganja bezviznog rezima...

jbt, ja ne verujem sta ova dva dana citam na oba foruma. 

 

Dosta otvorenih preloma na mozgu ovih dana.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Ma nije mislio na tebe, ne brini. Mislio je na tzv. svejetoisto drustvo. To ti je recimo ono kad se objasnjavalo tu pre par meseci da Tramp nije rasista/sovinista nego samo populista koji je  protiv establismenta.

 

Ništa se ja ne brinem, 3orge treba da se brine. To je stvar za moderaciju a ne za tvoje relativizacije. Čekamo da se javi i objasni šta je hteo sa tim kolektivnim uvredama forumaša. Vreme curi.

Edited by slow
Link to comment

Cenim da bi se ovakvo rezonovanje promenilo kada bi vas dvoje licno pogodila ovakva mera Amerike ili recimo EU. Po tome se poznaju junaci.

Јес’ вала ова мера знатно је гора од бомардовања. :fantom:  

Link to comment

Јес’ вала ова мера знатно је гора од бомардовања. :fantom:  

e moj ti... al svi koje je amerika invazionirala, bombardovala, smenila im režime... zaslužili su to

 

hehe, sprdnja je da demokrate, trampa nazivaju desničarem :jerry:

Link to comment

Cenim da bi se ovakvo rezonovanje promenilo kada bi vas dvoje licno pogodila ovakva mera Amerike ili recimo EU. Po tome se poznaju junaci.

Na što ti postove trošiš, ebote....
Link to comment

e moj ti... al svi koje je amerika invazionirala, bombardovala, smenila im režime... zaslužili su to

 

hehe, sprdnja je da demokrate, trampa nazivaju desničarem :jerry:

Demokrate su zasluzili Trampa, mada ima da ga odleze.

 

 

Neko rece da nismo pogodjeni raznim muljevatorskim Ukazima Eu? Hehhe, otkud mu sad pa to? Neznanje ludom banovanje.

Link to comment
×
×
  • Create New...