Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

I ja mislim da Fed dobija Wawu,makar na autoritet...ovakvu sansu tesko da ce propustiti. Dimitrov je neozbiljan lik,cudo da je i dovde dosao.

 

Tuta je u velikom naletu i dobro je da je zivnuo. Pre godinu dana je toliko bio propao da nije znao sta ce sa sobom, u jednom momentu je imao pet uzastopnih turnira gde je ispao u prvom kolu (Madrid, Rim, RG, Stutgart, Kvins). Zivnuo je na americkoj turneji, povratio samopouzdanje i evo ga nazad.

Link to comment

Meni svaki od ove četvorice da pobedi je super, nekad sam navijao protiv Federera, ali me je osvojio svojom igrom u 36-oj godini.

Ja napisah neki dan da se borim da ne navijam prvi put u zivotu za njega :) Kako da mu covek ne skine kapu... Moje simpatije svakako idu Rafi od ovih preostalih. Isto sam mislio i u QF. 

Link to comment

žensko finale iz snovatm  <_<

 

 

ajmo mlađano bugarče

 

tj.

za ostale me baš briga, nekako mi baš svejedno ko će od ostale trojke da uzme

teoretski bi najbolje bilo da to, ako već nije dimitrov, bude sten, ali svejedno, ovaj naš je ionako odustao od borbe za goata

Edited by dùda
Link to comment

žensko finale iz snovatm  <_<

 

 

ajmo mlađano bugarče

 

tj.

za ostale me baš briga, nekako mi baš svejedno ko će od ostale trojke da uzme

teoretski bi najbolje bilo da to, ako već nije dimitrov, bude sten, ali svejedno, ovaj naš je ionako odustao od borbe za goata

 

 

To je ovde glavno, ranije sam navijao protiv Federera i Nadala, sad me baš briga.

Link to comment

E, sad, pobednik prvog polufinala zavisiće dosta od toga kako će Stan ući u meč - sa spuštenim gaćama, kao što često radi protiv svog uspešnijeg zemljaka, ili sa onim ubilačkim "sve će ve iscepam" stavom (pomoću kojeg je jedini mogao dobiti Nola na vrhuncu forme) 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...