Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

Ala se sve lepo namesta za finale Vavrinka - Dimitrov pa da nam bude svejedno ko ce pobediti, mada mozda ipak bolje opet Svajcarac jer je totalno kul tip, onako debeljuskast uopste ne izgleda sportski i ne trci skoro nikako a opet je ubica. 

 

Vavrinka 3:0 veceras i 3:1 u finalu protiv Grise, Federer i Nadal kadar nevera.

Link to comment

lik je baš nenavijabilan. mislim ko može da navija za ono tutumrak stablo. 

:thumbsup: lepo se izrazavas.

 

+jedan

 

btw, ja i dalje mislim da Dimitrov moze ovo da uzme.

Link to comment

Ala se sve lepo namesta za finale Vavrinka - Dimitrov pa da nam bude svejedno ko ce pobediti, mada mozda ipak bolje opet Svajcarac jer je totalno kul tip, onako debeljuskast uopste ne izgleda sportski i ne trci skoro nikako a opet je ubica. 

 

Vavrinka 3:0 veceras i 3:1 u finalu protiv Grise, Federer i Nadal kadar nevera.

 

Odrace Federer Wawrinku. Wawrinki ionako jedan GS gore-dole ne znaci mnogo, a Federeru je ovo jedinstvena sansa.  :sleep:

Link to comment

I ja mislim da Fed dobija Wawu,makar na autoritet...ovakvu sansu tesko da ce propustiti. Dimitrov je neozbiljan lik,cudo da je i dovde dosao.

Edited by ubibobi
Link to comment

I ja mislim da Fed dobija Wawu,makar na autoritet...ovakvu sansu tesko da ce propustiti. Dimitrov je neozbiljan lik,cudo da je i dovde dosao.

+1 za prvu recenicu ali se nadam jodnom petosa(e)tnom

 

Dimi pak ima pik na Rafu ;) pobedio ga je u zadnjem mecu, u Pekingu prosle godine.

 

Nadam se da nece biti Dimitrov-Wawa, Fedal je dobar za tenis generalno ali najlepse da pobedi bugarce fedeza (iako/jer je h2h 5:0)

 

 

 

Zbunio me broj 17 ispod Federera :) nije ga pobedio 17 puta nego je broj 17. na Atp listi, Bugarce 15., znaci i sa tog aspekta trebalo bi da pobedi, jelte...

Edited by mlatko
Link to comment

ako finala budu sestre i fedal onda ce ovo biti gora godina od kobe farewell cirkus 

 

 

Ima dobre šanse, ali da li će biti, videćemo. Ne bi me iznenadilo, svi gorepomenuti igraju super.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...