Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

Inace, Lucic Baroni u 34. godini zivota usla u (drugo) GS polufinale i uzela 700.000 dolara. U celoj karijeri je dosad zaradila vise od 2.5 miliona, s tim da je cale od toga oteo sve sa pocetka karijere. Mada, pare na stranu, lepo je da ce zaokruziti karijeru ovakvim uspehom nakon onog sto je prozivela.

 

 

Posljednje tri godine bile su za Mirjanu pitanje egzistencije. Nepoželjna je u IMG-u, a čak nema niti automobil. Bez 100 tisuća dolara, koliko bi joj bilo potrebno za putovanja i trenera, Mirjana ostaje kod kuće, trenira i nada se da će pronaći sponzora.

Najviše od svega na televiziji voli gledati tenis, a radilo se o velikom ili malom turniru Mirjana gleda. Majka i sestre pokušavale su sakriti daljinski upravljač, no neuspješno.

Njezin odvjetnik Ambler tvrdi kako postoji potencijalni sponzor koji bi potpisao ugovor s Mirjanom. Tvrdi kako bi nakon toga odmah nabavio trenera i krenuo na put, počevši od malih turnira pa sve do povratka na WTA Tour. Slično misli i Mirjana.

"Moje vrijeme će doći. Obećajem vam to. Mogu govoriti kako sam predugo izvan igre, no nitko ne postavlja limite, osim nas samih." - zaključila je Mirjana, a slično misli i Harold Solomon, trener koji je s njom svojedobno radio.

Edited by Malvo
Link to comment

Raonić se kvalitetno samoubija. On, naprosto, nema dovoljno kvalitetnih udaraca da može da parira boljim igračima od sebe. koliko sam uspela da ždraknem, ni jednom nisam uspela da vidim da je imao inicijativu.

Edited by Arkadija
Link to comment

Raonić se kvalitetno samoubija. On, naprosto, nema dovoljno kvalitetnih udaraca da može da parira boljim igračima od sebe. koliko sam uspela da ždraknem, ni jednom nisam uspela da vidim da je imao inicijativu.

Ima ubitačan servis i odličan forhend.

 

Rafa je car. Šparta kao nekad.. Malopre fenomenalan poen.

 

Sent from my Nexus 6P

Link to comment

nedovoljno.

Evo kako je to izgledalo u TB. i servis mu nije pomogao.

 

Dovoljno je da stvori 7 set šansi od čega jednu usere duplom. Pri tom, Rafa je odličan. 

 

Mislim, nema on ne znam sad kakav arsenal, ali ima materijal da napravi nešto. Treba mu da probije led što bi mu u budućnosti smanjilo pritisak i olakšalo odigravanje ovakvih mečeva.

Link to comment

Nema Raonić to u sebi. 

 

Ne može se izvlačiti neprekidno u ugao terena da bi igrao te forhende, i ostavljati nebranjen veći deo terena protivniku da bira gde će udariti, a pri tome, Raonić nije oličenje brzine, pa da stigne sve to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...