Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

samo da fedal ispadne.

tenis se vise ne bi mogao pratiti da rodzer uzme 18, a ni rafin 15 (plus svaki GS dva puta)

 

 pppisaj Fedjo  :Hail: pppo sirotinji

Edited by Dziber
Link to comment

Borio se Misa u drugom, imao 3:1 i na 5:4 neku mini sansu za set ali rutinski ipak, previse se zaletao iako je osvojio vise dugih poena i pokazao da ni u tome nije toliko los. Da je bio malo strpljiviji, imao bi malo vise sanse.

 

Osvaja Vavrinka, to je odavno jasno.

Link to comment

prvo, uopšte nisam uverena da će đetić proći nadala, potonji se naoštrio opasno

 

a onda tek da prože vavu, pa ni feda, nema ni promil šanse

 

ako osvoji, ima da ga stavim (teškom mukom) kao avatar, ali samo na 7 dana, to mi je maksimum  :lolol:

Link to comment

prvo, uopšte nisam uverena da će đetić proći nadala, potonji se naoštrio opasno

 

a onda tek da prože vavu, pa ni feda, nema ni promil šanse

 

ako osvoji, ima da ga stavim (teškom mukom) kao avatar, ali samo na 7 dana, to mi je maksimum  :lolol:

pa cini mi se da su mu vece nego vavrinki da prodje federera. raonic je dobio nadala tri puta u poslednje dve godine, vava feda isto toliko puta u celoj karijeri...

enivej, ovo mu je nau or never, tako da mislim da ce da grize zaozbiljno, a iskustva bi trebalo sad vec da ima dovoljno.

Link to comment

fed vava polufinale ce zavisiti iskljucivo od stena, tj od toga koliko ce on dobro odigrati, ako bude blizu svog maksimuma fed tu nema sta da trazi. problem za stena moze biti cinjenica da je on sada objektivno favorit, ne samo u tom mecu vec i za titulu, sto nije bio slucaj do sada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...