Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Takodje, kad sam ga video ovako matorog kako igra i kako se trudi, odjednom mi je postao simpatičniji.

Sad je vazno da ga ne uhvati naprasno neka viroza ili bilo kakva druga infekcija, greota bi bilo, ne? 

Osim toga, nadam se da ce forma da ga podrzi - da i on bude u prilici da osvoji shljaku u Rimu (to nema u kolekciji)... 

Naravno, od sveg srca mu zelim da mu Sten licno objasni kako je doslo vreme za smenu generacija™ i/ili da ga bilo ko od preostalih omlati™ - ne pravim pitanje. A ako vec osvoji, nadam se da ce forma da ga podrzi i posle Rima, Zasto samo Rim - kad moze i Pariz, London & NYC... 

 

Zaozbiljno, bice me bash blam da ga gledam na KZN ako ga neko od preostalih oprashi™ do finala - ili u finalu. Mucan™ je da se gleda kad gubi. Malo... :)  Al' ok, nije ni on kriv sto je Istomina bas ovde i danas krenulo™, ne? 

Link to comment
  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

Fino odigrala Stricova, dosta dobrih poena i nekoliko sjajnih odbrana, ali nema ona snage da se suprotstavi Sereni. Cak mislim da joj niko do kraja nece ni pruziti ozbiljniji otpor od ovog. Bas steta, mislim da je mogla da dobije svaku na turniru osim nje.

Link to comment

Olga rutinski do treceg kola 6:3 6:1 protiv kineskinje samo 20 mesta iza nje. Mada njen seniorski ranking nije realan (927) jer je odigrala jedan ili dva turnira ukupno,. U juniorskom delu je peta nositeljka na AO.

Link to comment

Gledam Raonića samo 5 minuta, i sve vreme se pozicionira u levi ugao terena da bi udarao forhend i tako beskonačno puta. Jbt, to mu je uz servids jedini udrac.

Link to comment

Bolji je Bautista igrac, ako ima pravde proci ce dalje i pored toga sto je svetski prodao prvi set i sto nije iskoristio jos mnogo sansi da povede.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Raspao se nakon 4:4 i one sanse za brejk, tu je moglo da ode skroz u drugom pravcu.

 

A francuski klovn igra protiv Nadala tri metra iza osnovne linije, kako misli na tu foru da ga pobedi - pojma nemam. Od prvog gema skinuo gace, izgleda.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Gofan prosao dalje :isuse: Bilo bi kul da smo gledali Nadala i Tima u polufinalu, ovako se nadam da ce lepi Tuta makar upisati GS polufinale i odigrati atraktivan mec umesto onog smokljana. Valjda ce se sve nastelovati za epsko finale Federer-Nadal. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...