Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kakva carska reakcija Coco posle pobede, neka okači neko kad bude

 

Tako se pobeđuje, a ne oni što se valjaju i histerišu

Ovu malu simpatičnu Coco može samo Serena da pobedi.

Link to comment
  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

sad mi krivo sto delpo nije ovde, a verujem i njemu. nista, wawrinka osvaja iako se stvari odvijaju tako da federer kao i obicno iskoristi kiks najboljih.

 

samo rodja da ne uzme.

 

 Problem je u tome što Stan prvo mora dobiti odličnog Tsongu (što je i verovatno), ali posle toga, u polufinalu bi išao na Rođu, a znamo da je Stan Rođi ono što je Nolo Stanu...

Link to comment

Ovde bas nikog ne interesuje Wta osim mene, glija, Malva :(. Kerber može polako da se pakuje Coco je ubija u pojam. Andjelka samo sto nije zapkakala.

 

Wta treba da ide u posebnu temu, to sam odavno predlagao.

Link to comment

Ko je sad po tvom misljenju kod žena glavni favorit.

 

Po mom misljenju, sad a i inace, favorit je Serena :D

 

Nadam se samo da necemo gledati sestre Vilijams u finalu, ne sumnjam da bi u najmanju ruku bilo pateticna farsa.

Link to comment

Wta treba da ide u posebnu temu, to sam odavno predlagao.

 

Zenski tenis treba ukinuti, tuzne su. Osvojice Serena s pola gasa samo zato sto je prejaka fizicki.

 

Voleo bi' i ja da Conga osvoji nekako ali nema leba od toga, nadje on uvek neki nacin da se samounisti protiv ovih jacih. Mora Sten, ipak mislim da ni Raonic ni Dimitrov nemaju muda a Federer ili Nadal valjda nece...

Link to comment

Zenski tenis treba ukinuti, tuzne su. Osvojice Serena s pola gasa samo zato sto je prejaka fizicki.

 

 

Ako Coco bude igrala kao dosad može itekako da parira Sereni. A ovu drugu mozda sutra drkne simpatična Stricova

Link to comment

Koliko je dobro izgledao Federer danas. I kada je tražio igru i pogotovo kasnije. Najvažnije je taj njegov osećaj da uživa na terenu i da se nadmeće. Ima dovoljno opcija da ih pokušava dok ga ne krene. Biće interesantno do kraja.

 

Ovamo, drago mi je da je Koko izdevetala Anđu. Prosto ne volim tenis koji igra trenutna jedinica.

Link to comment

Meni nije jasno da ovde na forumu, ni u svetlu ovih dogadjaja sa Djokovicem, ne vidite koliki je sampion Federer. Covek ima skoro 36 godina, drzi gotovo sve rekorde, dece cetvoro i dalje grize da ostvari jos jedan veliki trijumf. Kako smesno sad izgledaju price o Novakovoj posvecenosti i fanatizmu. Bila bi epska pravda da pravi i jedini GOAT uzme jos koji GS.

 

Federer je veliki šampion i nikada nema neka opravdanja. Uvek grize maksimalno, voli i uživa u tenisu + je talentovan. 

 

Ako bi osvojio AO popišao bi se na glavu i đokoviću i mareju.

 

Priznajem da njegov tenis gledam sa uživanjem. Mnogo volim Novaka zato što je naš, ali Federer mi je omiljeni igrač posle njega. Kako ne voleti njegov stil igre? Gospodin na terenu.

 

S jedne strane bi mi bilo žao ako bi osvojio AO zbog Novaka, ali kako Novak igra u zadnjih pola godine odmah mi ta žal nestane.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Meni nije jasno da ovde na forumu, ni u svetlu ovih dogadjaja sa Djokovicem, ne vidite koliki je sampion Federer. Covek ima skoro 36 godina, drzi gotovo sve rekorde, dece cetvoro i dalje grize da ostvari jos jedan veliki trijumf. Kako smesno sad izgledaju price o Novakovoj posvecenosti i fanatizmu. Bila bi epska pravda da pravi i jedini GOAT uzme jos koji GS.

 

+1

 

The Swiss is the oldest man to reach a Grand Slam quarter-final since the 39-year-old Jimmy Connors at the 1991 US Open.

Link to comment

sad kad je novak izgubio navijam za federera.sjajan tenis igra i bilo bi lepo da pod stare sportske dane osvoji jos jedan gs.

iskreno cu zaliti kad ode u penziju tako veliki sportista.i nas nolo je postao veliki tenisac i zbog toga jer je imao rodjera za protivnika.

a nolo ako se motivise i odlicno trenira neka proba da prestigne rodjera.

Link to comment

Lepo je videti  da ovaj Federerov graciozni effortless tenis i dalje radi protiv industrijskih igrača :)

 

 

ovo je prezvakana tema, al ajde..

 

ne kapiram ja bas te kritike na racun "industrijskog" tenisa, i usudicu se reci da su u velikom broju slucajeva naznaka povrsnog poznavanja igre (bez uvrede, samo licno misljenje). naravno, jasna mi je distinkcija izmedju fedove igre i onoga sto igra djoko, endi i donekle nadal, ali def ne smatram da je taj fedov tenis nesto "lepsi" (ne pricam o shishkama i lelujanju kragnice).

 

ja recimo bas vise uzivam u dugim poenima gde se dinamika poena cesto po nekoliko puta izmeni iz defanzive ka ofanzivi i nazad. jasno mi je i zasto "masa" vise ceni "stari dobri tenis" ali ipak smatram da je to bullshit. mentalni napor, taktika, tehnika, skill level i tek na kraju fizicki napor potreban za danasnje relije mi je licno atraktivniji za gledanje jer te "drzi" i gradi tenziju duze i pruza mnogo jaci boost nakon atraktivno dobijenog takvog poena. plus sto itekako ima i tih tradicionalno "lepih" poena i udaraca koji su atraktivni upravo jer uglavnom dodju kao iznenadna promena ritma i taktike, no bi bili patku atraktivni kad bi svaki poen trajao tri udarca. 

 

tenis evoluira kao i svaki drugi sport, i mozemo mi sad ovde da zalimo za vremenima drvenih reketa i servis voleja, sve ok. ali nazvati danasnji tenis "industrijskim" je sprdnja i po meni znaci da nemas pojma o cemu govoris. cuj groundstrokes dosadni, kako da ne, pogotovo kad gledas da neko uz 250km/h servise, 200km/h forhende i 3200rpm topspinove uspeva da iz udarca u udarac takticki gradi jebeni poen.

 

 

takodje, taj fedov tenis je u mecevima sa novakom, rafom, etc. u formi sve samo ne effortless. gracioznost (npr. bekend) je tek ponekad efektna, ali je uglavnom slaba tacka. i uopste ne umanjujem fedovu velicinu, covek je def najveci koji je ikada uzeo reket u ruke i svaka mu jebena cast (bez obzira sta je moj licni sentiment), samo mi bas bode oci kad neko omalovazava igrace danasnjeg kova samo zato sto ti ne leprsaju pred ocima. rade oni mnogo vise kad znas gde da gledas i sta da cenis. eto taj kei je npr. igrac koji igra fenomenalan tenis koji apsolutno ne zasluzuje epitet "industrijski".

Link to comment

sad kad je novak izgubio navijam za federera.sjajan tenis igra i bilo bi lepo da pod stare sportske dane osvoji jos jedan gs.

iskreno cu zaliti kad ode u penziju tako veliki sportista.i nas nolo je postao veliki tenisac i zbog toga jer je imao rodjera za protivnika.

a nolo ako se motivise i odlicno trenira neka proba da prestigne rodjera.

 

 

Takodje, kad sam ga video ovako matorog kako igra i kako se trudi, odjednom mi je postao simpatičniji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...