Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

Lepo je videti  da ovaj Federerov graciozni effortless tenis i dalje radi protiv industrijskih igrača :)

sad i ti seruckas, Nisikori igra dobar i zanimljiv tenis.

Link to comment

Ja ne bih volela da Federer osvoji još jedan GS, samo zbog medijske histerije koja bi to propratila. A sa druge strane, on je ovde pokazao i dokazao da se tenis može igrati i sa ljubavlju i sa lakoćom i posle 35 godine. I da je ok napraviti pauzu i jesti normalno i imati decu i ženu, koja uzgred, ne sere o budalaštinama po internetu, već skuplja dijamante, ko svaka dokona bogatašica :naughty: .

Link to comment

Ja ne bih volela da Federer osvoji još jedan GS, samo zbog medijske histerije koja bi to propratila.

 

Zavisi od percepcije, i od izloženosti.  Ovde smo mnogo više izloženi medijskoj histeriji kada Nole pobeđuje

Link to comment

Ja neću Fed da osvoji jer hoću da ga Đoković stigne, vrlo prosto.

 

Sa druge strane, svaka mu jebena čast na kontinuitetu, želji, dugotrajnosti... Ne znam da li su on i Nadal u istoj polovini kostura ali to finale bi bio epski događaj u smislu pažnje sveta i hajpa pre meča..

 

Ipak, neka ostanu obojica na istom broju titula, što se mene tiče. :)

 

Sent from my Nexus 6P

Link to comment

Ja neću Fed da osvoji jer hoću da ga Đoković stigne, vrlo prosto.

 

Ja hocu isto to, ali je poprilicno mucno gledati Novaka u poslednje vreme, mozda je bolje da ovaj zapecati tu pricu jednom zauvek.

Link to comment

sad mi krivo sto delpo nije ovde, a verujem i njemu. nista, wawrinka osvaja iako se stvari odvijaju tako da federer kao i obicno iskoristi kiks najboljih.

 

samo rodja da ne uzme.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...