Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Veliki preokret napravila Dominika pitbul ali ipak sjebala treci set nekako i ispala, steta. Odlican mec bio Stricova - Garsija, mnogo lepih poteza na obe strane. Garsija imala 5:3 i 40:15 u drugom setu i to na svoj servis, da bi se onda desio jedan od najvecih raspada u tenisu koji sam video i serija Stricove od 16:1 u poenima do kraja za laganih 7:5. Ne znam sta se desilo Garsiji, nije Stricova tad zaigrala nista bolje nego do tad niti je ona sama neiskusna. Ali to je zenski tenis, njima ne treba mnogo da se totalno rqspadnu.

 

Nadam se da ce Aca Zverev izdrzati jako do samog kraja protiv Nadala, i dalje ovog ne mogu nikako da podnesem, iritantan je i dalje.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

nije Stricova tad zaigrala nista bolje nego do tad

 

Ne znam ko te placa da ovako relativizujes veliki preokret, ali znas i sam da nije tacno.

 

Noloubica takodje dobio u pet setova.

Link to comment

Dzabe sto bije kad ima metar i po, nema od toga nista bez servisa. Da bar umeju te neke male zujalice da odigraju pametno kao Agnjeska nekad, kad se lomi, imale bi mnogo vise uspeha. Ovako imamo ove 5:2 situacije sa dva brejka prednosti i ocekivane raspade jer nema ni servisa ni mozga nego prangijanje pa sta bude.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...