Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

strašno lupanje

 

njemu na privatnom planu nešto žešće ne štima, to je jedino objašnjenje

 

čuj, svi napreduju

pa nije istomin neki poletarac koji se pojavio pa sad razbija, nego je na turu godinama

tim više je ovakva izjava obično lupetanje

Link to comment

Jbt, jel si ti normalan? Ti si jednostano glup da skontaš da kada kažem da on želi da dokaže da je kriza prolazna ne znači da mislim da će i u tome i uspeti. Naprotiv, rekoh da posle svega što se desilo posle RG-a dalji nastavak njegove karijere je znak pitanja za sve pa i za mene kao zagriženog fana™. Može da se vrati, može da nastavi da igra loše, može da prekine karijeru za godinu i po dana. Ja mu naravno želim da ponovo osvaja sve što može, ako me to čini zagriženim fanom, super, count me in.

Ne znam čemu vređanje? 

ovo boldovano, pa šta znači ako ne znači da misliš da će uspeti? Pa koji očin onda pišeš da je imao krizu 2014 i vratio se 2015 ako ne misliš da će uspeti? To je valjda argument kojim želiš da pojačaš tu tvrdnju? Jer ako je zaključak tvog pisanja da on može da se vrati, a može i da se ne vrati, za taj zaključak ti ne treba diploma doktora sportske psihologije, to je mogla i moja pokojna baba da kaže, mož da bidne, a možda i ne.

Evo ja mislim da on ne može da se vrati. Vrhunac njegove karijere je osvajanje RG i odatle je trend nadole. I nema to veze sa semenkama i godinama, on je danas izgubio od starijeg, isključivo ima veze sa glavom i motivom, zato ga je Beker i odjebao. Motivacija i dalje postoji ali nedovoljna za konstantan vrhunski rezultat. Biće još osvojenih turnira, sigurno i GS, ali glava je sve više negde drugde i nema mu se tu šta zameriti. čovek živi svoj život.   

Link to comment

koliko je korektniji od federera kad izgubi.očito navijači tragičnije primaju nolove poraze

pa tragičnije primaju jer je novak, barem tako izgleda, još uvek u samom vrhu

 

pa on  na ao nije izgubi pre druge nedelje ima valjda decenija 

 

i fedovi porazi su primani tragično, kada je bio u prajmu

samo kada se setim ona dva poraza od kanjasa, pa internet se tada usijao

Link to comment

Ne znam čemu vređanje? 

ovo boldovano, pa šta znači ako ne znači da misliš da će uspeti? Pa koji očin onda pišeš da je imao krizu 2014 i vratio se 2015 ako ne misliš da će uspeti? To je valjda argument kojim želiš da pojačaš tu tvrdnju? Jer ako je zaključak tvog pisanja da on može da se vrati, a može i da se ne vrati, za taj zaključak ti ne treba diploma doktora sportske psihologije, to je mogla i moja pokojna baba da kaže, mož da bidne, a možda i ne.

Evo ja mislim da on ne može da se vrati. Vrhunac njegove karijere je osvajanje RG i odatle je trend nadole. I nema to veze sa semenkama i godinama, on je danas izgubio od starijeg, isključivo ima veze sa glavom i motivom, zato ga je Beker i odjebao. Motivacija i dalje postoji ali nedovoljna za konstantan vrhunski rezultat. Biće još osvojenih turnira, sigurno i GS, ali glava je sve više negde drugde i nema mu se tu šta zameriti. čovek živi svoj život.   

 

Ne znaš čemu vređanje? Al kontam da znaš čemu spominjanje psihijatrije. Korektnost ti je jača strana.

 

Vidi, učitao si  nešto bez ikakvog povoda verovatno jer si umislio /tačnije: optužio me/ da sam ja ne znam kakav zaslepljeni fan koji sve što je rekao je sledeće:

 

verujem da ima motiva, ali da ne može da se uspešno bori sa pritiskom više kao nekad i uvek napominjao da i dalje ne znamo šta se d ešavalo sa njim poslednjih 6 meseci, ko zna šta sve može da bude, možda i nešto gde bi isti pad u igri doživeo bilo ko u istoj situaciji.. Da li će se izvući ili neće ne znam, niti sam rekao bilo šta na tu temu. Da li bih voleo da se digne opet? Naravno, ko ne bi? Ti si iz mog primera da se izvukao 2014 zaključio da ja mislim da će sigurno i ove godine što je čist tvoj previd i loš zaključak, ništa više. 

 

Ti si čak i zaslepljeniji™ fan od mene pošto kažeš  da će "sigurno biti još trofeja i slamova" a ja eto, čak ni to ne mogu da garantujem, tj nisam ni u to siguran.

Edited by Mil@n
Link to comment

Taj voz sa kvrckanjem je prošao kad nije kvrcnulo u trenutku Bekerovog "ja odoh"...

 

Nema tu povratka... :(

+1

 

Ima povratka, ali ako vrati Bekera I zahvali se pepislavu gmazovicu I toj semenkarskoj ekipi + da ne dozvoli zeni da mu se petlja u treninge, pripreme I da se ogradi od tog lajf kouchinga. Onda itekako ima nade.

Link to comment

+1

 

Ima povratka, ali ako vrati Bekera I zahvali se pepislavu gmazovicu I toj semenkarskoj ekipi + da ne dozvoli zeni da mu se petlja u treninge, pripreme I da se ogradi od tog lajf kouchinga. Onda itekako ima nade.

Dakle, nema nade...
Link to comment

vise puta sam ovde procitao da je bilo problema sa jelenom a ja nemam pojma o cemu se radi...izgleda da sam nesto propustio?

 

kada im je brak bio krizi i sta je jelena uradila da ga ometa da se skroz skoncentrise na tenis?

Link to comment

Ozmo se slaže sa mnom. :P

 

 

 

Duel je imao bezbroj raskrsnica na kojima je mogao da pođe u drugačijem smeru, u korist i jednog i drugog igrača, ali čini se da je ključni faktor u tome što je Novak izgubio auru nepobedivosti koju je do skoro tako čvrsto držao – jednostavno, protivnici više ne gube ni poen “u svlačionici“, a kada dođu u situaciju da naprave iznenađenje, veruju da su u stanju to i da učine.

 

Ne može niko živ da me ubedi da on i dalje ne želi da osvoji sve što može, ali posle onakvog drugog dela sezone (u kome ponavljam: ne znamo šta mu se dešavalo irl, dok postoji gomila pokazatelja da nešto jeste) jednostavno su se svi naoštrili na njega, barem 75% ljudi je izlazilo na teren protiv njega sa idejom da su već izgubili, sada se vidi koliko je to bitan faktor. Em nema samopouzdanja kao nekad, em protivnici poklanjaju dosta manje tj grizu mnogo više

Link to comment

vise puta sam ovde procitao da je bilo problema sa jelenom a ja nemam pojma o cemu se radi...izgleda da sam nesto propustio?

 

kada im je brak bio krizi i sta je jelena uradila da ga ometa da se skroz skoncentrise na tenis?

 

Navodno se malo družio sa onom indijskom glumicom, a Jeca htela da iskoristi priliku da zbriše sa pola para i celim detetom, ali su kao nešto tu izgladili i otad je manji od makova zrna.  Ključna reč je ipak navodno. 

Link to comment

Navodno se malo družio sa onom indijskom glumicom, a Jeca htela da iskoristi priliku da zbriše sa pola para i celim detetom, ali su kao nešto tu izgladili i otad je manji od makova zrna.  Ključna reč je ipak navodno. 

 

da sad se secam tih slika.

 

ne znam, nesto ne verujem u ovu pricu. da su hteli stvarno nesto da mute, ne bi ih kamera uhvatila. mada nikad se ne zna.

Link to comment

Jelena gubila u drugom setu 4:1 uz dva brejka zaostatka i dobila set 7:5. Prvi bio slican, 2 brejka prednosti Kuznjecove, Jelena zaigral, vratila 1 brejk, al izgubila set. U drugom se opametila i vratila oba brejka i plus jedan pride :)

 
Ispadose Svitolina i Busard. Gledah malo Koko protiv Busard, odlicna Koko, bas mi je simpaticna. U paru igra sa Hingis.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...