Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

indian vels je za 6 nedelja. novak ima sasvim dovoljno vremena da razmisli o svemu.

sve ja na njemu u svakom slucaju. ja se i dalje nadam da ce onaj njegov stari inat probuditi i da ce ponovo zaigrati na visokom nivou

Link to comment

Ma propevace neko sigurno. Em je ukljuceno toliko ljudi sa raznih strana, em je ovo savremeno doba. Kad je Novak tacno krenuo sa ovim ludjenjem sa semenkama, drvecem, ljubavlju i tako tim? Pad krece od Vimbldona i bracne krize, to je sad vec jasno, ali ne mogu da se setim da je i pre Vimbldona to licno propagirao?

 

A moze da ima i sest meseci i sest godina, moze i da uzme IW i da ne uzme... To vise nije onaj Novak. Ovo sto pobedjuje, pobedjuje tako sto trosi ono sto je ostvario ranije i sto nije stasala nova generacija koja ce staru da posalje u penziju.

Edited by Malvo
Link to comment

indian vels je za 6 nedelja. novak ima sasvim dovoljno vremena da razmisli o svemu.

sve ja na njemu u svakom slucaju. ja se i dalje nadam da ce onaj njegov stari inat probuditi i da ce ponovo zaigrati na visokom nivou

 

Ovo ko kad te ostavi riba jer je našla drugog dasu a ti je čekaš da se opameti. 

Link to comment

indian vels je za 6 nedelja. novak ima sasvim dovoljno vremena da razmisli o svemu.

sve ja na njemu u svakom slucaju. ja se i dalje nadam da ce onaj njegov stari inat probuditi i da ce ponovo zaigrati na visokom nivou

Bilo bi lepo da je tako. Mislim, sansa postoji svakako. Al sve bledja...

Link to comment

Bilo bi lepo da je tako. Mislim, sansa postoji svakako. Al sve bledja...

ja se nadam da je prihvatio moj savet  :lolol:  da batali početak sezone i da bude u top formi od rima do novog jorka a pre i nakon tog perioda da igra sa pola snage kako bi produžio karijeru i imao veće šanse na gs turnirima ^_^

Link to comment

samo kad bi ponovio rg ove godine usao bi u istoriju ponovo.

 

svaki gs po dva puta. rafi fali australija, a federeru rg.

 

i sinsi, naravno

Edited by Ros
Link to comment

Ovim izjavama Novak laze sebe. Neka faza negiranja... Sve zelim da se nadam u njegovu inteligenciju, koja ga je oduvek krasila. Kvrcnuce nesto valjda, samo da je bar Beker tu

Link to comment

Ovim izjavama Novak laze sebe. Neka faza negiranja... Sve zelim da se nadam u njegovu inteligenciju, koja ga je oduvek krasila. Kvrcnuce nesto valjda, samo da je bar Beker tu

Taj voz sa kvrckanjem je prošao kad nije kvrcnulo u trenutku Bekerovog "ja odoh"...

 

Nema tu povratka... :(

Link to comment

Da li se on zajebava ili šta?

 

Od svih izjava favorita koje je je odrao neko ko je nekoliko dekada ispod njega na listi ovo je definitivno najgrđe :isuse:

jbt, ne mogu da verujem da je to izjavio, dajte linaktm

 

 nisam gledala meč ni post intervju, nisam gledala ništa, ali ako je izjavio nešto u fazonu kako ''svi napreduju'', onda je stvarno puk'o  :isuse:

 

prvo sam mislila da ovaj poraz i nije loš za novaka

da se konačno odluči, hoće li da igra ili ne, ali sada kada čujem za takve nebulozne izjave, ne znam šta da mislim

 

ukratko

jebo ga imaz 

Edited by dùda
Link to comment

Bilo bi mu najbolje da baš odmori od tenisa i svega toga što prati taj leteći cirkus. Ako poslije neke pauze od recimo 3-4 mjeseca povrati motivaciju da se ponovo bori za neku GS titulu, neka se vrati. Jači nego ikad, kao Nadal 2013te. Ako ne, onda nikom ništa.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...